HBS 1

12e in poule Mannen Zondag (landelijk A-cat)
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 26 februari
3
Be Quick 1887
1
HBS
Zaterdag 25 februari
2
Jong FC Den Bosch
3
Magreb '90
Zondag 19 februari
2
Magreb '90
11
Westlandia
3
Juliana '31
2
De Dijk
3
HBS
4
HSC '21
1
OJC Rosmalen
1
UDI'19/Beter Bed
0
OFC
1
Quick'20
1
Be Quick 1887
2
Hercules
Zaterdag 18 februari
0
Jong FC Den Bosch
0
Jong De Graafschap
2
Jong Achilles'29
3
Dongen
1
EVV
1
JVC Cuijk

Wedstrijdschema

HBS
OFC
Thuis
05-03-2017 14:00
Veld 1
Nr. 729-CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer TR A. Uit: Kleedkamer TR B.
Scheidsrechter: Witlox, R.
Quick'20
HBS
Uit
12-03-2017 14:00
Nr. 865-CO
Scheidsrechter: Werff, R.C.P van der, Sportpark: Primulastraat 15, 7572 AS OLDENZAAL
HBS
De Graafschap
Thuis
19-03-2017 14:00
Nr. 730-CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.De Dijk2317246229053
2.Westlandia2316436630052
3.Dongen2315264530047
4.Be Quick 18872213275035041
5.Quick'202112364432039
6.Hercules2311484141037
7.HSC '212210394141033
8.EVV219483326031
9.OJC Rosmalen238783237031
10.OFC228593541029
11.JVC Cuijk227783135028
12.HBS2282123643026
13.Juliana '312264123946022
14.Jong Achilles'292364134148022
15.Jong De Graafschap2256114448021
16.UDI'19/Beter Bed2053122346018
17.Magreb '902144132258016
18.Jong FC Den Bosch2344152544016

Er zijn geen standen bekend voor de pool "KNVB beker kwalificatieronde 2".

Team nieuws

Selectie HBS 1

Vrijdag 4 november 2016

Selectie HBS 1 2016/2017

Selectie HBS 1 seizoen 2016 - 2017 uitkomend in de 3e Divisie.

Toon al het nieuws

Spelers (28)

Trainingen

di
19:30
-
21:00
Veld 1 (AB)
Marcel Koning en ass.
do
19:30
-
21:00
Veld 1 (AB)
Marcel Koning +ass.
vr
19:00
-
20:30
Veld 1 (A)
Marcel Koning + ass.
Volledig schema

Team resultaten

BeQDeDDonEVVHBSHerHSCJonJonJonJulJVCMagOFCOJCQuiUDIWes
Be Quick 18872 - 10 - 43 - 11 - 22 - 13 - 21 - 03 - 02 - 51 - 12 - 03 - 4
De Dijk4 - 43 - 23 - 12 - 05 - 03 - 02 - 04 - 14 - 11 - 41 - 2
Dongen2 - 11 - 24 - 11 - 03 - 21 - 02 - 02 - 02 - 32 - 11 - 02 - 2
EVV0 - 10 - 01 - 23 - 42 - 52 - 01 - 14 - 11 - 00 - 0
HBS1 - 51 - 22 - 42 - 34 - 23 - 42 - 11 - 01 - 13 - 21 - 22 - 0
Hercules1 - 31 - 21 - 02 - 03 - 33 - 12 - 12 - 04 - 12 - 01 - 4
HSC '210 - 23 - 14 - 21 - 13 - 31 - 21 - 11 - 01 - 02 - 30 - 3
Jong Achilles'292 - 50 - 22 - 31 - 31 - 11 - 24 - 21 - 01 - 21 - 12 - 12 - 31 - 3
Jong De Graafschap4 - 12 - 11 - 22 - 32 - 52 - 31 - 24 - 41 - 16 - 02 - 3
Jong FC Den Bosch0 - 40 - 23 - 10 - 01 - 20 - 00 - 12 - 31 - 11 - 25 - 10 - 1
Juliana '310 - 23 - 21 - 33 - 12 - 31 - 12 - 42 - 23 - 24 - 15 - 21 - 1
JVC Cuijk1 - 12 - 31 - 20 - 01 - 02 - 44 - 22 - 11 - 32 - 2
Magreb '900 - 50 - 10 - 42 - 51 - 31 - 01 - 11 - 11 - 21 - 22 - 11
OFC1 - 12 - 02 - 14 - 12 - 61 - 03 - 22 - 32 - 30 - 12 - 22 - 1
OJC Rosmalen2 - 10 - 01 - 00 - 35 - 21 - 00 - 02 - 21 - 31 - 11 - 1
Quick'201 - 00 - 31 - 03 - 03 - 01 - 16 - 15 - 21 - 2
UDI'19/Beter Bed2 - 50 - 33 - 10 - 32 - 30 - 20 - 23 - 11 - 3
Westlandia3 - 41 - 04 - 01 - 04 - 25 - 34 - 01 - 04 - 02 - 2
AchAFCAFCASWAZSBarCapDeDDonDVSEVVGroGVVHalHarHBSHerHSCHuiIJsJodJulJVCKozMagODIOFCOJCONSQuiQuiQuiRijRijRVVSchSVZUDIUNAVVSVVSWes
Achilles Veen ZA
AFC 34 1 ZO2 - 6
AFC ZA1 - 5
ASWH ZA
AZSV ZA
Barendrecht ZA3 - 1
Capelle ZA
De Dijk ZO
Dongen ZO2 - 1
DVS '33 Ermelo ZA4 - 2
EVV ZO
Groningen ZA
GVVV ZA
Halsteren ZO0 - 3
Harkemase Boys ZA
HBS ZO2 - 3
Hercules ZO
HSC '21 ZO
Huizen ZA3 - 3
IJsselmeervogels ZA
Jodan Boys ZA3 - 0
Juliana '31 ZO
JVC Cuijk ZO
Kozakken Boys ZA
Magreb '90 ZO3 - 3
ODIN 59 ZA
OFC ZO
OJC Rosmalen ZO5 - 1
ONS Boso Sneek ZA1 - 2
Quick Boys ZA0 - 2
Quick ZO0 - 0
Quick'20 ZO1 - 3
Rijnsburgse Boys ZA
Rijnvogels ZA
RVVH ZA0 - 2
Scheveningen ZA5 - 2
SVZW 1 ZA
UDI'19/Beter Bed ZO0 - 1
UNA ZA3 - 2
V.V. Schaesberg 1 ZO2 - 3
VVSB ZA2 - 0
Westlandia ZO