Trainingsschema

Cricket
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
Maandag
Veld 2
A
16:00 –
17:15
17:15 –
18:30
Dinsdag
Veld 2
A
MU9
16:00 –
17:15
17:15 –
18:30
18:30 –
20:30
Woensdag
Veld 2
A
16:15 –
17:15
17:15 –
18:45
18:45 –
20:30
Donderdag
Veld 2
A
16:15 –
17:15
Talententraining
17:15 –
18:30
18:30 –
20:30
Vrijdag
Veld 2
A
16:00 –
17:00
17:00 –
18:30
18:30 –
20:30
Zomi & Friday Night Cricket
Voetbal
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
Maandag
Boardingveld
A
16:00 –
17:00
Joost v/d Laan
17:00 –
18:00
Yoran Bos
Veld 1
A
16:00 –
17:00
Yoran Bos, Senne Janssen
17:00 –
18:15
Mike de Geer
18:15 –
19:45
Stephan Vink
B
16:00 –
17:00
Bryan Ruhl, Benno Boddendijk
17:00 –
18:15
Ron Meuwese
18:15 –
19:45
Tayeb Chaudhry
Veld 2
A
16:00 –
17:00
Bart Visee
17:00 –
18:00
Bart Visee
18:00 –
19:30
Bart Visee
19:30 –
20:30
Eric Rietveld
20:30 –
21:30
Eric Rietveld
B
16:00 –
17:00
Silver en Sebas Jo13-1 t/m 8
17:00 –
18:00
Jo19-1 t/m 4 & J017 1 t/m 6
18:00 –
19:30
Yoran Bos
20:30 –
21:30
Max de Bruijn
Veld 3
A
17:00 –
18:00
Jarmo Hoff
18:00 –
19:30
Michel Knoester
19:30 –
20:30
Danny Plugge
20:30 –
21:30
Danny Plugge
B
17:00 –
18:00
Bryan Ruhl, Bryan Ruhl en Jan de Pauw
18:00 –
19:30
Danny Plugge
19:30 –
20:30
Koen Zonneveld
20:30 –
21:30
Koen Sonneveld
Dinsdag
Veld 1
A
16:45 –
18:00
Marcel Koning
18:00 –
19:30
Stephan Vink
19:30 –
21:00
Marcel Koning en ass.
B
16:45 –
18:00
Danny Plugge
18:00 –
19:30
Eric Rietveld
19:30 –
21:00
Marcel Koning en ass.
Veld 2
A
16:00 –
17:00
Bart Visee
17:00 –
18:00
Bart Visee
18:00 –
19:30
Bryan Ruhl
19:30 –
21:00
Wim van Laar
B
16:00 –
17:00
Bart Visee
17:00 –
18:00
Bart Visee
18:00 –
19:30
Bryan Ruhl
19:30 –
21:00
John Boerema
Veld 3
A
17:00 –
18:00
Wesly Plugge, Koen Zonneveld
18:00 –
19:30
Mike de Geer
19:30 –
21:00
Chester Butter
B
17:00 –
18:00
Mathijs & Youri, Koos v/d Meulen
18:00 –
19:30
Ron Meuwese
19:30 –
21:00
Alex Bogman
Woensdag
Boardingveld
A
15:00 –
16:00
Yoran Bos en Peter Bos
16:00 –
17:00
Peter Bos
17:00 –
18:00
Peter Bos
Veld 1
A
15:00 –
16:00
Bart Visee
16:00 –
17:00
Bart Visee
17:00 –
18:00
Wesly Plugge, Koen Zonneveld
18:00 –
19:30
Tayeb Chaudhry
B
15:00 –
16:00
Bart Visee
16:00 –
17:00
Bart Visee
17:00 –
18:00
Mathijs & Youri, Koos v/d meulen
18:00 –
19:30
Max de Bruijn
Veld 2
A
16:00 –
17:00
Yoran Bos, Senne Janssen
17:00 –
18:00
Bart Visee
18:00 –
19:00
Yoran en Koen
20:30 –
22:00
Jaapjan Boendermaker
B
16:00 –
17:00
Bryan Ruhl, Benno Boddendijk
17:00 –
18:00
Jarmo Hoff
18:00 –
19:00
Yoran en Koen
19:00 –
20:30
Maarten Hillenaar, Koen Zonneveld
20:30 –
22:00
Jaapjan Boendermaker
Veld 3
A
16:00 –
17:00
Fj & JO9-1 / 12 & Jo11 1 / 4
17:00 –
18:00
Jo11 5/12 & Jo15 1/4
18:00 –
19:00
JO15-5,6,7,8
19:00 –
20:30
Eric Rietveld
B
16:00 –
17:00
Johan Dewitt, Johan Dewit en Andre van Dam
17:00 –
18:00
Johan Dewit en Andre van Dam, Johan Dewit
Donderdag
Boardingveld
A
19:00 –
21:00
Veld 1
A
17:00 –
18:00
Jarmo Hoff
18:00 –
19:30
Mike de Geer, Michel Knoester
19:30 –
21:00
Marcel Koning +ass.
HV1
21:00 –
22:30
Bernard van Dijk
B
17:00 –
18:00
Danny Plugge
19:30 –
21:00
Marcel Koning +ass.
21:00 –
22:30
Veld 2
A
16:00 –
17:00
Bart Visee
17:00 –
18:00
Bart Visee
18:00 –
19:30
Stephan Vink
19:30 –
21:00
Wim van Laar
HV2
21:00 –
22:30
Jan de Borst
B
17:00 –
18:00
Bart Visee
18:00 –
19:30
Eric Rietveld
19:30 –
21:00
John Boerema/Gerald Sandel/A
Veld 3
A
16:30 –
17:30
Koen Zonneveld
18:00 –
19:30
Tayeb Chaudhry, Max de Bruijn
19:30 –
21:00
John Boerema/Gerald Sandel/A
HV3
21:00 –
22:30
Dave de Bruin
B
16:30 –
17:30
Koen Zonneveld en Jan de Pauw
19:30 –
21:00
Ron Meuwese
HV3
21:00 –
22:30
Dave de Bruin
Vrijdag
Veld 1
A
16:00 –
17:00
Wesley Plugge, Koen Zonneveld
17:00 –
18:00
Yoran Bos, Senne Janssen, Benno Boddendijk
19:00 –
20:30
Marcel Koning + ass.
B
16:00 –
17:00
Mathijs en Youri, Koos v/d Meulen
17:00 –
18:00
Bryan Ruhl
Kp School
18:00 –
21:00
Keepersschool Sander Pronk
Veld 2
A
16:00 –
17:00
Johan Dewit en Andre van Dam
17:00 –
18:00
Johan Dewit en Andre van Dam
19:00 –
20:00
Koen Zonneveld
B
16:00 –
17:00
Johan Dewit en Andre van Dam
17:00 –
18:00
Johan Dewit en Andre van Dam
18:00 –
19:00
Bryan Ruhl, Koen Zonneveld
19:00 –
20:00
Koen Zonneveld
Veld 3
A
16:00 –
17:00
Peter Bos
17:00 –
18:00
Bryan Ruhl, Jan de Pauw
18:00 –
19:00
Yoran Bos
B
17:00 –
18:00
Jan de Pauw
19:00 –
20:30
Victor v/d Valk