Wedstrijdschema Voetbal
Woensdag 20 maart
Vrijdag 22 maart
HBS 35+1
Gouda 35+1
Thuis
22-03-2024
22:00
Nr. 130035CO
FC Zoetermeer 35+4
HBS 35+1
Uit
22-03-2024
21:30
veld 1 A
Nr. 130100CO
Sportpark Craeyenhout
HBS 35+1
DSO 35+1
Thuis
22-03-2024
20:30
Nr. 130015CO
ASW 35+1
HBS 35+1
Uit
22-03-2024
20:00
veld 1 A
Nr. 130142CO
Sportpark Craeyenhout
BMT 35+2
HBS 35+2
Uit
22-03-2024
20:00
veld 1 B
Nr. 130082CO
Sportpark FC Zoetermeer
HBS 35+2
Semper Altius 35+2
Thuis
22-03-2024
20:30
Nr. 130114CO
HBS 35+2
FC Zoetermeer 35+3
Thuis
22-03-2024
21:00
Nr. 130094CO
Zaterdag 23 maart
Thuis
23-03-2024
08:30
Veld 3
Nr.
Onderbouw oefenwedstrijden 08.30-12.30 uur
HBSO23
Kozakken Boys O23-1
Thuis
23-03-2024
17:45
Veld 1
Nr. 8477CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer A.
Uit: Kleedkamer B.
Scheidsrechters: A. (Abdel) Afalah
JO19-1
Olympia JO19-1
Thuis
23-03-2024
13:45
Veld 1
Nr. 96598CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer A.
Uit: Kleedkamer B.
Scheidsrechters: F.M. (Frans) van Leeuwen
JO19-4
Moerkapelle JO19-1
Thuis
23-03-2024
13:15
Veld 3
Nr. 131566BE
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer 3.
Uit: Kleedkamer 9.
Quick JO18-1
JO18-1
Uit
23-03-2024
10:45
veld 1
Nr. 115403CO
Scheidsrechters: R.C.P. (Robin) de Koning, Sportpark Nieuw Hanenburg
Zuidland JO18-1
JO18-2
Uit
23-03-2024
10:00
veld 2
Nr. 121958CO
Groot-Nibbeland
JO17-1
Spartaan'20 JO17-2
Thuis
23-03-2024
15:45
Veld 1
Nr. 96462CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer TR A.
Uit: Kleedkamer TR B.
Scheidsrechters: R. (Rob) Willems
JO17-2
Schipluiden JO17-1
Thuis
23-03-2024
15:30
Veld 2
Nr. 126002CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer 1.
Uit: Kleedkamer 6.
JO16-1
Spijkenisse JO16-1
Thuis
23-03-2024
13:15
Veld 2
Nr. 96798CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer 7.
Uit: Kleedkamer 12.
Scheidsrechters: S.N. (Sem) van der Wilk
JO16-3
Vredenburch JO16-1
Thuis
23-03-2024
15:30
Veld 3
Nr. 131700BE
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer 2.
Uit: Kleedkamer 4.
JO15-1
Foreholte JO15-1
Thuis
23-03-2024
11:50
Veld 1
Nr. 104064CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer TR A.
Uit: Kleedkamer TR B.
Scheidsrechters: A.J. (Arie) Nijhuis
Quick Steps JO15-1
JO15-3
Uit
23-03-2024
10:30
veld 1
Nr. 126561CO
Sportpark Quick Steps
Westlandia JO14-1
JO14-1
Uit
23-03-2024
08:30
veld 1-Westlandia
Nr. 7834CO
Scheidsrechters: J. (Jary) van der Molen, Sportpark De Hoge Bomen Westlandia
Westlandia JO14-1
JO14-1
Uit
23-03-2024
08:30
veld 1-Westlandia
Nr. 7834CO
Sportpark De Hoge Bomen Westlandia
JO13-1
JVOZ JO13-1
Thuis
23-03-2024
10:00
Veld 1
Nr. 8043CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer A.
Uit: Kleedkamer B.
Scheidsrechters: S.J. (Sander) Rietveld
JO13-3
Graaf W II VAC JO13-1
Thuis
23-03-2024
11:15
Veld 2
Nr.
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer 11.
Uit: Kleedkamer 10.
Oefenwedstrijd
DUNO JO13-2
JO13-6
Uit
23-03-2024
10:30
veld 2
Nr. 101182CO
Scheidsrechters: Afgeschermd, Sportpark Haagsche Dynamiek
Stompwijk'92 JO12-1JM
JO12-2
Uit
23-03-2024
12:00
veld 1 B
Nr. 121799CO
Sportpark Meerhorst
JO11-2
MSV '71 JO11-1
Thuis
23-03-2024
09:45
Veld 2 - C+D (half veld)
Nr. 122325CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer 7.
Uit: Kleedkamer 12.
JO11-4
RKAVV JO11-2
Thuis
23-03-2024
09:45
Veld 2 - A+B (half veld)
Nr. 103313CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer 3.
Uit: Kleedkamer 9.
JO9-2
Duindorp sv O9-1
Thuis
23-03-2024
08:30
Veld 2 - A
Nr. OEFENWEDSTR
VUC JO9-2
JO9-3
Uit
23-03-2024
10:15
veld 2 A2
Nr. 121306CO
Sportpark VUC
VUC O8-1
JO8-1
Uit
23-03-2024
11:00
Nr. OEFENWEDSTR
VUC O8-3
JO8-3
Uit
23-03-2024
10:00
Nr. OEFENWEDSTR
VUC O8-4
JO8-7
Uit
23-03-2024
09:00
Nr. OEFENWEDSTR
Zondag 24 maart
HBS
VOC 1
Thuis
24-03-2024
14:00
Veld 1
Nr. 4926CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer TR A.
Uit: Kleedkamer TR B.
Scheidsrechters: T. (Teun) van Pelt
Stompwijk'92 2
HBS 2 (zo)
Uit
24-03-2024
13:00
veld 1
Nr. 12895CO
Scheidsrechters: R.E. (Ramon) Glebbeek, Sportpark Meerhorst
Blijdorp 2
HBS 3
Uit
24-03-2024
13:00
veld 2-hoofdveld
Nr. 14548CO
Scheidsrechters: J.P.A. (Jan) Vis, Sportcomplex Noorderbocht
HBS 4
EMM'21 2
Thuis
24-03-2024
10:30
Veld 1
Nr. 14670CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer A.
Uit: Kleedkamer B.
Scheidsrechters: Afgeschermd
Bolnes 2
HBS 6
Uit
24-03-2024
12:00
veld 1
Nr. 15133CO
Sportpark Bolnes
Foreholte 3
HBS 7
Uit
24-03-2024
14:00
veld 3
Nr. 13396CO
Sportpark Elsgeest
Foreholte 3
HBS 7
Uit
24-03-2024
14:00
veld 4
Nr. 13396CO
Scheidsrechters: Afgeschermd, Sportpark Elsgeest
HBS 8
sv Zuid West DH 2
Thuis
24-03-2024
14:30
Veld 2
Nr. 12942CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer A.
Uit: Kleedkamer B.
Scheidsrechters: P. (Pieter) Hogeweg
HBS 9
sv Zuid West DH 3
Thuis
24-03-2024
14:30
Veld 3
Nr. 13667CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer 1.
Uit: Kleedkamer 6.
Scheidsrechters: S.D. (Storm) Junier
HBS 11
GSC ESDO 2
Thuis
24-03-2024
12:30
Veld 2
Nr. 11023CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer 2.
Uit: Kleedkamer 7.
Scheidsrechters: G.L. (Gerard) Gijsberts
HBS 12
Quick 9
Thuis
24-03-2024
12:30
Veld 3
Nr. 10858CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer 3.
Uit: Kleedkamer 12.
Scheidsrechters: T. (Tycho) Vermeire
TAC'90 3
HBS 13
Uit
24-03-2024
14:00
veld 1
Nr. 12413CO
Scheidsrechters: Afgeschermd, Sportpark De Verlichting