HBS 1

18e in poule 3e divisie B
5e in poule kwalificatieronde 1 BV
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 maart
1
HBS
2
Jong FC Volendam
Zondag 10 maart
EVV
Quick
Hercules
Westlandia
0
OSS'20
0
UNA
1
ADO '20
2
Dongen
2
Goes
1
Blauw Geel'38/JUMBO
1
OJC ROSMALEN
3
TEC
0
JVC Cuijk
2
HSC '21
1
Quick '20
3
OFC
Dinsdag 12 maart
1
OSS'20
1
UNA
Zaterdag 16 maart
1
Jong FC Volendam
2
UNA
Zondag 17 maart
4
Goes
1
OJC ROSMALEN
3
Westlandia
2
OSS'20
0
Dongen
2
JVC Cuijk
1
Quick
1
ADO '20
3
Blauw Geel'38/JUMBO
0
Quick '20
3
HSC '21
2
HBS
0
TEC
2
Hercules
1
OFC
0
EVV
Dinsdag 19 maart
5
HBS
4
SVC'08 1

Wedstrijdschema

HBS
Quick
Thuis
24-03-2019 14:00
Veld 1
Nr. 12609241CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer TR A. Uit: Kleedkamer TR B.
Scheidsrechter: S. (Sander) de Brito Roque, Cakir, Bayram (Assistent-scheidsrechter), Hajjaji, Kamal el (Assistent-scheidsrechter), Brito Roque, Sander de (Scheidsrechter), Werff, Roel van der (Vierde official), Haaften, Rien van (Coach), Overkleeft, Rob
HBS
OSS'20
Thuis
31-03-2019 14:00
Nr. 12609242CO
Scheidsrechter: S. (Sam) Dröge, Dröge, Sam (Scheidsrechter), Kok, Jos de (Waarnemer Talententraject), Dijk, Jamie van (Assistent-scheidsrechter), Waaij, Jeroen van der (Assistent-scheidsrechter)
JVC Cuijk
HBS
Uit
07-04-2019 14:00
Nr. 12609378CO
Sportpark: Sportlaan 7, 5431 AP CUIJK
HBS
DHC 1
Thuis
09-04-2019 20:00
Veld 1
Nr. 19SW23
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer TR A. Uit: Kleedkamer TR B.
HVT - Sir Winston Cup / 1/4 finale
HBS
UNA
Thuis
14-04-2019 14:00
Nr. 12609243CO
Westlandia
HBS
Uit
20-04-2019 14:30
Nr. 12609226CO
Sportpark: De Hoge Bomen 4, 2671 NZ NAALDWIJK

Poule stand

Er zijn geen standen bekend voor de pool "kwalificatieronde 2 BV".

Er zijn geen standen bekend voor de pool "3e divisie B".

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Jong FC Volendam2415365934048
2.TEC2414554432047
3.OFC2513756130046
4.UNA2514385538045
5.OSS'202513575635044
6.ADO '202410774638037
7.Goes24120125045036
8.Quick2210393839033
9.Westlandia24102124147032
10.HSC '2124102124151032
11.Dongen25102134050032
12.JVC Cuijk24102123045032
13.Blauw Geel'38/JUMBO2586114144030
14.Hercules228683341030
15.EVV237792329127
16.OJC ROSMALEN2463153344021
17.Quick '202462163963020
18.HBS2447132045019
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.EVV11007003
2.ASWH11005003
3.DVS'33 Ermelo11006203
4.Staphorst11004003
5.HBS11004103
6.Eemdijk11003003
7.Hoek11003003
8.Hercules11004203
9.ODIN 5911002003
10.FC 's-Gravenzande11003203
11.Harkemase Boys11002103
12.Westlandia11002103
13.SteDoCo11001003
14.Noordwijk10102201
15.OSS'2010102201
16.Achilles '2910101101
17.Urk10101101
18.SDO10101101
19.Zaanlandia10101101
20.Quick10012300
21.De Dijk10011200
22.JOS Watergraafsmeer10011200
23.Cluzona10010100
24.Bekkerveld 110012400
25.Alverna10010200
26.Sportlust '4610011400
27.ADO '2010010300
28.VC Vlissingen10010300
29.Quick '2010012600
30.Goes10010400
31.MASV10010500
32.Brielle10010700

Team nieuws

Selectie HBS 1

Maandag 24 juli 2017

Selectie HBS 1 2018/2019

Selectie HBS 1 seizoen 2018 - 2019 uitkomend in de 3e Divisie. © Remco van Oosterom

Toon al het nieuws

Spelers (19)

Trainingen

di
19:30
-
21:00
Veld 1 (AB)
Marcel Koning +ass.
do
19:30
-
21:00
Veld 1 (AB)
Marcel Koning + ass.
vr
18:30
-
20:00
Veld 1 (AB)
Marcel Koning en ass.
Volledig schema

Overige activiteiten

Zondag 31 maart
16:00 – 19:00
Bardienst 4 zondag: HBS 1

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "kwalificatieronde 2 BV".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "3e divisie B".

ADOBlaDonEVVGoeHBSHerHSCJonJVCOFCOJCOSSQuiQuiTECUNAWes
ADO '201 - 20 - 02 - 14 - 03 - 12 - 22 - 23 - 11 - 12 - 33 - 24 - 0
Blauw Geel'38/JUMBO1 - 20 - 23 - 14 - 05 - 33 - 03 - 50 - 00 - 01 - 51 - 13 - 01 - 4
Dongen4 - 12 - 20 - 11 - 30 - 14 - 02 - 10 - 21 - 00 - 34 - 04 - 21 - 5
EVV2 - 00 - 21 - 11 - 12 - 20 - 12 - 20 - 02 - 1 - 0 - 2
Goes5 - 02 - 13 - 12 - 12 - 30 - 12 - 14 - 12 - 31 - 21 - 32 - 34 - 0
HBS2 - 10 - 23 - 11 - 10 - 01 - 01 - 2 - 1 - 40 - 32 - 20 - 0
Hercules2 - 42 - 4 - 5 - 01 - 01 - 02 - 22 - 20 - 31 - 11 - 1 -
HSC '213 - 20 - 52 - 11 - 33 - 23 - 03 - 01 - 11 - 22 - 44 - 24 - 13 - 2
Jong FC Volendam1 - 13 - 03 - 15 - 10 - 15 - 15 - 06 - 13 - 10 - 11 - 11 - 22 - 1
JVC Cuijk2 - 44 - 12 - 11 - 14 - 31 - 20 - 22 - 12 - 01 - 00 - 10 - 3
OFC4 - 14 - 01 - 04 - 00 - 01 - 35 - 02 - 42 - 31 - 43 - 13 - 05 - 0
OJC ROSMALEN0 - 21 - 10 - 10 - 35 - 0 - 1 - 24 - 22 - 01 - 32 - 01 - 1
OSS'200 - 13 - 22 - 00 - 25 - 13 - 02 - 03 - 14 - 52 - 21 - 12 - 4
Quick '201 - 24 - 1 - 1 - 34 - 41 - 21 - 33 - 20 - 33 - 41 - 20 - 4
Quick1 - 13 - 12 - 23 - 02 - 04 - 01 - 00 - 20 - 41 - 00 - 11 - 30 - 1
TEC0 - 03 - 12 - 00 - 13 - 20 - 22 - 11 - 01 - 12 - 01 - 6 - 2 - 1
UNA1 - 15 - 00 - 32 - 14 - 25 - 20 - 21 - 46 - 02 - 03 - 10 - 3
Westlandia1 - 01 - 02 - 31 - 23 - 21 - 23 - 42 - 13 - 23 - 45 - 00 - 22 - 4

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "kwalificatieronde 1 BV".