HBS 1

17e in poule 3e divisie B
5e in poule kwalificatieronde 1 BV
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Donderdag 6 december
1
Quick '20
3
HSC '21
Zaterdag 8 december
3
Jong FC Volendam
1
OJC ROSMALEN
Zondag 9 december
Hercules
Goes
1
JVC Cuijk
1
EVV
3
Quick
1
Blauw Geel'38/JUMBO
0
Westlandia
2
TEC
3
ADO '20
1
Quick '20
2
OSS'20
0
HBS
1
HSC '21
1
OFC
5
UNA
0
Dongen
Zaterdag 15 december
1
Blauw Geel'38/JUMBO
1
OSS'20
Zondag 16 december
OJC ROSMALEN
HSC '21
HBS
JVC Cuijk
OFC
Westlandia
TEC
Quick
Quick '20
Hercules
2
Dongen
1
Jong FC Volendam
2
Goes
3
UNA

Wedstrijdschema

HBS
DHC
Thuis
08-01-2019 20:00
Veld 1
Nr.
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer TR A. Uit: Kleedkamer TR B.
OEFENWEDSTRIJD
HBS
Dongen
Thuis
13-01-2019 14:00
Nr. 12609237CO
EVV
HBS
Uit
20-01-2019 14:30
Nr. 12609407CO
Sportpark: Sportpad 3, 6101 LJ ECHT
HBS
ADO '20
Thuis
27-01-2019 14:00
Nr. 12609238CO
Hercules
HBS
Uit
03-02-2019 14:00
Nr. 12609170CO
Sportpark: Voorveldselaan 4, 3573 PV UTRECHT
HBS
OJC Rosmalen
Thuis
10-02-2019 14:00
Nr. 12609239CO

Poule stand

Er zijn geen standen bekend voor de pool "kwalificatieronde 2 BV".

Er zijn geen standen bekend voor de pool "3e divisie B".

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.UNA1611144322034
2.TEC1510412813034
3.Jong FC Volendam169343520030
4.ADO '20158523124029
5.OFC158344122027
6.Dongen169073130027
7.OSS'20167453527025
8.Goes148063326024
9.Blauw Geel'38/JUMBO166372629021
10.HSC '21156182529019
11.Quick146172429019
12.EVV154561420017
13.Hercules144551826017
14.JVC Cuijk155191734016
15.Quick '20154292640014
16.Westlandia1541102633013
17.HBS152581025011
18.OJC ROSMALEN152211173108
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.EVV11007003
2.ASWH11005003
3.DVS'33 Ermelo11006203
4.Staphorst11004003
5.HBS11004103
6.Eemdijk11003003
7.Hoek11003003
8.Hercules11004203
9.ODIN 5911002003
10.FC 's-Gravenzande11003203
11.Harkemase Boys11002103
12.Westlandia11002103
13.SteDoCo11001003
14.Noordwijk10102201
15.OSS'2010102201
16.Achilles '2910101101
17.Urk10101101
18.SDO10101101
19.Zaanlandia10101101
20.Quick10012300
21.De Dijk10011200
22.JOS Watergraafsmeer10011200
23.Cluzona10010100
24.Bekkerveld 110012400
25.Alverna10010200
26.Sportlust '4610011400
27.ADO '2010010300
28.VC Vlissingen10010300
29.Quick '2010012600
30.Goes10010400
31.MASV10010500
32.Brielle10010700

Team nieuws

Selectie HBS 1

Maandag 24 juli 2017

Selectie HBS 1 2018/2019

Selectie HBS 1 seizoen 2018 - 2019 uitkomend in de 3e Divisie. © Remco van Oosterom

Toon al het nieuws

Spelers (19)

Trainingen

di
19:30
-
21:00
Veld 1 (AB)
Marcel Koning +ass.
do
19:30
-
21:00
Veld 1 (AB)
Marcel Koning + ass.
vr
18:30
-
20:00
Veld 1 (AB)
Marcel Koning en ass.
Volledig schema

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "kwalificatieronde 2 BV".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "3e divisie B".

ADOBlaDonEVVGoeHBSHerHSCJonJVCOFCOJCOSSQuiQuiTECUNAWes
ADO '200 - 02 - 12 - 22 - 23 - 11 - 13 - 24 - 0
Blauw Geel'38/JUMBO1 - 20 - 23 - 14 - 05 - 33 - 01 - 11 - 4
Dongen4 - 11 - 34 - 02 - 11 - 00 - 34 - 04 - 2
EVV2 - 00 - 21 - 10 - 12 - 20 - 02 - 1
Goes5 - 02 - 12 - 12 - 31 - 32 - 34 - 0
HBS0 - 21 - 10 - 01 - 0 - 1 - 42 - 20 - 0
Hercules2 - 42 - 4 - 1 - 01 - 02 - 21 - 11 - 1
HSC '212 - 11 - 33 - 03 - 01 - 11 - 24 - 23 - 2
Jong FC Volendam1 - 13 - 05 - 10 - 16 - 13 - 11 - 12 - 1
JVC Cuijk2 - 44 - 12 - 11 - 14 - 31 - 00 - 10 - 3
OFC4 - 14 - 01 - 35 - 02 - 42 - 33 - 1 -
OJC ROSMALEN0 - 21 - 10 - 10 - 35 - 0 - 1 - 24 - 2
OSS'202 - 00 - 25 - 13 - 03 - 14 - 52 - 22 - 4
Quick '201 - 2 - 1 - 34 - 41 - 23 - 21 - 20 - 4
Quick3 - 13 - 02 - 04 - 00 - 20 - 41 - 01 - 3
TEC0 - 03 - 12 - 03 - 22 - 11 - 02 - 0 -
UNA5 - 02 - 15 - 20 - 21 - 46 - 02 - 00 - 3
Westlandia2 - 31 - 21 - 22 - 13 - 45 - 00 - 22 - 4

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "kwalificatieronde 1 BV".