HBS 1

15e in poule 3e divisie B
5e in poule kwalificatieronde 1 BV
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 15 september
1
Jong FC Volendam
1
ADO '20
2
HBS
2
Quick '20
Zondag 16 september
2
Westlandia
1
OJC ROSMALEN
4
JVC Cuijk
3
Goes
0
UNA
3
TEC
0
OSS'20
2
Hercules
2
HSC '21
1
EVV
4
OFC
1
Blauw Geel'38/JUMBO
4
Dongen
2
Quick
Zaterdag 22 september
1
OFC
3
Jong FC Volendam
2
EVV
1
Quick '20
1
Blauw Geel'38/JUMBO
4
UNA
Zondag 23 september
4
Quick
0
Hercules
0
OJC ROSMALEN
2
ADO '20
2
Goes
1
HBS
1
TEC
0
JVC Cuijk
3
HSC '21
2
Westlandia
0
Dongen
3
OSS'20

Wedstrijdschema

HBS
EVV
Thuis
30-09-2018 14:00
Veld 1
Nr. 12609231CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer TR A. Uit: Kleedkamer TR B.
Scheidsrechter: F.R. (Frank) deWinter, Zoutendijk, Art (Assistent-scheidsrechter), Lindert, Albert te (Assistent-scheidsrechter), Winter, Frank de (Scheidsrechter)
HBS
Blauw Geel'38/JUMBO
Thuis
14-10-2018 14:00
Veld 1
Nr. 12609232CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer TR A. Uit: Kleedkamer TR B.
Quick
HBS
Uit
20-10-2018 18:00
Nr. 12609284CO
Sportpark: De Savornin Lohmanlaan 215, 2566 BZ 'S-GRAVENHAGE

Poule stand

Er zijn geen standen bekend voor de pool "kwalificatieronde 2 BV".

Er zijn geen standen bekend voor de pool "3e divisie B".

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Jong FC Volendam5410102013
2.Goes5401147012
3.TEC5401105012
4.ADO '205320113011
5.UNA5311155010
6.OFC530213709
7.HSC '215302101009
8.Hercules52214508
9.OSS'2052128707
10.EVV52125507
11.OJC ROSMALEN5203101206
12.JVC Cuijk520381006
13.Dongen520381106
14.Quick510481403
15.HBS50323903
16.Blauw Geel'38/JUMBO510451303
17.Westlandia510451403
18.Quick '20501451301
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.EVV11007003
2.ASWH11005003
3.DVS'33 Ermelo11006203
4.Staphorst11004003
5.HBS11004103
6.Eemdijk11003003
7.Hoek11003003
8.Hercules11004203
9.ODIN 5911002003
10.FC 's-Gravenzande11003203
11.Harkemase Boys11002103
12.Westlandia11002103
13.SteDoCo11001003
14.Noordwijk10102201
15.OSS'2010102201
16.Achilles '2910101101
17.Urk10101101
18.SDO10101101
19.Zaanlandia10101101
20.Quick10012300
21.De Dijk10011200
22.JOS Watergraafsmeer10011200
23.Cluzona10010100
24.Bekkerveld 110012400
25.Alverna10010200
26.Sportlust '4610011400
27.ADO '2010010300
28.VC Vlissingen10010300
29.Quick '2010012600
30.Goes10010400
31.MASV10010500
32.Brielle10010700

Team nieuws

Selectie HBS 1

Maandag 24 juli 2017

Selectie HBS 1 2018/2019

Selectie HBS 1 seizoen 2018 - 2019 uitkomend in de 3e Divisie. © Remco van Oosterom

Toon al het nieuws

Spelers (19)

Trainingen

di
19:30
-
21:00
Veld 1 (AB)
Marcel Koning +ass.
do
19:30
-
21:00
Veld 1 (AB)
Marcel Koning + ass.
vr
18:30
-
20:00
Veld 1 (AB)
Marcel Koning en ass.
Volledig schema

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "kwalificatieronde 2 BV".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "3e divisie B".

ADOBlaDonEVVGoeHBSHerHSCJonJVCOFCOJCOSSQuiQuiTECUNAWes
ADO '200 - 04 - 0
Blauw Geel'38/JUMBO0 - 23 - 01 - 4
Dongen1 - 30 - 34 - 2
EVV0 - 10 - 02 - 1
Goes2 - 12 - 14 - 0
HBS0 - 02 - 2
Hercules1 - 01 - 1
HSC '212 - 14 - 23 - 2
Jong FC Volendam1 - 13 - 0
JVC Cuijk2 - 44 - 3
OFC4 - 11 - 33 - 1
OJC ROSMALEN0 - 25 - 04 - 2
OSS'200 - 23 - 1
Quick '201 - 20 - 4
Quick4 - 00 - 20 - 4
TEC3 - 12 - 11 - 0
UNA6 - 00 - 3
Westlandia1 - 22 - 1

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "kwalificatieronde 1 BV".