JO16-1

3e in poule Divisie 5 D
17e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O16 poulefase Groep 1 VRIJ
1e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O16 1e ronde Groep 1 05
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 oktober
3
Barendrecht JO16-1
4
Smitshoek JO16-1
3
Westlandia JO16-1
1
Quick JO16-1
3
TOGB JO16-1
0
VCS JO16-1
7
HBS JO16-1
0
Unitas'30 JO16-1
Woensdag 13 oktober
0
Quick JO16-1
0
HBS JO16-1
Zaterdag 16 oktober
3
Unitas'30 JO16-1
6
Barendrecht JO16-1
3
VCS JO16-1
2
Westlandia JO16-1
0
Smitshoek JO16-1
3
TOGB JO16-1

Wedstrijdschema

JO16-1
ADO Den Haag Vrouwen MO17-1
Thuis
23-10-2021 13:30
Veld 1
Nr. 15367396BE
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer A. Uit: Kleedkamer B.
Scheidsrechter: Afgeschermd,
JO16-1
VCS JO16-1
Thuis
30-10-2021 15:15
Veld 1
Nr. 15734865CO
Unitas'30 JO16-1
JO16-1
Uit
06-11-2021 16:15
Nr. 15742055CO
Sportpark: Concordialaan 210, 4871 ZD ETTEN-LEUR
JO16-1
TOGB JO16-1
Thuis
13-11-2021 15:15
Veld 1
Nr. 15720068CO
JO16-1
Smitshoek JO16-1
Thuis
20-11-2021 15:15
Veld 1
Nr. 15722002CO
Barendrecht JO16-1
JO16-1
Uit
27-11-2021 10:15
Nr. 15730091CO
Sportpark: Dierensteinweg 6, 2991 XJ BARENDRECHT

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.TOGB JO16-17511208016
2.Westlandia JO16-175023115015
3.HBS JO16-17412156013
4.Barendrecht JO16-173221815011
5.Quick JO16-17322129011
6.VCS JO16-16204101406
7.Smitshoek JO16-1620481806
8.Unitas'30 JO16-17007144300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.ARC JO16-100000000
2.Barendrecht JO16-100000000
3.Barendrecht JO16-200000000
4.Berkel JO16-100000000
5.BVCB JO16-100000000
6.Charlois, sv JO16-100000000
7.S.V. Den Hoorn JO16-100000000
8.DHC JO16-200000000
9.Die Haghe JO16-100000000
10.DoCoS JO16-100000000
11.DSO JO16-100000000
12.Excelsior M. JO16-100000000
13.Excelsior R. JO16-100000000
14.Foreholte JO16-100000000
15.Forum Sport JO16-100000000
16.FC 's-Gravenzande JO16-100000000
17.HBS JO16-100000000
18.Hillegersberg, vv JO16-100000000
19.HVV JO16-100000000
20.FC Lisse JO16-100000000
21.Meerburg JO16-100000000
22.Nieuwerkerk JO16-100000000
23.Nootdorp JO16-100000000
24.FC Oegstgeest JO16-100000000
25.Quick JO16-100000000
26.Rotterdam United JO16-100000000
27.SJC JO16-100000000
28.Smitshoek JO16-100000000
29.Sparta (AV) JO16-100000000
30.Sportlust '46 JO16-100000000
31.Ter Leede JO16-100000000
32.TOGB JO16-100000000
33.TOGB JO16-200000000
34.VCS JO16-100000000
35.VOC JO16-100000000
36.ADO Den Haag Vrouwen MO17-100000000
37.Westlandia JO16-100000000
38.Westlandia JO16-200000000
39.Wilhelmus JO16-200000000
40.Wilhelmus JO16-100000000
41.FC Zoetermeer JO16-100000000
42.Zwaluwen JO16-100000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS JO16-100000000
2.ADO Den Haag Vrouwen MO17-100000000

Teambegeleiders (2)

Spelers (15)

Trainingen

ma
19:45
-
21:15
Veld 3 (A)
Rick Rijkers
di
18:00
-
19:30
Veld 1 (B)
Rick Rijkers
do
18:00
-
19:30
Veld 3 (B)
Rick Rijkers
Volledig schema

Team resultaten

BarHBSQuiSmiTOGUniVCSWes
Barendrecht JO16-13 - 41 - 14 - 2
HBS JO16-12 - 07 - 01 - 2
Quick JO16-11 - 10 - 06 - 12 - 1
Smitshoek JO16-10 - 30 - 30 - 1
TOGB JO16-14 - 12 - 03 - 02 - 4
Unitas'30 JO16-13 - 61 - 21 - 32 - 5
VCS JO16-12 - 30 - 14 - 33 - 2
Westlandia JO16-13 - 12 - 016 - 4

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Zwaluwen Jeugd Beker O16 poulefase Groep 1 VRIJ".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Zwaluwen Jeugd Beker O16 1e ronde Groep 1 05".