Wedstrijdschema Hockey
Zaterdag 11 mei
HDM MO10-1
Craeyenhout MO10-1
Uit
11-05-2024
08:45
HDM Samen Sterk veld (AB) (Waterveld)
Nr. 1298596
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, Den Haag
Craeyenhout MO10-3
Westland MO10-1
Thuis
11-05-2024
09:45
Zandveld CH - C+D (half veld)
Nr. 1298718
Klein Zwitserland MO12-1
Craeyenhout MO12-1
Uit
11-05-2024
10:20
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1307656
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
Noordwijk MO12-2
Craeyenhout MO12-3
Uit
11-05-2024
13:00
veld 1 (Waterveld)
Nr. 1307275
Locatie: t/o zwembad BinnenZee, Noordwijk
Craeyenhout MO14-1
HDM MO14-1
Thuis
11-05-2024
Nr. 1334099
Amsterdam MO16-1
Craeyenhout MO16-1
Uit
11-05-2024
12:10
Wagener Stadion (Waterveld)
Nr. 1279886
Locatie: Wagener Stadion, Amstelveen
Craeyenhout MO16-3
Zoetermeer MO16-2
Thuis
11-05-2024
16:00
WK-veld
Nr. 1304746
Scheidsrechters: Paul Hamberg, Linda Geenen
Berkel Rodenrijs MO16-3
Craeyenhout MO16-4
Uit
11-05-2024
12:10
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1305096
Locatie: Sportpark 'Het Hoge Land', Berkel en Rodenrijs
Wateringse veld MO16-3
Craeyenhout MO16-5
Uit
11-05-2024
08:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1305065
Locatie: Wateringse Veld, 's-Gravenhage
Craeyenhout MO18-1
Victoria MO18-2
Thuis
11-05-2024
14:15
WK-veld
Nr. 1198233
Scheidsrechters: Hans Poederbach, Maurijn van Witsen
Craeyenhout MO18-2
HDS MO18-2
Thuis
11-05-2024
14:15
Zandveld CH
Nr. 1203417
Scheidsrechters: Faemke Zandstra, Hergen Dutrieux
Craeyenhout MO18-3
Klein Zwitserland MO18-7
Thuis
11-05-2024
11:30
Zandveld CH
Nr. 1204074
Scheidsrechters: Thom Ruigrok van de Werve, Jos Euser
Klein Zwitserland MO8-2
Craeyenhout MO8-1
Uit
11-05-2024
08:30
Mini veld (1/4) (Zandveld)
Nr. 1300426
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
Craeyenhout MO8-2
Klein Zwitserland MO8-5
Thuis
11-05-2024
08:30
Zandveld CH - A
Nr. 1300518
Craeyenhout MO9-1
HDM MO9-4
Thuis
11-05-2024
08:30
Zandveld CH - B
Nr. 1299558
Craeyenhout MO9-2
HGC MO9-2
Thuis
11-05-2024
08:30
Zandveld CH - C
Nr. 1299588
HDM MO9-6
Craeyenhout MO9-4
Uit
11-05-2024
09:00
Jumbo Hockey veld 7 (1/2) (A) (Zandveld)
Nr. 1299828
AFGELAST, , Locatie: Sportcomplex Groenendaal, Den Haag
Zondag 12 mei
Craeyenhout DJ2
Catwijck DO25-1
Thuis
12-05-2024
14:30
WK-veld
Nr. 1296653
Reigers D1
Craeyenhout D1
Uit
12-05-2024
12:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1156574
Locatie: Sportpark Arnolduspark, Hoofddorp
Craeyenhout D3
Roomburg D4
Thuis
12-05-2024
12:30
WK-veld
Nr. 1171918
Roomburg D9
Craeyenhout D4
Uit
12-05-2024
12:30
3 Molenveld (Waterveld)
Nr. 1172975
Locatie: Sportpark Roomburg, Leiden
Craeyenhout D5
Groen-Geel D17
Thuis
12-05-2024
10:30
Zandveld CH
Nr. 1173484
Dopie DO25-1
Craeyenhout DO25-1
Uit
12-05-2024
14:15
Veld 3 (Zandveld)
Nr. 1296530
Locatie: TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop, Delft
Leonidas D30-2
Craeyenhout D30-2
Uit
12-05-2024
13:30
veld 4 (Semiveld)
Nr. 1173748
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
Craeyenhout D30-3
Victoria D30-6
Thuis
12-05-2024
10:30
WK-veld
Nr. 1173861