Meisjes B3

4e in poule Meisjes B voorcompetitie 3e klasse D
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 oktober
2
Craeyenhout MB3
3
Ring Pass Delft MB2
1
Schiedam MB3
0
Rijswijk MB2
Zaterdag 2 oktober
7
Ring Pass Delft MB2
1
Wateringse veld MB2
3
Rijswijk MB2
0
Craeyenhout MB3
Zaterdag 25 september
1
Wateringse veld MB2
1
Craeyenhout MB3

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule Meisjes B voorcompetitie 3e klasse D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Schiedam MB35500224015
2.Rijswijk MB25401112012
3.Ring Pass Delft MB2530224809
4.Craeyenhout MB3511312904
5.Wateringse veld MB25113101704
6.Klein Zwitserland MB9500524100

Spelers (15)

Trainingen

wo
19:30
-
20:30
Zandveld (A)
Renee Suzanne
do
17:30
-
18:30
Zandveld (A)
Hans Apontoweil
Volledig schema

Team resultaten

SchieWaterKleinRijswRing Craey
Schiedam MB31 - 02 - 0
Wateringse veld MB21 - 41 - 1
Klein Zwitserland MB9
Rijswijk MB24 - 13 - 0
Ring Pass Delft MB27 - 1
Craeyenhout MB32 - 3