JO11-6
3e in poule 3e klasse (3e fase) 08
5e in poule 3e klasse (2e fase) 06
4e in poule 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 05
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 16 maart
4
Loosduinen JO11-2
4
HBS JO11-6
1
DUNO JO11-3
8
Scheveningen JO11-1
2
Quick JO11-4
5
RAS JO11-2
0
Houtwijk sv JO11-2
10
GDA JO11-1
Zaterdag 9 maart
4
Scheveningen JO11-1
3
Loosduinen JO11-2
4
HBS JO11-6
2
Quick JO11-4
5
GDA JO11-1
5
DUNO JO11-3
5
RAS JO11-2
7
Houtwijk sv JO11-2
Wedstrijdschema
Er zijn geen wedstrijden
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Scheveningen JO11-1 | 6 | 5 | 1 | 0 | 30 | 14 | 0 | 16 |
2. | RAS JO11-2 | 7 | 4 | 2 | 1 | 35 | 25 | 0 | 14 |
3. | HBS JO11-6 | 7 | 4 | 1 | 2 | 27 | 24 | 0 | 13 |
4. | Loosduinen JO11-2 | 7 | 3 | 2 | 2 | 31 | 24 | 0 | 11 |
5. | GDA JO11-1 | 7 | 2 | 2 | 3 | 33 | 25 | 0 | 8 |
6. | DUNO JO11-3 | 7 | 2 | 1 | 4 | 30 | 34 | 0 | 7 |
7. | Quick JO11-4 | 7 | 1 | 1 | 5 | 34 | 27 | 0 | 4 |
8. | Houtwijk sv JO11-2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 13 | 60 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | RAS JO11-1 | 6 | 5 | 1 | 0 | 24 | 10 | 0 | 16 |
2. | Scheveningen JO11-1 | 7 | 4 | 0 | 3 | 24 | 18 | 0 | 12 |
3. | Loosduinen JO11-2 | 6 | 3 | 2 | 1 | 20 | 14 | 0 | 11 |
4. | DUNO JO11-3 | 5 | 3 | 1 | 1 | 19 | 10 | 0 | 10 |
5. | HBS JO11-6 | 7 | 2 | 3 | 2 | 27 | 21 | 0 | 9 |
6. | Quick JO11-6 | 5 | 2 | 1 | 2 | 14 | 13 | 0 | 7 |
7. | Die Haghe JO11-5 | 6 | 1 | 0 | 5 | 12 | 34 | 0 | 3 |
8. | Duindorp sv JO11-2 | 6 | 0 | 0 | 6 | 9 | 29 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Quick Steps JO11-3 | 5 | 4 | 0 | 1 | 20 | 16 | 0 | 12 |
2. | HVV JO11-7 | 4 | 3 | 0 | 1 | 32 | 16 | 0 | 9 |
3. | RAS JO11-1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 18 | 6 | 0 | 9 |
4. | HBS JO11-6 | 5 | 2 | 0 | 3 | 20 | 20 | 0 | 6 |
5. | Quick JO11-6 | 5 | 2 | 0 | 3 | 18 | 21 | 0 | 6 |
6. | Scheveningen JO11-2 | 5 | 0 | 0 | 5 | 13 | 42 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (1)
Er is 1 speler geanonimiseerd
Spelers (10)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
ma
16:00
-
17:00
Veld 2 (AB)
wo
14:30
-
15:30
Veld 1 (AB)
Overige activiteiten
Vrijdag 29 maart
13:00 – 14:00
GKET Clubhuis 4: HBS JO11-6
Team resultaten
DUN | GDA | HBS | Hou | Loo | Qui | RAS | Sch | |
DUNO JO11-3 | 2 - 6 | 3 - 2 | 2 - 8 | 1 - 8 | ||||
GDA JO11-1 | 5 - 5 | 8 - 4 | 4 - 4 | 2 - 3 | ||||
HBS JO11-6 | 4 - 1 | 4 - 2 | 4 - 2 | |||||
Houtwijk sv JO11-2 | 1 - 16 | 0 - 10 | 1 - 3 | |||||
Loosduinen JO11-2 | 4 - 4 | 8 - 2 | 4 - 2 | |||||
Quick JO11-4 | 18 - 2 | 2 - 5 | 4 - 5 | |||||
RAS JO11-2 | 9 - 7 | 5 - 7 | 2 - 2 | 3 - 3 | ||||
Scheveningen JO11-1 | 5 - 2 | 5 - 1 | 4 - 3 |
DUN | Die | Dui | HBS | Loo | Qui | RAS | Sch | |
DUNO JO11-3 | 6 - 0 | 2 - 2 | 3 - 4 | |||||
Die Haghe JO11-5 | 2 - 5 | 4 - 2 | 2 - 10 | 1 - 5 | ||||
Duindorp sv JO11-2 | 2 - 5 | 2 - 5 | ||||||
HBS JO11-6 | 4 - 4 | 2 - 2 | 2 - 4 | 2 - 5 | ||||
Loosduinen JO11-2 | 4 - 2 | 2 - 2 | 3 - 4 | |||||
Quick JO11-6 | 1 - 2 | 1 - 3 | 6 - 3 | |||||
RAS JO11-1 | 8 - 2 | 2 - 1 | ||||||
Scheveningen JO11-1 | 2 - 3 | 4 - 1 | 5 - 1 |
HBS | HVV | Qui | Qui | RAS | Sch | |
HBS JO11-6 | 5 - 6 | 6 - 2 | 8 - 2 | |||
HVV JO11-7 | 9 - 3 | 13 - 3 | ||||
Quick JO11-6 | 4 - 1 | 3 - 4 | ||||
Quick Steps JO11-3 | 5 - 4 | 2 - 1 | ||||
RAS JO11-1 | 6 - 0 | 4 - 1 | 7 - 3 | |||
Scheveningen JO11-2 | 3 - 7 | 2 - 7 |