JO19-4

2e in poule 2e klasse (2e fase) 03
1e in poule 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 02
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Maandag 23 mei
7
SEP JO19-1
0
DSVP JO19-2
Zaterdag 21 mei
3
Oliveo JO19-2
5
SEP JO19-1
2
Concordia JO19-2
3
Wilhelmus JO19-2
0
DVC JO19-1
7
HBS JO19-4
Dinsdag 17 mei
3
SEP JO19-1
2
DVC JO19-1
Zaterdag 14 mei
4
Nootdorp JO19-2
2
DVC JO19-1
Donderdag 12 mei
3
DVC JO19-1
3
DSVP JO19-2

Wedstrijdschema

JO19-4
Oliveo JO19-2
Thuis
04-06-2022 15:00
Veld 1
Nr. 98771
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer 1. Uit: Kleedkamer 6.

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.SEP JO19-11610515228035
2.HBS JO19-4159244420029
3.DVC JO19-1156544944023
4.Oliveo JO19-2146444238022
5.Nootdorp JO19-2157173339022
6.TOGB JO19-5146263533020
7.Wilhelmus JO19-2155192538016
8.Concordia JO19-2154293449014
9.DSVP JO19-2151410224707
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS JO19-46501217015
2.Meerburg JO19-264022219012
3.Wilhelmus JO19-363121921010
4.Voorschoten`97 JO19-26222201508
5.HVV JO19-36222171608
6.FC Oegstgeest JO19-26213162307
7.TOGB JO19-66006122600

Teambegeleiders (2)

Spelers (15)

Trainingen

ma
19:15
-
20:15
Veld 3 (B)
Sander + Fer
do
18:30
-
19:30
Veld 3 (A)
Revelinho
Volledig schema

Team resultaten

ConDSVDVCHBSHVVNooOliSEPTOGWil
Concordia JO19-24 - 34 - 93 - 12 - 12 - 52 - 34 - 52 - 3
DSVP JO19-22 - 51 - 23 - 12 - 30 - 02 - 21 - 3
DVC JO19-14 - 13 - 30 - 73 - 34 - 33 - 32 - 25 - 47 - 0
HBS JO19-41 - 01 - 14 - 14 - 16 - 13 - 14 - 0
HVV JO19-22 - 32 - 10 - 1
Nootdorp JO19-24 - 22 - 14 - 23 - 24 - 53 - 41 - 31 - 12 - 0
Oliveo JO19-21 - 16 - 23 - 30 - 41 - 45 - 63 - 51 - 23 - 1
SEP JO19-11 - 17 - 03 - 22 - 26 - 14 - 12 - 26 - 03 - 1
TOGB JO19-55 - 13 - 25 - 02 - 32 - 30 - 1
Wilhelmus JO19-26 - 13 - 02 - 21 - 20 - 13 - 71 - 3
FCOHBSHVVMeeRijTOGVooWil
FC Oegstgeest JO19-25 - 44 - 12 - 2
HBS JO19-45 - 16 - 14 - 0
HVV JO19-31 - 25 - 31 - 1
Meerburg JO19-26 - 19 - 14 - 2
Rijnvogels, fc JO19-11 - 5
TOGB JO19-62 - 31 - 33 - 6
Voorschoten`97 JO19-21 - 24 - 56 - 56 - 0
Wilhelmus JO19-35 - 33 - 23 - 3