JO13-3
2e in poule Hoofdklasse (3e fase) B
5e in poule Hoofdklasse (2e fase) B
4e in poule Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) G
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 16 maart
9
Be Fair JO13-1
2
Oliveo JO13-1
3
HVV JO13-3
3
Wippolder JO13-1
0
Wilhelmus JO13-2
4
TOGB JO13-2
3
DWO JO13-1
4
HBS JO13-3
1
BSC '68 JO13-1
4
Olympia JO13-1
1
FC Zoetermeer JO13-1
4
DSVP JO13-1
Woensdag 13 maart
0
Wilhelmus JO13-2
6
DSVP JO13-1
Zaterdag 9 maart
5
Olympia JO13-1
0
Oliveo JO13-1
1
HVV JO13-3
3
Be Fair JO13-1
3
Wippolder JO13-1
4
FC Zoetermeer JO13-1
3
TOGB JO13-2
2
BSC '68 JO13-1
3
HBS JO13-3
0
Wilhelmus JO13-2
Wedstrijdschema
JO13-3
Graaf W II VAC JO13-1
Thuis
23-03-2024
11:15
Veld 2
Nr.
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer 11.
Uit: Kleedkamer 10.
Oefenwedstrijd
HVV JO13-3
JO13-3
Uit
06-04-2024
12:15
veld 1
Nr. 105491CO
Sportpark De Diepput
JO13-3
Wippolder JO13-1
Thuis
13-04-2024
11:15
Nr. 105449CO
DSVP JO13-1
JO13-3
Uit
20-04-2024
09:45
veld 1-DSVP
Nr. 105458CO
Sportpark De Groene Wijdte
Be Fair JO13-1
JO13-3
Uit
25-05-2024
11:00
veld 4
Nr. 105434CO
Sportpark 't Suyt
JO13-3
TOGB JO13-2
Thuis
01-06-2024
12:00
Veld 1
Nr. 105446CO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | DSVP JO13-1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 31 | 1 | 0 | 15 |
2. | HBS JO13-3 | 6 | 5 | 0 | 1 | 18 | 10 | 0 | 15 |
3. | Be Fair JO13-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 21 | 11 | 0 | 12 |
4. | FC Zoetermeer JO13-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 20 | 10 | 0 | 12 |
5. | Olympia JO13-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 17 | 12 | 0 | 12 |
6. | TOGB JO13-2 | 6 | 3 | 2 | 1 | 19 | 12 | 0 | 11 |
7. | DWO JO13-1 | 5 | 2 | 1 | 2 | 20 | 18 | 0 | 7 |
8. | Wippolder JO13-1 | 6 | 2 | 1 | 3 | 21 | 20 | 0 | 7 |
9. | Wilhelmus JO13-2 | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | 19 | 0 | 6 |
10. | BSC '68 JO13-1 | 6 | 1 | 0 | 5 | 9 | 22 | 0 | 3 |
11. | HVV JO13-3 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | 26 | 0 | 1 |
12. | Oliveo JO13-1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 7 | 33 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Blauw-Zwart JO13-1 | 7 | 7 | 0 | 0 | 47 | 6 | 0 | 21 |
2. | DoCoS JO13-1 | 7 | 5 | 0 | 2 | 22 | 15 | 0 | 15 |
3. | DWO JO13-1 | 7 | 4 | 0 | 3 | 23 | 24 | 0 | 12 |
4. | Graaf W II VAC JO13-1 | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | 12 | 0 | 11 |
5. | HBS JO13-3 | 7 | 3 | 1 | 3 | 19 | 19 | 0 | 10 |
6. | Wilhelmus JO13-2 | 7 | 3 | 1 | 3 | 11 | 18 | 0 | 10 |
7. | HVV JO13-3 | 7 | 1 | 0 | 6 | 7 | 22 | 0 | 3 |
8. | Forum Sport JO13-2 | 7 | 0 | 0 | 7 | 10 | 34 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | VELO JO13-1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 21 | 6 | 0 | 15 |
2. | FC Skillz JO13-1 | 5 | 2 | 2 | 1 | 19 | 14 | 0 | 8 |
3. | Verburch JO13-1 | 5 | 2 | 2 | 1 | 14 | 12 | 0 | 8 |
4. | HBS JO13-3 | 5 | 1 | 2 | 2 | 12 | 19 | 0 | 5 |
5. | FC 's-Gravenzande JO13-1 | 5 | 0 | 2 | 3 | 6 | 13 | 0 | 2 |
6. | GSC ESDO JO13-1 | 5 | 0 | 2 | 3 | 8 | 16 | 0 | 2 |
Teambegeleiders (3)
J.V. Hoff
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (15)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
di
16:30
-
18:00
Veld 1 (A)
Jarmo Hoff
do
16:30
-
18:00
Veld 1 (A)
Jarmo Hoff
Overige activiteiten
Vrijdag 29 maart
13:00 – 14:00
GKET Buitenbar 4: HBS JO13-3
Team resultaten
BSC | BeF | DSV | DWO | FCZ | HBS | HVV | Oli | Oly | TOG | Wil | Wip | |
BSC '68 JO13-1 | 2 - 3 | 1 - 4 | 1 - 4 | |||||||||
Be Fair JO13-1 | 9 - 2 | 2 - 3 | 3 - 0 | |||||||||
DSVP JO13-1 | 6 - 0 | 7 - 0 | ||||||||||
DWO JO13-1 | 1 - 6 | 3 - 4 | 6 - 4 | |||||||||
FC Zoetermeer JO13-1 | 3 - 0 | 1 - 4 | 5 - 0 | |||||||||
HBS JO13-3 | 2 - 1 | 5 - 0 | 3 - 0 | |||||||||
HVV JO13-3 | 1 - 3 | 0 - 6 | 3 - 3 | |||||||||
Oliveo JO13-1 | 2 - 3 | 0 - 8 | 3 - 3 | |||||||||
Olympia JO13-1 | 4 - 1 | 5 - 0 | 1 - 3 | |||||||||
TOGB JO13-2 | 3 - 2 | 4 - 4 | 5 - 0 | |||||||||
Wilhelmus JO13-2 | 0 - 6 | 2 - 0 | 0 - 4 | |||||||||
Wippolder JO13-1 | 2 - 4 | 3 - 4 | 5 - 2 |
Bla | DWO | DoC | For | Gra | HBS | HVV | Wil | |
Blauw-Zwart JO13-1 | 8 - 1 | 4 - 0 | 4 - 3 | 12 - 1 | ||||
DWO JO13-1 | 0 - 7 | 5 - 3 | 4 - 2 | |||||
DoCoS JO13-1 | 5 - 2 | 6 - 1 | 2 - 0 | |||||
Forum Sport JO13-2 | 1 - 6 | 1 - 6 | 1 - 3 | 1 - 3 | ||||
Graaf W II VAC JO13-1 | 2 - 5 | 3 - 1 | 2 - 0 | |||||
HBS JO13-3 | 1 - 4 | 6 - 3 | 1 - 1 | 1 - 0 | ||||
HVV JO13-3 | 0 - 6 | 0 - 3 | 2 - 4 | |||||
Wilhelmus JO13-2 | 4 - 1 | 4 - 2 | 0 - 0 | 2 - 0 |
FC' | FCS | GSC | HBS | VEL | Ver | |
FC 's-Gravenzande JO13-1 | 1 - 3 | 2 - 2 | ||||
FC Skillz JO13-1 | 7 - 3 | 5 - 5 | ||||
GSC ESDO JO13-1 | 2 - 2 | 2 - 4 | ||||
HBS JO13-3 | 1 - 1 | 4 - 2 | 3 - 3 | |||
VELO JO13-1 | 5 - 1 | 3 - 2 | 6 - 1 | |||
Verburch JO13-1 | 2 - 1 | 4 - 0 | 0 - 3 |