Meisjes C1

4e in poule Meisjes C herfstcompetitie Topklasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 oktober
2
Craeyenhout MC1
1
Victoria MC1
1
Schiedam MC1
6
Ring Pass Delft MC1
5
Rotterdam MC1
0
Berkel-Rodenrijs MC1
Zaterdag 2 oktober
6
Ring Pass Delft MC1
1
Craeyenhout MC1
1
Victoria MC1
4
Rotterdam MC1
4
Berkel-Rodenrijs MC1
3
Schiedam MC1
Zaterdag 25 september
3
Craeyenhout MC1
0
Berkel-Rodenrijs MC1
2
Schiedam MC1
4
Rotterdam MC1

Wedstrijdschema

Rotterdam MC1
Meisjes C1
Uit
30-10-2021 00:00
Nr. 565270
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, ROTTERDAM
Meisjes C1
Schiedam MC1
Thuis
06-11-2021 00:00
Nr. 565273
Berkel Rodenrijs MC1
Meisjes C1
Uit
13-11-2021 00:00
Nr. 565274
Locatie: Sportp. 'Het Hoge Land', BERKEL EN RODENRIJS
Meisjes C1
Ring Pass Delft MC1
Thuis
20-11-2021 00:00
Nr. 565279
Victoria MC1
Meisjes C1
Uit
27-11-2021 00:00
Nr. 565284
Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), ROTTERDAM

Poule stand (4e in poule Meisjes C herfstcompetitie Topklasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rotterdam MC15410186013
2.Ring Pass Delft MC15311198010
3.Victoria MC1530215809
4.Craeyenhout MC15302131309
5.Berkel-Rodenrijs MC1510442103
6.Schiedam MC15005102300

Teambegeleiders (1)

Spelers (14)

Trainingen

ma
19:00
-
20:30
WK-veld (B)
Bonoor + Paul
wo
19:30
-
21:00
WK-veld (B)
Bonoor
vr
18:30
-
19:30
WK-veld (AB)
Blok C Tess H, Mila E, Merel B
Volledig schema

Team resultaten

SchieVictoRotteRing CraeyBerke
Schiedam MC12 - 41 - 63 - 6
Victoria MC13 - 11 - 4
Rotterdam MC15 - 0
Ring Pass Delft MC16 - 1
Craeyenhout MC12 - 11 - 33 - 0
Berkel-Rodenrijs MC14 - 3