HBS 7
8e in poule 4e klasse 01
2e in poule Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 1 06
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 17 maart
6
ASC 2
0
Ouwe Schoen 2
1
SVO Buytenpark 2
4
Sporting Leiden 2
0
HBS 7
4
Alphense Boys 2
Zondag 10 maart
2
Sporting Leiden 2
3
ASC 2
1
Foreholte 3
3
KDO sv 3
9
ESTO 2
2
SVO Buytenpark 2
4
Ouwe Schoen 2
3
Quick 5
Wedstrijdschema
Foreholte 3
HBS 7
Uit
24-03-2024
14:00
veld 3
Nr. 13396CO
Sportpark Elsgeest
Foreholte 3
HBS 7
Uit
24-03-2024
14:00
veld 4
Nr. 13396CO
Scheidsrechters: Afgeschermd, Sportpark Elsgeest
HBS 7
ESTO 2
Thuis
07-04-2024
14:30
Veld 1
Nr. 15914CO
Sporting Leiden 2
HBS 7
Uit
14-04-2024
10:00
veld 4
Nr. 11372CO
Sportpark Morsch 2
HBS 7
Ouwe Schoen 2
Thuis
21-04-2024
14:30
Veld 1
Nr. 12925CO
HBS 7
ASC 2
Thuis
12-05-2024
14:00
Veld 1
Nr. 10534CO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | ASC 2 | 12 | 11 | 0 | 1 | 67 | 16 | 0 | 33 |
2. | Alphense Boys 2 | 10 | 9 | 0 | 1 | 47 | 13 | 0 | 27 |
3. | KDO sv 3 | 11 | 9 | 0 | 2 | 43 | 13 | 0 | 27 |
4. | ESTO 2 | 13 | 6 | 2 | 5 | 39 | 43 | 0 | 20 |
5. | Sporting Leiden 2 | 12 | 5 | 0 | 7 | 25 | 36 | 0 | 15 |
6. | Quick 5 | 13 | 5 | 0 | 8 | 36 | 50 | 0 | 15 |
7. | Foreholte 3 | 11 | 4 | 0 | 7 | 31 | 52 | 0 | 12 |
8. | HBS 7 | 12 | 4 | 0 | 8 | 24 | 34 | 0 | 12 |
9. | Ouwe Schoen 2 | 11 | 2 | 1 | 8 | 23 | 41 | 0 | 7 |
10. | SVO Buytenpark 2 | 13 | 2 | 1 | 10 | 23 | 60 | 0 | 7 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Graaf W II VAC 4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 11 | 6 | 0 | 7 |
2. | HBS 7 | 3 | 1 | 2 | 0 | 12 | 7 | 0 | 5 |
3. | Quick 5 | 3 | 1 | 1 | 1 | 11 | 8 | 0 | 4 |
4. | HVV 4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 17 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (3)
E Treffers
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (18)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
di
21:00
-
22:30
Veld 2 (A)
Max Balm
do
19:30
-
20:30
Boardingveld (AB)
Max Balm
Team resultaten
ASC | Alp | EST | For | Gra | HBS | KDO | Ouw | Qui | SVO | Spo | |
ASC 2 | 4 - 3 | 6 - 2 | 10 - 2 | 4 - 2 | 6 - 0 | 15 - 1 | 0 - 2 | ||||
Alphense Boys 2 | 1 - 2 | 5 - 1 | 4 - 3 | 4 - 0 | 4 - 1 | ||||||
ESTO 2 | 0 - 11 | 4 - 3 | 4 - 3 | 1 - 3 | 5 - 2 | 4 - 2 | 9 - 2 | ||||
Foreholte 3 | 1 - 8 | 1 - 3 | 3 - 1 | 5 - 3 | 7 - 2 | ||||||
Graaf W II VAC 3 | 5 - 16 | 1 - 10 | |||||||||
HBS 7 | 0 - 4 | 2 - 3 | 3 - 1 | 0 - 1 | 2 - 3 | 4 - 1 | 3 - 1 | ||||
KDO sv 3 | 5 - 1 | 2 - 0 | 5 - 0 | 10 - 0 | 5 - 0 | ||||||
Ouwe Schoen 2 | 0 - 1 | 2 - 2 | 11 - 5 | 1 - 3 | 2 - 7 | 4 - 3 | 1 - 3 | ||||
Quick 5 | 2 - 7 | 1 - 3 | 7 - 0 | 3 - 0 | 5 - 2 | 1 - 3 | |||||
SVO Buytenpark 2 | 1 - 5 | 2 - 6 | 3 - 3 | 0 - 2 | 3 - 0 | 1 - 4 | |||||
Sporting Leiden 2 | 2 - 3 | 1 - 4 | 2 - 0 | 2 - 7 | 3 - 4 |
Gra | HBS | HVV | Qui | |
Graaf W II VAC 4 | 3 - 1 | 6 - 3 | ||
HBS 7 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||
HVV 4 | 3 - 8 | |||
Quick 5 | 6 - 0 |