JO14-1

1e in poule Divisie 2 B
22e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O14 poulefase Groep 1 VRIJ
1e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O14 1e ronde Groep 1 29
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 oktober
4
Barendrecht JO14-1
1
Smitshoek JO14-1
0
Baronie JO14-1
1
Spijkenisse JO14-1
1
Unitas'30 JO14-1
1
HBS JO14-1
Zaterdag 16 oktober
1
DHC JO14-1
2
Baronie JO14-1
2
Spijkenisse JO14-1
2
Unitas'30 JO14-1
1
HBS JO14-1
0
Barendrecht JO14-1

Wedstrijdschema

Quick JO14-2
JO14-1
Uit
23-10-2021 10:15
Nr. 15367451BE
Scheidsrechter: J.P. (Jos) Rombouts, , Sportpark: De Savornin Lohmanlaan 215, 2566 BZ 'S-GRAVENHAGE
Smitshoek JO14-1
JO14-1
Uit
30-10-2021 10:00
Nr. 15717187CO
Sportpark: Smitshoekse Baan 25, 2993 BZ BARENDRECHT
JO14-1
Unitas'30 JO14-1
Thuis
06-11-2021 13:15
Veld 2
Nr. 15710163CO
Barendrecht JO14-1
JO14-1
Uit
13-11-2021 09:30
Nr. 15735693CO
Sportpark: Dierensteinweg 6, 2991 XJ BARENDRECHT
JO14-1
Thuis
17-11-2021 19:30
Nr.
OEFENWEDSTRIJD
JO14-1
DHC JO14-1
Thuis
27-11-2021 13:15
Veld 2
Nr. 15708868CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS JO14-16420124014
2.Barendrecht JO14-16411188013
3.Unitas'30 JO14-16222121308
4.Spijkenisse JO14-1622291108
5.Baronie JO14-1620471406
6.DHC JO14-16123111305
7.Smitshoek JO14-16114101604
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alexandria'66 JO14-100000000
2.Alphense Boys JO14-100000000
3.ARC JO14-100000000
4.Barendrecht JO14-100000000
5.Be Fair JO14-100000000
6.Berkel JO14-100000000
7.Capelle JO14-100000000
8.Charlois, sv JO14-100000000
9.Concordia JO14-100000000
10.S.V. Den Hoorn JO14-100000000
11.DHC JO14-100000000
12.DoCoS JO14-100000000
13.DSO JO14-100000000
14.DSVP JO14-1JM00000000
15.DWO JO14-100000000
16.Excelsior M. JO14-100000000
17.Excelsior R. JO14-100000000
18.Forum Sport JO14-100000000
19.Graaf W II VAC JO14-100000000
20.FC 's-Gravenzande JO14-100000000
21.GSC ESDO JO14-100000000
22.HBS JO14-200000000
23.HBS JO14-100000000
24.Hillegersberg, vv JO14-100000000
25.HMSH JO14-100000000
26.HVV JO14-100000000
27.Jodan Boys, de JO14-100000000
28.SV Leidschenveen JO14-100000000
29.FC Lisse JO14-100000000
30.Meerburg JO14-1JM00000000
31.Neptunus-Schiebroek JO14-100000000
32.Nieuwerkerk JO14-100000000
33.Nieuwerkerk JO14-200000000
34.FC Oegstgeest JO14-100000000
35.sv Poortugaal JO14-1JM00000000
36.Quick JO14-100000000
37.Quick JO14-200000000
38.Quick Boys JO14-100000000
39.Rijnsburgse Boys JO14-100000000
40.Rotterdam United JO14-100000000
41.Scheveningen JO14-100000000
42.FC Skillz JO14-100000000
43.Smitshoek JO14-100000000
44.Spartaan'20 JO14-100000000
45.Sparta (AV) JO14-100000000
46.Spijkenisse JO14-100000000
47.Sportlust '46 JO14-1JM00000000
48.SVH JO14-100000000
49.TOGB JO14-100000000
50.TOGB JO14-200000000
51.VCS JO14-100000000
52.Verburch JO14-100000000
53.VOC JO14-100000000
54.Voorschoten`97 JO14-100000000
55.Westlandia JO14-200000000
56.Westlandia JO14-100000000
57.Wilhelmus JO14-1JM00000000
58.XerxesDZB JO14-100000000
59.Zestienhoven JO14-100000000
60.FC Zoetermeer JO14-100000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS JO14-100000000
2.Quick JO14-200000000

Spelers (15)

Trainingen

ma
18:00
-
19:30
Veld 2 (A)
Ian Baggerman
di
17:45
-
19:15
Veld 1 (A)
Ian Baggerman
do
17:45
-
19:15
Veld 1 (A)
Ian Baggerman
Volledig schema

Team resultaten

BarBarDHCHBSSmiSpiUni
Barendrecht JO14-13 - 04 - 1
Baronie JO14-11 - 42 - 10 - 1
DHC JO14-14 - 41 - 20 - 33 - 0
HBS JO14-11 - 02 - 21 - 0
Smitshoek JO14-12 - 13 - 4
Spijkenisse JO14-11 - 52 - 23 - 12 - 2
Unitas'30 JO14-11 - 24 - 21 - 1

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Zwaluwen Jeugd Beker O14 poulefase Groep 1 VRIJ".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Zwaluwen Jeugd Beker O14 1e ronde Groep 1 29".