JO14-3
7e in poule 2e klasse (3e fase) 03
6e in poule 2e klasse (2e fase) 06
6e in poule 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 04
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 16 maart
5
KMD JO14-1
4
VELO JO14-2
3
WIK JO14-1
2
S.V. Den Hoorn JO14-2
1
FC 's-Gravenzande JO14-2
0
Naaldwijk JO14-1
2
GSC ESDO JO14-2
0
HBS JO14-3
0
HVV JO14-4
3
HMSH JO14-2
Zaterdag 9 maart
4
Naaldwijk JO14-1
3
HMSH JO14-2
0
WIK JO14-1
6
HVV JO14-4
1
Full Speed JO14-1
1
KMD JO14-1
1
VELO JO14-2
4
FC 's-Gravenzande JO14-2
Wedstrijdschema
S.V. Den Hoorn JO14-2
JO14-3
Uit
06-04-2024
12:00
veld 4
Nr. 100867CO
Sportpark Den Hoorn
JO14-3
HVV JO14-4
Thuis
13-04-2024
13:00
Nr. 100852CO
JO14-3
Full Speed JO14-1
Thuis
20-04-2024
13:00
Veld 3
Nr. 100855CO
JO14-3
Naaldwijk JO14-1
Thuis
11-05-2024
14:30
Veld 3
Nr. 100856CO
VELO JO14-2
JO14-3
Uit
25-05-2024
12:15
veld 3
Nr. 100858CO
Sportpark VELO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | KMD JO14-1 | 6 | 4 | 2 | 0 | 21 | 12 | 0 | 14 |
2. | HMSH JO14-2 | 5 | 4 | 0 | 1 | 16 | 6 | 0 | 12 |
3. | Full Speed JO14-1 | 4 | 3 | 1 | 0 | 14 | 7 | 0 | 10 |
4. | GSC ESDO JO14-2 | 4 | 3 | 0 | 1 | 11 | 7 | 0 | 9 |
5. | Naaldwijk JO14-1 | 6 | 2 | 2 | 2 | 15 | 13 | 0 | 8 |
6. | S.V. Den Hoorn JO14-2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 17 | 10 | 0 | 6 |
7. | HBS JO14-3 | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | 8 | 0 | 6 |
8. | FC 's-Gravenzande JO14-2 | 6 | 2 | 0 | 4 | 12 | 17 | 0 | 6 |
9. | VELO JO14-2 | 5 | 1 | 1 | 3 | 14 | 17 | 0 | 4 |
10. | WIK JO14-1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | 21 | 0 | 3 |
11. | HVV JO14-4 | 6 | 1 | 0 | 5 | 12 | 26 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | KMD JO14-1 | 7 | 6 | 0 | 1 | 34 | 18 | 0 | 18 |
2. | Full Speed JO14-1 | 7 | 5 | 0 | 2 | 22 | 9 | 0 | 15 |
3. | Naaldwijk JO14-1 | 7 | 4 | 1 | 2 | 25 | 22 | 0 | 13 |
4. | HMSH JO14-2 | 5 | 4 | 0 | 1 | 27 | 8 | 0 | 12 |
5. | VELO JO14-2 | 6 | 2 | 1 | 3 | 10 | 14 | 0 | 7 |
6. | HBS JO14-3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 11 | 22 | 0 | 3 |
7. | GSC ESDO JO14-2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | 24 | 0 | 3 |
8. | WIK JO14-1 | 6 | 1 | 0 | 5 | 11 | 30 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Quick JO14-2 | 5 | 4 | 1 | 0 | 23 | 2 | 0 | 13 |
2. | Scheveningen JO14-1 | 5 | 4 | 1 | 0 | 18 | 7 | 0 | 13 |
3. | Die Haghe JO14-2 | 5 | 2 | 1 | 2 | 13 | 15 | 0 | 7 |
4. | Forum Sport JO14-2 | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 13 | 0 | 6 |
5. | Semper Altius JO14-1 | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 14 | 0 | 4 |
6. | HBS JO14-3 | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 20 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (1)
Spelers (17)
P.C. de Jong
P.H.P. van den Raad
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
ma
19:00
-
20:00
Veld 2 (A)
Bart Visee
wo
17:30
-
18:30
Veld 1 (A)
Bart Visee
Team resultaten
FC' | Ful | GSC | HBS | HMS | HVV | KMD | Naa | SVD | VEL | WIK | |
FC 's-Gravenzande JO14-2 | 3 - 6 | 1 - 0 | 2 - 3 | ||||||||
Full Speed JO14-1 | 5 - 2 | 1 - 1 | |||||||||
GSC ESDO JO14-2 | 2 - 0 | 3 - 1 | 4 - 1 | ||||||||
HBS JO14-3 | 3 - 2 | 3 - 0 | |||||||||
HMSH JO14-2 | 4 - 0 | 2 - 0 | 4 - 2 | ||||||||
HVV JO14-4 | 0 - 3 | 3 - 6 | 2 - 5 | ||||||||
KMD JO14-1 | 2 - 1 | 5 - 4 | 6 - 1 | ||||||||
Naaldwijk JO14-1 | 1 - 2 | 4 - 3 | 2 - 2 | ||||||||
S.V. Den Hoorn JO14-2 | 9 - 0 | 3 - 5 | |||||||||
VELO JO14-2 | 1 - 4 | 2 - 2 | |||||||||
WIK JO14-1 | 0 - 6 | 3 - 2 |
Ful | GSC | HBS | HMS | KMD | Naa | VEL | WIK | |
Full Speed JO14-1 | 2 - 1 | 1 - 3 | 2 - 3 | |||||
GSC ESDO JO14-2 | 0 - 2 | 3 - 11 | ||||||
HBS JO14-3 | 0 - 5 | 0 - 1 | 2 - 4 | |||||
HMSH JO14-2 | 5 - 2 | 9 - 0 | 3 - 1 | |||||
KMD JO14-1 | 4 - 1 | 3 - 9 | 4 - 2 | 4 - 1 | ||||
Naaldwijk JO14-1 | 7 - 1 | 3 - 3 | 6 - 1 | |||||
VELO JO14-2 | 1 - 2 | 1 - 0 | 3 - 2 | |||||
WIK JO14-1 | 1 - 8 | 3 - 2 | 3 - 6 | 1 - 5 |
Die | For | HBS | Qui | Sch | Sem | |
Die Haghe JO14-2 | 4 - 2 | 0 - 5 | 2 - 2 | |||
Forum Sport JO14-2 | 1 - 0 | 2 - 3 | 1 - 0 | |||
HBS JO14-3 | 0 - 6 | 2 - 6 | 2 - 3 | |||
Quick JO14-2 | 6 - 0 | 4 - 0 | ||||
Scheveningen JO14-1 | 6 - 1 | 1 - 1 | ||||
Semper Altius JO14-1 | 1 - 7 | 1 - 2 |