JO13-6

12e in poule 3e klasse (3e fase) 03
6e in poule 3e klasse (2e fase) 05
1e in poule 4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 12
28e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O13 3e ronde Groep 3 3e ronde
15e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O13 1e ronde Groep 3 Tussenronde
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 13 april
2
DUNO JO13-2
1
REMO JO13-1
3
WIK JO13-2
4
Duindorp sv JO13-2
8
HVV JO13-5
0
HBS JO13-6
1
DHL JO13-1
0
Graaf W II VAC JO13-3
4
SVC'08 JO13-1
2
Scheveningen JO13-2
0
Die Haghe JO13-4
4
RKDEO JO13-4
Woensdag 10 april
3
Scheveningen JO13-2
4
WIK JO13-2
Zaterdag 6 april
1
Graaf W II VAC JO13-3
6
HVV JO13-5
1
HBS JO13-6
5
SVC'08 JO13-1
4
Duindorp sv JO13-2
7
Die Haghe JO13-4
1
REMO JO13-1
5
DHL JO13-1

Wedstrijdschema

JO13-6
DHL JO13-1
Thuis
20-04-2024 12:30
Veld 3
Nr. 101156CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer 3. Uit: Kleedkamer 9.
JO13-6
REMO JO13-1
Thuis
11-05-2024 13:30
Veld 2
Nr. 101160CO
Graaf W II VAC JO13-3
JO13-6
Uit
25-05-2024 10:00
veld 1
Nr. 101161CO
Sportpark De Roggewoning

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.SVC'08 JO13-187012720021
2.HVV JO13-597023814021
3.DUNO JO13-276103010019
4.DHL JO13-185122211016
5.RKDEO JO13-474121817013
6.WIK JO13-273132318010
7.Die Haghe JO13-47304231909
8.Scheveningen JO13-28305243009
9.Duindorp sv JO13-29234282809
10.REMO JO13-18116143404
11.Graaf W II VAC JO13-36015102201
12.HBS JO13-68017104401
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.RAS JO13-15500308015
2.Loosduinen JO13-16501217015
3.Houtwijk sv JO13-164022716012
4.HVV JO13-4530218609
5.Duindorp sv JO13-26105122203
6.HBS JO13-6610593203
7.Scheveningen JO13-26105113703
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS JO13-655003113015
2.REMO JO13-153113216010
3.Die Haghe JO13-75212102507
4.Scheveningen JO13-35203372206
5.HVV JO13-75203171606
6.DUNO JO13-3500533800
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Wilhelmus JO13-6110013003
2.Nieuwenhoorn JO13-211007003
3.WCR JO13-211007003
4.RVC Celeritas JO13-111007103
5.BSC '68 JO13-211006003
6.Maense, FC JO13-111006103
7.RVC '33 JO13-111006203
8.HOV/DJSCR JO13-111005103
9.Cabauw JO13-111005203
10.Katwijk JO13-311004103
11.Zinkwegse Boys JO13-111004103
12.SVH JO13-111004203
13.MSV '71 JO13-1JM11002003
14.S.V. Kickers '69 JO13-111002103
15.VVOR JO13-211001003
16.Erasmus JO13-111004403
17.RAS JO13-110014400
18.Foreholte JO13-3JM10011200
19.Zwervers, IJVV de JO13-210010100
20.Die Haghe JO13-310012400
21.Rockanje JO13-110010200
22.SPV '81 JO13-110012500
23.Oud-Beijerland JO13-110011400
24.RKAVV JO13-310011400
25.DONK JO13-210012600
26.SVS JO13-310011500
27.Hermes DVS JO13-310011600
28.HBS JO13-610011700
29.Katwijk JO13-410010600
30.GLZ Delfshaven, rvv JO13-210010700
31.Zuidland JO13-210010700
32.S.V. Den Hoorn JO13-4100101300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.SVH JO13-1110012403
2.Wilhelmus JO13-611007103
3.WCR JO13-211007203
4.RVC Celeritas JO13-111006103
5.VVOR JO13-211006103
6.S.V. Kickers '69 JO13-111005003
7.Zwervers, IJVV de JO13-211005103
8.BSC '68 JO13-211006303
9.Katwijk JO13-311006303
10.S.V. Den Hoorn JO13-411004103
11.HOV/DJSCR JO13-111004103
12.Erasmus JO13-111004203
13.Katwijk JO13-411004203
14.Maense, FC JO13-111002003
15.HBS JO13-611002203
16.RKAVV JO13-311002203
17.SVS JO13-311002203
18.Cabauw JO13-100000000
19.Die Haghe JO13-300000000
20.DONK JO13-200000000
21.Foreholte JO13-3JM00000000
22.GLZ Delfshaven, rvv JO13-200000000
23.Hermes DVS JO13-300000000
24.MSV '71 JO13-1JM00000000
25.Nieuwenhoorn JO13-200000000
26.Oud-Beijerland JO13-100000000
27.RAS JO13-100000000
28.Rockanje JO13-100000000
29.RVC '33 JO13-100000000
30.SPV '81 JO13-100000000
31.Zinkwegse Boys JO13-100000000
32.Zuidland JO13-200000000
33.Die Haghe JO13-610012200
34.Nieuwerkerk JO13-510012200
35.Stompwijk'92 JO13-110012200
36.Voorschoten`97 JO13-410012400
37.WIK JO13-210012400
38.RDM JO13-110010200
39.Moerkapelle JO13-1JM10013600
40.SJZ JO13-110013600
41.DSVP JO13-510011400
42.Neptunus-Schiebroek JO13-1JM10011400
43.TransvaliaZW JO13-110011500
44.Zwervers, IJVV de JO13-310012700
45.BVCB JO13-210011600
46.DSVP JO13-310011600
47.Alphense Boys JO13-410010500
48.HVV JO13-610011700
49.Oliveo JO13-3100141200

Teambegeleiders (2)

Spelers (14)

Trainingen

ma
18:00
-
19:00
Veld 2 (B)
Brian v. Viersen
wo
16:30
-
17:30
Veld 1 (B)
Brian v Viersen
Volledig schema

Team resultaten

DHLDUNDieDuiGraHBSHVVREMRKDSVCSchWIK
DHL JO13-12 - 11 - 06 - 12 - 3
DUNO JO13-20 - 02 - 09 - 02 - 1
Die Haghe JO13-41 - 40 - 46 - 1
Duindorp sv JO13-24 - 79 - 35 - 52 - 2
Graaf W II VAC JO13-32 - 61 - 11 - 6
HBS JO13-60 - 52 - 31 - 52 - 3
HVV JO13-54 - 33 - 41 - 08 - 05 - 1
REMO JO13-11 - 51 - 51 - 51 - 5
RKDEO JO13-45 - 41 - 22 - 1
SVC'08 JO13-14 - 33 - 23 - 24 - 2
Scheveningen JO13-24 - 74 - 36 - 23 - 4
WIK JO13-21 - 33 - 42 - 27 - 0
DieDuiHBSHVVHouLooRASSch
Die Haghe JO13-36 - 2
Duindorp sv JO13-21 - 41 - 41 - 5
HBS JO13-60 - 131 - 101 - 31 - 8
HVV JO13-44 - 16 - 07 - 1
Houtwijk sv JO13-14 - 83 - 02 - 18 - 1
Loosduinen JO13-12 - 06 - 15 - 1
RAS JO13-17 - 33 - 1
Scheveningen JO13-22 - 102 - 84 - 22 - 7
DUNDieHBSHVVREMSch
DUNO JO13-30 - 41 - 6
Die Haghe JO13-72 - 12 - 12 - 13
HBS JO13-66 - 05 - 4
HVV JO13-72 - 64 - 2
REMO JO13-111 - 04 - 44 - 8
Scheveningen JO13-315 - 15 - 82 - 7
BSCCabDONDieEraForGLZHBSHOVHerKatKatMSVMaeNieOudRASRKARVCRVCRocSVDSVKSPVSVHSVSVVOWCRWilZinZuiZwe
BSC '68 JO13-26 - 0
Cabauw JO13-15 - 2
DONK JO13-22 - 6
Die Haghe JO13-3
Erasmus JO13-1
Foreholte JO13-3JM1 - 2
GLZ Delfshaven, rvv JO13-20 - 7
HBS JO13-61 - 7
HOV/DJSCR JO13-15 - 1
Hermes DVS JO13-3
Katwijk JO13-34 - 1
Katwijk JO13-4
MSV '71 JO13-1JM2 - 0
Maense, FC JO13-16 - 1
Nieuwenhoorn JO13-27 - 0
Oud-Beijerland JO13-11 - 4
RAS JO13-14 - 4 (5
RKAVV JO13-3
RVC '33 JO13-1
RVC Celeritas JO13-1
Rockanje JO13-1
S.V. Den Hoorn JO13-4
S.V. Kickers '69 JO13-1
SPV '81 JO13-1
SVH JO13-14 - 2
SVS JO13-3
VVOR JO13-2
WCR JO13-2
Wilhelmus JO13-613 - 0
Zinkwegse Boys JO13-1
Zuidland JO13-2
Zwervers, IJVV de JO13-20 - 1
AlpBSCBVCDSVDSVDieEraForHBSHOVHVVKatKatMaeMoeNepNieOliRCLRDMRKARVCSVDSVKSJZSVHSVSStoTraVVOVooWCRWIKWilZweZwe
Alphense Boys JO13-4
BSC '68 JO13-2
BVCB JO13-2
DSVP JO13-3
DSVP JO13-51 - 4
Die Haghe JO13-62 - 2 (4
Erasmus JO13-14 - 2
Foreholte JO13-3JM
HBS JO13-6
HOV/DJSCR JO13-14 - 1
HVV JO13-61 - 7
Katwijk JO13-3
Katwijk JO13-44 - 2
Maense, FC JO13-1
Moerkapelle JO13-1JM3 - 6
Neptunus-Schiebroek JO13-1JM
Nieuwerkerk JO13-5
Oliveo JO13-34 - 12
RCL JO13-61 - 3
RDM JO13-10 - 2
RKAVV JO13-3
RVC Celeritas JO13-16 - 1
S.V. Den Hoorn JO13-4
S.V. Kickers '69 JO13-15 - 0
SJZ JO13-13 - 6
SVH JO13-1
SVS JO13-32 - 2 (4
Stompwijk'92 JO13-12 - 2 (3
TransvaliaZW JO13-1
VVOR JO13-26 - 1
Voorschoten`97 JO13-4
WCR JO13-27 - 2
WIK JO13-2
Wilhelmus JO13-6
Zwervers, IJVV de JO13-25 - 1
Zwervers, IJVV de JO13-3