HBS 6
6e in poule 3e klasse 2
4e in poule Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 1 07
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 17 maart
8
Groeneweg 2
3
VOC 4
2
HBS 6
0
DRL 2
1
TOGB 2
2
Wippolder 3
1
VOC 3
4
Antibarbari 5
4
CWO 2
4
Bolnes 2
Zondag 10 maart
2
Slikkerveer 2
0
VOC 3
5
Antibarbari 5
0
TOGB 2
4
HBS 6
2
Groeneweg 2
2
DRL 2
6
CWO 2
2
Bolnes 2
1
Antibarbari 6
Wedstrijdschema
Bolnes 2
HBS 6
Uit
24-03-2024
12:00
veld 1
Nr. 15133CO
Sportpark Bolnes
Slikkerveer 2
HBS 6
Uit
14-04-2024
10:00
veld 2
Nr. 10443CO
Sportpark Reyerpark
HBS 6
Antibarbari 5
Thuis
21-04-2024
10:30
Veld 2
Nr. 12346CO
Wippolder 3
HBS 6
Uit
28-04-2024
11:30
veld 2
Nr. 15658CO
Sportpark Pauwmolen
HBS 6
Wippolder 3
Thuis
05-05-2024
10:30
Veld 1
Nr. 11635CO
HBS 6
VOC 4
Thuis
12-05-2024
10:00
Veld 2
Nr. 12635CO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Antibarbari 5 | 16 | 12 | 2 | 2 | 58 | 19 | 0 | 38 |
2. | CWO 2 | 14 | 11 | 1 | 2 | 68 | 34 | 0 | 34 |
3. | Wippolder 3 | 13 | 10 | 0 | 3 | 42 | 22 | 0 | 30 |
4. | Antibarbari 6 | 15 | 8 | 3 | 4 | 46 | 34 | 0 | 27 |
5. | Moordrecht 2 | 14 | 7 | 2 | 5 | 64 | 48 | 0 | 23 |
6. | HBS 6 | 16 | 7 | 1 | 8 | 39 | 45 | 0 | 22 |
7. | VOC 3 | 15 | 6 | 1 | 8 | 36 | 46 | 0 | 19 |
8. | Groeneweg 2 | 16 | 5 | 3 | 8 | 47 | 57 | 0 | 18 |
9. | Slikkerveer 2 | 12 | 5 | 2 | 5 | 31 | 29 | 0 | 17 |
10. | VOC 4 | 13 | 4 | 3 | 6 | 35 | 37 | 0 | 15 |
11. | TOGB 2 | 15 | 3 | 3 | 9 | 32 | 54 | 0 | 12 |
12. | Bolnes 2 | 16 | 3 | 3 | 10 | 42 | 72 | 0 | 12 |
13. | DRL 2 | 15 | 1 | 2 | 12 | 30 | 73 | 0 | 5 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Quick 4 | 3 | 3 | 0 | 0 | 12 | 2 | 0 | 9 |
2. | Wanica Star 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 5 | 0 | 3 |
3. | BMT 4 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 11 | 0 | 3 |
4. | HBS 6 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 6 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (4)
Spelers (19)
R. Baas
R de Rijke
J.J. Drost
J. van Gorkum
M. Knops
I. Noordenbos
D.T. Risselada
F.J. Vink
S.P. Vink
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
di
21:00
-
22:30
Veld 1 (B)
Tom van Dijk
do
21:00
-
22:30
Veld 3 (A)
Tom van Dijk
Team resultaten
Ant | Ant | Bol | CWO | DRL | Gro | HBS | Moo | Sli | TOG | VOC | VOC | Wip | |
Antibarbari 5 | 3 - 3 | 6 - 0 | 1 - 1 | 5 - 1 | 5 - 0 | 6 - 1 | 5 - 0 | 1 - 2 | |||||
Antibarbari 6 | 5 - 3 | 2 - 3 | 3 - 2 | 3 - 1 | 5 - 1 | 3 - 1 | 3 - 3 | 1 - 4 | |||||
Bolnes 2 | 2 - 1 | 2 - 5 | 9 - 2 | 2 - 9 | 2 - 5 | 1 - 1 | 4 - 2 | ||||||
CWO 2 | 3 - 4 | 3 - 5 | 4 - 4 | 8 - 1 | 6 - 4 | 5 - 4 | 4 - 0 | ||||||
DRL 2 | 1 - 4 | 1 - 4 | 2 - 6 | 2 - 4 | 4 - 7 | 2 - 7 | 4 - 4 | ||||||
Groeneweg 2 | 0 - 5 | 5 - 1 | 3 - 11 | 4 - 1 | 2 - 2 | 8 - 3 | 3 - 4 | ||||||
HBS 6 | 1 - 4 | 6 - 1 | 0 - 3 | 2 - 0 | 4 - 2 | 2 - 6 | 1 - 4 | 5 - 2 | |||||
Moordrecht 2 | 0 - 1 | 5 - 5 | 3 - 3 | 4 - 2 | 5 - 2 | 11 - 3 | 3 - 7 | ||||||
Slikkerveer 2 | 1 - 2 | 8 - 3 | 2 - 5 | 4 - 3 | 4 - 0 | 2 - 0 | 0 - 5 | ||||||
TOGB 2 | 1 - 4 | 3 - 2 | 2 - 5 | 3 - 3 | 5 - 6 | 2 - 2 | 1 - 3 | 1 - 2 | |||||
VOC 3 | 1 - 4 | 5 - 3 | 5 - 3 | 0 - 2 | 3 - 1 | 0 - 2 | 5 - 0 | 2 - 3 | |||||
VOC 4 | 1 - 4 | 1 - 1 | 8 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | 2 - 2 | 2 - 3 | 2 - 1 | |||||
Wippolder 3 | 4 - 0 | 6 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | 3 - 4 |
BMT | HBS | Qui | Wan | |
BMT 4 | 3 - 2 | 1 - 5 | ||
HBS 6 | 1 - 3 | |||
Quick 4 | 4 - 0 | |||
Wanica Star 3 | 4 - 1 |