HBS 12

1e in poule Groep 3 15
10e in poule 6e klasse 14
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS 12330010209
2.Vredenburch 221016303
3.Quick 1231025703
4.RKDEO 6200211000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.SVH 3330015609
2.WIK 64301191109
3.VELO 34211171007
4.RKDEO 10421112707
5.Ster, De 322006306
6.Erasmus 3320113506
7.HMSH 54112121704
8.Quick 114103122203
9.Wanica Star 420116801
10.HBS 1230124801
11.Toofan 2301261401
12.Laakkwartier 5200211200

Teambegeleiders (4)

Spelers (20)

Trainingen

wo
21:00
-
22:30
Veld 2 (A)
Sjoerd Houwing
Volledig schema

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 3 15".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "6e klasse 14".