HBS 3

10e in poule 2e klasse A
9e in poule 2e klasse A (periode 1)
13e in poule 2e klasse A (periode 2)
2e in poule Mannen beker reserve poulefase Groep 3 9
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 14 april
1
Coal 2
8
Taurus 2
4
Voorschoten`97 2
0
Pretoria R., fc 2
3
Blijdorp 2
8
Football Factory 2
5
Full Speed 2
1
HBS 3
Donderdag 11 april
5
BMT 3
2
Quick 3
Zondag 7 april
3
BMT 3
1
Voorschoten`97 2
3
ONA 2
3
Full Speed 2
2
HBS 3
4
Quick 3
3
Football Factory 2
3
dvv Delft 2
1
Pretoria R., fc 2
2
Coal 2
7
Taurus 2
1
Antibarbari 4
Dinsdag 2 april
1
Voorschoten`97 2
1
dvv Delft 2

Wedstrijdschema

HBS 3
Antibarbari 4
Thuis
21-04-2024 12:30
Veld 1
Nr. 11218CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer A. Uit: Kleedkamer B.
Scheidsrechters: Afgeschermd
Coal 2
HBS 3
Uit
05-05-2024 10:30
veld 1 - Grasveld
Nr. 10874CO
Sportpark Coal
HBS 3
Voorschoten`97 2
Thuis
12-05-2024 12:00
Veld 1
Nr. 11519CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer A. Uit: Kleedkamer B.
dvv Delft 2
HBS 3
Uit
20-05-2024 11:00
veld 1
Nr. 11217CO
Sportpark Kerkpolder D.V.V. Delft
HBS 3
BMT 3
Thuis
26-05-2024 12:00
Veld 1
Nr. 14207CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer A. Uit: Kleedkamer B.
HBS 3
BMT 3
Thuis
26-05-2024 12:30
Veld 1
Nr. 14207CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Taurus 21913517725044
2.Football Factory 21913247042041
3.dvv Delft 21911537441038
4.Blijdorp 21911445845037
5.ONA 2189456753031
6.Voorschoten`97 2208574141029
7.Antibarbari 4198293841026
8.Coal 22073103755024
9.Pretoria R., fc 21961123159019
10.HBS 31943123361015
11.Full Speed 22036113856015
12.BMT 31842124462014
13.Quick 31944113360313
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Taurus 2129304313030
2.dvv Delft 2128225226026
3.Football Factory 2128133525025
4.Blijdorp 2127323721024
5.ONA 2125343534018
6.Antibarbari 4125252622017
7.Voorschoten`97 2125252729017
8.Coal 2124352529015
9.HBS 3124262635014
10.Pretoria R., fc 2124082142012
11.Quick 312228183408
12.BMT 312228284508
13.Full Speed 212138183606
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Football Factory 275113517016
2.Taurus 274213412014
3.ONA 264113219013
4.Blijdorp 274122124013
5.dvv Delft 273312215012
6.Voorschoten`97 283321412012
7.Antibarbari 47304121909
8.Full Speed 28233202009
9.Coal 28305122609
10.Pretoria R., fc 27214101707
11.BMT 36204161706
12.Quick 37223152635
13.HBS 3701672601
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.BMT 332105307
2.HBS 332019506
3.Quick 331115304
4.HMSH 2300351300

Teambegeleiders (2)

Spelers (17)

Trainingen

di
19:00
-
20:30
Veld 3 (B)
John Boerema
do
19:30
-
21:00
Veld 3 (B)
nnb
Volledig schema

Overige activiteiten

Zondag 21 april
09:00 – 11:15
Clubhuis 1 zondag: HBS 3

Team resultaten

AntBMTBliCoaFooFulHBSONAPreQuiTauVooWCRdvv
Antibarbari 44 - 11 - 23 - 03 - 22 - 12 - 23 - 01 - 16 - 22 - 5
BMT 31 - 22 - 41 - 22 - 43 - 31 - 55 - 22 - 63 - 16 - 5
Blijdorp 24 - 24 - 13 - 89 - 43 - 00 - 03 - 23 - 32 - 2
Coal 24 - 13 - 13 - 41 - 04 - 43 - 03 - 21 - 82 - 42 - 4
Football Factory 25 - 12 - 26 - 25 - 33 - 11 - 01 - 25 - 23 - 3
Full Speed 25 - 41 - 10 - 45 - 13 - 54 - 00 - 01 - 20 - 01 - 4
HBS 31 - 64 - 01 - 61 - 02 - 23 - 22 - 40 - 02 - 8
ONA 23 - 05 - 28 - 25 - 23 - 36 - 26 - 41 - 54 - 2
Pretoria R., fc 21 - 53 - 21 - 31 - 23 - 64 - 42 - 13 - 22 - 10 - 26 - 1
Quick 32 - 11 - 31 - 33 - 25 - 40 - 21 - 52 - 23 - 3
Taurus 27 - 13 - 11 - 12 - 05 - 15 - 68 - 19 - 02 - 2
Voorschoten`97 21 - 03 - 32 - 13 - 11 - 25 - 11 - 04 - 01 - 11 - 31 - 1
WCR 21 - 30 - 10
dvv Delft 21 - 02 - 33 - 15 - 15 - 26 - 23 - 46 - 16 - 3
BMTHBSHMSQui
BMT 33 - 2
HBS 36 - 21 - 0
HMSH 21 - 2
Quick 30 - 05 - 2