Wedstrijdschema Voetbal
Vrijdag 10 mei
DSO 35+1
HBS 35+1
Uit
10-05-2024
22:00
veld 1 B
Nr. 130572CO
Sportpark ASW
HBS 35+1
Gouda 35+1
Thuis
10-05-2024
21:00
Nr. 130615CO
FC Zoetermeer 35+4
HBS 35+1
Uit
10-05-2024
20:30
veld 1 B
Nr. 130700CO
Sportpark ASW
HBS 35+1
ASW 35+1
Thuis
10-05-2024
20:00
Nr. 130635CO
Zaterdag 11 mei
RVVH 1
HBS
Uit
11-05-2024
14:30
veld 1
Nr. 4838CO
Sportpark Ridderkerk
HBSO23
Katwijk O23-1
Thuis
11-05-2024
17:45
Veld 1
Nr. 8479CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer A.
Uit: Kleedkamer B.
Scheidsrechters: H.F. (Henk) Ruijl
Blauw Geel'38/JUMBO JO19-1
JO19-1
Uit
11-05-2024
15:00
veld 2
Nr. 96601CO
Scheidsrechters: M.L.J. (Mario) van Munster, Sportpark Prins W. Alexander
Naaldwijk JO19-1
JO19-2
Uit
11-05-2024
14:45
veld 4
Nr. 97370CO
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
Loosduinen JO19-1
JO19-3
Uit
11-05-2024
14:30
veld 1-Loosduinen
Nr. 104621CO
Sportpark Madestein
JO19-4
DHL JO19-2
Thuis
11-05-2024
16:15
Veld 3
Nr. 97494CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer 1.
Uit: Kleedkamer 6.
JO18-1
Hillegersberg, vv JO18-1
Thuis
11-05-2024
15:15
Veld 1
Nr. 115412CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer TR A.
Uit: Kleedkamer TR B.
Scheidsrechters: N. (Nico) Sijrier
Nootdorp JO17-1
JO17-1
Uit
11-05-2024
15:00
veld 1
Nr. 96477CO
Scheidsrechters: F.W.T. (Floris) Oskam, Sportpark 's-Gravenhout
Sparta (AV) JO16-1
JO16-1
Uit
11-05-2024
12:00
veld 3
Nr. 96814CO
Scheidsrechters: C. (Cor) Veerman, Sportcomplex Nieuw Terbregge
Westlandia JO16-2
JO16-2
Uit
11-05-2024
12:00
veld 3-Westlandia
Nr. 95316CO
Sportpark De Hoge Bomen Westlandia
VELO JO16-2
JO16-4
Uit
11-05-2024
09:00
veld 2
Nr. 117294CO
Sportpark VELO
JO15-1
HVV JO15-1
Thuis
11-05-2024
13:15
Veld 1
Nr. 104069CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer A.
Uit: Kleedkamer B.
Scheidsrechters: K.G.P.V.D. (Kealan) van Dort
JO15-2
Wippolder JO15-1
Thuis
11-05-2024
11:30
Veld 1
Nr. 117396CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer TR A.
Uit: Kleedkamer TR B.
VELO JO15-3
JO15-3
Uit
11-05-2024
09:00
veld 4
Nr. 126535CO
Sportpark VELO
Barendrecht JO14-1
JO14-1
Uit
11-05-2024
10:15
veld 4
Nr. 7814CO
Scheidsrechters: J.C. (Jan) Louwerse, Sportpark De Bongerd
JO14-3
Naaldwijk JO14-1
Thuis
11-05-2024
15:15
Veld 2
Nr. 100856CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer 7.
Uit: Kleedkamer 12.
JO13-1
Excelsior Rotterdam JO13-1
Thuis
11-05-2024
09:45
Veld 1
Nr. 8045CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer A.
Uit: Kleedkamer B.
Scheidsrechters: P. T.C. (Peter) Richter
GSC ESDO JO13-1
JO13-2
Uit
11-05-2024
11:00
veld 1
Nr. 127227CO
Sportpark Escamp I GSC ESDO
JO13-3
TOGB JO13-2
Thuis
11-05-2024
13:00
Veld 3
Nr. 105446CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer 2.
Uit: Kleedkamer 4.
JO13-4
BMT JO13-1
Thuis
11-05-2024
11:30
Veld 3
Nr. 128423CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer 1.
Uit: Kleedkamer 6.
Graaf W II VAC JO13-2
JO13-5
Uit
11-05-2024
08:30
veld 2
Nr. 108663CO
Sportpark De Roggewoning
JO13-6
REMO JO13-1
Thuis
11-05-2024
13:30
Veld 2
Nr. 101160CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer 3.
Uit: Kleedkamer 9.
JO12-2
ODB JO12-2
Thuis
11-05-2024
10:00
Veld 2 - C+D (half veld)
Nr. 139279CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer 7.
Uit: Kleedkamer 12.
Duindorp sv JO11-1
JO11-2
Uit
11-05-2024
09:45
veld 2 A
Nr. 133104CO
Sportpark Duindorp
Concordia JO11-1
JO11-3
Uit
11-05-2024
10:00
veld 10 A
Nr. 133105CO
Sportpark Concordia
DUNO JO11-2
JO11-4
Uit
11-05-2024
09:45
veld 2 A
Nr. 133110CO
Scheidsrechters: H. (Harold) Ismael, Sportpark Haagsche Dynamiek
JO11-6
Die Haghe JO11-4
Thuis
11-05-2024
08:30
Veld 2 - A+B (half veld)
Nr. 132512CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer 2.
Uit: Kleedkamer 4.
GDA JO10-1
JO10-2
Uit
11-05-2024
10:30
veld 3-GDA B2
Nr. 135321CO
Sportpark Madestein
JO10-3
Die Haghe JO10-2
Thuis
11-05-2024
08:30
Veld 3 - C
Nr. 135190CO
JO10-4
sv Zuid West DH JO10-1
Thuis
11-05-2024
09:45
Veld 3 - A
Nr. 136346CO
DSVP JO9-1
JO9-1
Uit
11-05-2024
09:45
veld 6-DSVP B2
Nr. 143599CO
Sportpark De Groene Wijdte
Scheveningen JO9-2
JO9-3
Uit
11-05-2024
08:30
veld 5 A2
Nr. 143604CO
Sportpark Houtrust
JO9-4
Quick JO9-4
Thuis
11-05-2024
09:45
Veld 3 - D
Nr. 143122CO
JO9-5
Quick Steps JO9-3
Thuis
11-05-2024
09:45
Veld 3 - C
Nr. 143152CO
JO8-1
Forum Sport JO8-1
Thuis
11-05-2024
08:30
Veld 3 - D
Nr. 138688CO
JO8-3
REMO JO8-1
Thuis
11-05-2024
08:30
Veld 3 - B
Nr. 138027CO
GSC ESDO JO8-2
JO8-4
Uit
11-05-2024
09:00
veld 2 A2
Nr. 138769CO
Sportpark Escamp I GSC ESDO
JO8-5
Sportclub Monster JO8-3
Thuis
11-05-2024
08:30
Veld 3 - A
Nr. 138989CO
RAS JO8-2
JO8-7
Uit
11-05-2024
09:30
veld 3 A1
Nr. 139629CO
Sportpark Albarda
BMT JO8-5
JO8-6
Uit
11-05-2024
09:00
veld 3 A1
Nr. 138960CO
Sportpark Escamp I BMT
Zondag 12 mei
HBS 3
Voorschoten`97 2
Thuis
12-05-2024
12:00
Veld 1
Nr. 11519CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer A.
Uit: Kleedkamer B.
Scheidsrechters: V. (Vlad-Stefan) Graure
HVV 3
HBS 4
Uit
12-05-2024
11:00
veld 2
Nr. 14935CO
Sportpark De Diepput
Foreholte 2
HBS 5
Uit
12-05-2024
10:00
veld 1
Nr. 11401CO
Sportpark Elsgeest
HBS 6
VOC 4
Thuis
12-05-2024
10:00
Veld 1
Nr. 12635CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer 2.
Uit: Kleedkamer 7.
Scheidsrechters: T.H. (Taco) Risselada
HBS 7
ASC 2
Thuis
12-05-2024
14:00
Veld 1
Nr. 10534CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer 4.
Uit: Kleedkamer 9.
Scheidsrechters: P. (Pieter) Hogeweg
Laakkwartier 2
HBS 8
Uit
12-05-2024
12:00
veld 1
Nr. 12768CO
Sportpark Laakkwartier
VELO 2
HBS 10
Uit
12-05-2024
12:00
veld 6
Nr. 15269CO
Sportpark VELO
VELO 3
HBS 12
Uit
12-05-2024
12:00
veld 5
Nr. 11389CO
Sportpark VELO
HBS 13
Quick 9
Thuis
12-05-2024
10:00
Veld 2
Nr. 14862CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer 3.
Uit: Kleedkamer 12.
Scheidsrechters: G.L. (Gerard) Gijsberts