Meisjes B4

1e in poule Meisjes B voorcompetitie 5e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 oktober
7
Rijswijk MB3
0
Wateringse veld MB3
1
Kieviten MB4
0
HDS MB4
Zaterdag 2 oktober
1
Wateringse veld MB3
3
Craeyenhout MB4
0
HDS MB4
9
Rijswijk MB3
2
Kieviten MB4
1
Klein Zwitserland MB7
Zaterdag 25 september
1
Kieviten MB4
9
Craeyenhout MB4
8
Rijswijk MB3
1
Klein Zwitserland MB7
4
Wateringse veld MB3
1
HDS MB4

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule Meisjes B voorcompetitie 5e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Craeyenhout MB45500275015
2.Rijswijk MB35401283012
3.Wateringse veld MB35212151807
4.Kieviten MB4520371906
5.HDS MB4510462303
6.Klein Zwitserland MB7501472201

Spelers (16)

Trainingen

di
18:30
-
19:30
Zandveld (A)
Richard
do
18:30
-
19:30
Zandveld (A)
Hans
Volledig schema

Team resultaten

WaterRijswHDS MKleinKieviCraey
Wateringse veld MB34 - 16 - 31 - 3
Rijswijk MB37 - 08 - 11 - 2
HDS MB40 - 93 - 1
Klein Zwitserland MB74 - 4
Kieviten MB40 - 31 - 02 - 11 - 9
Craeyenhout MB4