JO19-3
9e in poule 2e klasse (3e fase) 04
6e in poule 2e klasse (2e fase) 04
6e in poule 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 04
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 16 maart
1
Maense, FC JO19-1
2
Loosduinen JO19-1
6
vv Smitshoek JO19-1
4
VELO JO19-2
3
Hermes DVS JO19-1
4
Quintus JO19-1
Zaterdag 9 maart
5
VELO JO19-2
0
VFC JO19-2
3
vv Smitshoek JO19-1
1
Hermes DVS JO19-1
2
Loosduinen JO19-1
1
FC 's-Gravenzande JO19-1
0
HBS JO19-3
2
LYRA JO19-2
Wedstrijdschema
VFC JO19-2
JO19-3
Uit
06-04-2024
12:45
veld 2
Nr. 104610CO
Sportpark VFC
JO19-3
Smitshoek JO19-1
Thuis
13-04-2024
17:05
Veld 2
Nr. 104606CO
VELO JO19-2
JO19-3
Uit
20-04-2024
12:30
veld 3
Nr. 104630CO
Sportpark VELO
FC 's-Gravenzande JO19-1
JO19-3
Uit
04-05-2024
12:30
veld 10
Nr. 104596CO
Juliana Sportpark
Loosduinen JO19-1
JO19-3
Uit
11-05-2024
14:30
veld 2-Loosduinen
Nr. 104621CO
Sportpark Madestein
Quintus JO19-1
JO19-3
Uit
18-05-2024
12:00
veld 1
Nr. 104625CO
Sportpark Federatie Quintus
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Loosduinen JO19-1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 15 | 4 | 0 | 12 |
2. | VELO JO19-2 | 4 | 3 | 0 | 1 | 17 | 7 | 0 | 9 |
3. | Maense, FC JO19-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 3 | 0 | 6 |
4. | Quintus JO19-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 8 | 0 | 6 |
5. | vv Smitshoek JO19-1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 15 | 20 | 0 | 6 |
6. | VFC JO19-2 | 5 | 2 | 0 | 3 | 14 | 18 | 0 | 6 |
7. | FC 's-Gravenzande JO19-1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 9 | 5 | 0 | 3 |
8. | LYRA JO19-2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 7 | 0 | 3 |
9. | HBS JO19-3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 8 | 0 | 3 |
10. | Hermes DVS JO19-1 | 5 | 0 | 0 | 5 | 5 | 21 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | FC 's-Gravenzande JO19-3 | 7 | 6 | 0 | 1 | 32 | 15 | 0 | 18 |
2. | TOGB JO19-2 | 7 | 5 | 1 | 1 | 28 | 18 | 0 | 16 |
3. | Loosduinen JO19-1 | 7 | 4 | 1 | 2 | 19 | 8 | 0 | 13 |
4. | Quintus JO19-1 | 6 | 2 | 3 | 1 | 12 | 8 | 0 | 9 |
5. | LYRA JO19-2 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 13 | 0 | 9 |
6. | HBS JO19-3 | 7 | 1 | 2 | 4 | 7 | 18 | 0 | 5 |
7. | Wippolder JO19-2 | 7 | 1 | 1 | 5 | 10 | 31 | 0 | 4 |
8. | Verburch JO19-2 | 5 | 0 | 0 | 5 | 9 | 15 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | S.V. Den Hoorn JO19-2 | 5 | 4 | 1 | 0 | 17 | 3 | 0 | 13 |
2. | LYRA JO19-2 | 5 | 3 | 0 | 2 | 17 | 9 | 0 | 9 |
3. | FC 's-Gravenzande JO19-1 | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 10 | 0 | 7 |
4. | Quintus JO19-1 | 5 | 2 | 0 | 3 | 12 | 12 | 0 | 6 |
5. | Loosduinen JO19-1 | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 11 | 0 | 6 |
6. | HBS JO19-3 | 5 | 1 | 0 | 4 | 2 | 19 | 0 | 3 |
Teambegeleiders (2)
O. Stevens
Er is 1 speler geanonimiseerd
Spelers (15)
W.M. Boom
R.A. Dekker
S Verweij
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
di
18:00
-
19:00
Veld 3 (B)
Tom van Dijk
wo
19:00
-
20:00
Veld 3 (B)
Tom van Dijk
Team resultaten
CWO | FC' | HBS | Her | LYR | Loo | Mae | Qui | VEL | VFC | vvS | |
CWO JO19-1 | 0 - 2 | 0 - 1 | |||||||||
FC 's-Gravenzande JO19-1 | 8 - 3 | ||||||||||
HBS JO19-3 | 0 - 2 | 1 - 5 | |||||||||
Hermes DVS JO19-1 | 1 - 4 | 3 - 4 | |||||||||
LYRA JO19-2 | 1 - 3 | ||||||||||
Loosduinen JO19-1 | 2 - 1 | 3 - 0 | 8 - 2 | ||||||||
Maense, FC JO19-1 | 1 - 2 | 2 - 0 | |||||||||
Quintus JO19-1 | 4 - 2 | ||||||||||
VELO JO19-2 | 5 - 0 | 5 - 0 | |||||||||
VFC JO19-2 | 5 - 0 | 7 - 3 | |||||||||
vv Smitshoek JO19-1 | 3 - 1 | 6 - 4 |
FC' | HBS | LYR | Loo | Qui | TOG | Ver | Wip | |
FC 's-Gravenzande JO19-3 | 7 - 1 | 0 - 2 | 4 - 3 | 10 - 1 | ||||
HBS JO19-3 | 1 - 1 | 0 - 2 | 2 - 1 | |||||
LYRA JO19-2 | 1 - 0 | 1 - 5 | 0 - 1 | 3 - 6 | ||||
Loosduinen JO19-1 | 1 - 2 | 3 - 0 | 1 - 1 | 2 - 3 | ||||
Quintus JO19-1 | 2 - 3 | 3 - 3 | 4 - 0 | |||||
TOGB JO19-2 | 5 - 6 | 3 - 2 | 6 - 2 | |||||
Verburch JO19-2 | 1 - 3 | |||||||
Wippolder JO19-2 | 3 - 3 | 1 - 2 | 0 - 4 | 3 - 2 |
FC' | HBS | LYR | Loo | Qui | SVD | |
FC 's-Gravenzande JO19-1 | 2 - 0 | 2 - 1 | 1 - 1 | |||
HBS JO19-3 | 1 - 0 | 0 - 6 | 0 - 4 | |||
LYRA JO19-2 | 5 - 2 | 7 - 1 | ||||
Loosduinen JO19-1 | 3 - 1 | 1 - 5 | ||||
Quintus JO19-1 | 3 - 1 | 0 - 4 | 2 - 3 | |||
S.V. Den Hoorn JO19-2 | 3 - 0 | 4 - 1 |