JO17-1

2e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O17 poulefase Groep 1 4
8e in poule Divisie 6 B
2e in poule Divisie 6 B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 13 april
4
S.V. Den Hoorn JO17-1
1
TSC JO17-1
2
Sparta (AV) JO17-1
2
SHO JO17-1
2
Nootdorp JO17-1
1
HVV JO17-1
2
Spijkenisse JO17-1
4
Spartaan'20 JO17-2
4
JEKA JO17-1
1
DSO JO17-1
0
HBS JO17-1
1
Oranje Wit JO17-1
Zaterdag 6 april
2
HVV JO17-1
4
JEKA JO17-1
1
Spartaan'20 JO17-2
2
S.V. Den Hoorn JO17-1
0
TSC JO17-1
4
HBS JO17-1
2
SHO JO17-1
5
Spijkenisse JO17-1
2
Oranje Wit JO17-1
7
Nootdorp JO17-1

Wedstrijdschema

HVV JO17-1
JO17-1
Uit
20-04-2024 10:00
veld 2
Nr. 96500CO
Scheidsrechters: S. (Safouane) el Arnouki, Sportpark De Diepput
JO17-1
H.V. & C.V. QUICK JO17
Thuis
24-04-2024 20:00
Veld 1
Nr.
Haaglanden Cup 1/4 Finale
Nootdorp JO17-1
JO17-1
Uit
11-05-2024 15:00
veld 1
Nr. 96477CO
Sportpark 's-Gravenhout
JO17-1
JEKA JO17-1
Thuis
18-05-2024 15:15
Veld 1
Nr. 96460CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.FC 's-Gravenzande JO17-132109607
2.HBS JO17-131207405
3.S.V. Den Hoorn JO17-131024703
4.LYRA JO17-130123601
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.JEKA JO17-18710369022
2.Nootdorp JO17-18701269021
3.S.V. Den Hoorn JO17-186022211018
4.HVV JO17-185122313016
5.DSO JO17-174122114013
6.Sparta (AV) JO17-17313923010
7.Oranje Wit JO17-183141015010
8.HBS JO17-18215152207
9.Spartaan'20 JO17-2821591707
10.Spijkenisse JO17-18215132207
11.TSC JO17-1810782603
12.SHO JO17-18026182902
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Jodan Boys, de JO17-11110013310030
2.HBS JO17-1116142924019
3.HVV JO17-1115242313017
4.Spartaan'20 JO17-2115242324017
5.Kolping Boys JO17-1115242225017
6.S.V. Den Hoorn JO17-1114432020016
7.Oranje Wit JO17-1115062322015
8.Nootdorp JO17-1114342823114
9.Spijkenisse JO17-1112632224012
10.Sparta (AV) JO17-1113261225011
11.Wilhelmus JO17-111236142418
12.Noordwijk JO17-111218132807

Teambegeleiders (3)

Spelers (16)

Trainingen

ma
19:30
-
21:00
Veld 4 (A)
Marco Vredenbregt
di
18:00
-
19:30
Veld 2 (A)
Marco Vredenbregt
do
18:00
-
19:30
Veld 2 (A)
Marco Vredenbregt
Volledig schema

Team resultaten

FC'HBSLYRSVD
FC 's-Gravenzande JO17-13 - 3
HBS JO17-11 - 13 - 0
LYRA JO17-11 - 3
S.V. Den Hoorn JO17-12 - 32 - 1
DSOHBSHVVJEKNooOraSVDSHOSpaSpaSpiTSC
DSO JO17-15 - 23 - 25 - 0
HBS JO17-10 - 10 - 61 - 21 - 1
HVV JO17-12 - 22 - 44 - 33 - 2
JEKA JO17-14 - 12 - 09 - 14 - 0
Nootdorp JO17-12 - 12 - 14 - 04 - 0
Oranje Wit JO17-11 - 30 - 12 - 73 - 0
S.V. Den Hoorn JO17-12 - 44 - 21 - 04 - 1
SHO JO17-15 - 62 - 51 - 12 - 5
Sparta (AV) JO17-10 - 82 - 10 - 12 - 2
Spartaan'20 JO17-20 - 21 - 21 - 22 - 1
Spijkenisse JO17-12 - 13 - 31 - 22 - 4
TSC JO17-13 - 20 - 40 - 51 - 2
HBSHVVJodKolNooNooOraSVDSpaSpaSpiWil
HBS JO17-10 - 13 - 22 - 03 - 01 - 2
HVV JO17-12 - 31 - 23 - 22 - 01 - 1
Jodan Boys, de JO17-15 - 32 - 05 - 12 - 17 - 0
Kolping Boys JO17-12 - 51 - 60 - 11 - 03 - 12 - 2
Noordwijk JO17-10 - 52 - 30 - 22 - 41 - 22 - 1
Nootdorp JO17-14 - 50 - 12 - 21 - 26 - 4
Oranje Wit JO17-11 - 53 - 42 - 35 - 03 - 2
S.V. Den Hoorn JO17-14 - 31 - 11 - 03 - 01 - 1
Sparta (AV) JO17-11 - 00 - 51 - 33 - 31 - 41 - 1
Spartaan'20 JO17-24 - 21 - 11 - 20 - 26 - 32 - 2
Spijkenisse JO17-12 - 22 - 12 - 11 - 22 - 23 - 3
Wilhelmus JO17-10 - 11 - 11 - 22 - 10 - 12 - 3