Wedstrijdschema Voetbal
Dinsdag 2 april
HBSO23
SEP O23
Thuis
02-04-2024
20:00
Veld 1
Nr. 242324
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer A.
Uit: Kleedkamer B.
Ruben de Groot, HVT - 1/4 Finale O23 CUP
Vrijdag 5 april
FC Zoetermeer 35+4
HBS 35+1
Uit
05-04-2024
20:30
veld 2 B
Nr. 130300CO
Sportpark Groenhoven
DSO 35+1
HBS 35+1
Uit
05-04-2024
22:00
veld 2 B
Nr. 130172CO
Sportpark Groenhoven
HBS 35+1
ASW 35+1
Thuis
05-04-2024
21:00
Nr. 130235CO
HBS 35+1
Gouda 35+1
Thuis
05-04-2024
20:00
Nr. 130215CO
HBS 35+2
BMT 35+2
Thuis
05-04-2024
20:30
Nr. 130314CO
HBS 35+2
FC Zoetermeer 35+3
Thuis
05-04-2024
20:00
Nr. 130294CO
Semper Altius 35+2
HBS 35+2
Uit
05-04-2024
19:30
veld 1 B
Nr. 130357CO
Sportpark Escamp I BMT
Zaterdag 6 april
Smitshoek 1
HBS
Uit
06-04-2024
14:30
veld 1
Nr. 4806CO
Scheidsrechters: N.A. (Nick) Ooms, Sportpark Smitshoek
HBSO23
Westlandia O23-1
Thuis
06-04-2024
17:45
Veld 1
Nr. 8474CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer A.
Uit: Kleedkamer B.
Scheidsrechters: R.M (Robin) Straub
VFC JO19-2
JO19-3
Uit
06-04-2024
12:45
veld 2
Nr. 104610CO
Sportpark VFC
JO19-4
FC 's-Gravenzande JO19-4
Thuis
06-04-2024
17:15
Veld 2
Nr. 97489CO
JO18-1
Smitshoek JO18-1
Thuis
06-04-2024
15:00
Veld 1
Nr. 115418CO
Scheidsrechters: R. (Ronald) Offers
VCS JO18-1
JO18-2
Uit
06-04-2024
13:30
veld 1
Nr. 121984CO
Sportpark Escamp 1 VCS
TSC JO17-1
JO17-1
Uit
06-04-2024
12:00
veld 3 - Kunstgras 1
Nr. 96494CO
Scheidsrechters: W.A. (Willie) van der Horst, Sportpark De Warande
Vitesse Delft JO17-1
JO17-2
Uit
06-04-2024
11:00
veld 4-Vitesse D/SEP
Nr. 125988CO
Sportpark Tanthof Zuid
JO17-3
Forum Sport JO17-2
Thuis
06-04-2024
17:15
Veld 3
Nr. 108089CO
DHC JO16-1
JO16-1
Uit
06-04-2024
11:00
veld 2
Nr. 96778CO
Scheidsrechters: M. (Micah) van Hengel, Sportpark DHC Brasserskade
JO16-2
HMSH JO16-1
Thuis
06-04-2024
15:00
Veld 3
Nr. 95292CO
JO16-3
SEV JO16-1
Thuis
06-04-2024
13:00
Veld 1
Nr. 101441CO
SVH JO16-2
JO16-4
Uit
06-04-2024
14:00
veld 2
Nr. 117260CO
Sportpark Wateringse Veld
RKDEO JO15-1
JO15-1
Uit
06-04-2024
08:30
veld 1
Nr. 104052CO
Scheidsrechters: H. (Herman) van der Pol, Sportpark Centrum
ADO Den Haag MO16-1
JO15-2
Uit
06-04-2024
09:00
veld 1
Nr. 117437CO
Sportpark Houtrust
JO15-3
sv Zuid West DH JO15-1
Thuis
06-04-2024
13:00
Veld 3
Nr. 126524CO
JO14-1
DSO JO14-1
Thuis
06-04-2024
11:15
Veld 2
Nr. 7841CO
Scheidsrechters: M. (Martin) Hus
JO14-2
Graaf W II VAC JO14-1
Thuis
06-04-2024
13:00
Veld 2
Nr. 92683CO
S.V. Den Hoorn JO14-2
JO14-3
Uit
06-04-2024
12:00
veld 4
Nr. 100867CO
Sportpark Den Hoorn
RAS JO14-1
JO14-4
Uit
06-04-2024
08:30
veld 1
Nr. 126620CO
Scheidsrechters: Afgeschermd, Sportpark Albarda
Spijkenisse JO13-1
JO13-1
Uit
06-04-2024
10:00
veld 5
Nr. 8254CO
Scheidsrechters: R.A. (Reinier) van Straten, Sportpark Jaap Riedijk
JO13-2
Verburch JO13-1
Thuis
06-04-2024
11:15
Veld 3
Nr. 127185CO
HVV JO13-3
JO13-3
Uit
06-04-2024
12:15
veld 1
Nr. 105491CO
Sportpark De Diepput
JO13-4
Honselersdijk JO13-1
Thuis
06-04-2024
09:30
Veld 1
Nr. 126974CO
GSC ESDO JO13-2
JO13-5
Uit
06-04-2024
09:00
veld 1
Nr. 108686CO
Sportpark Escamp I GSC ESDO
JO13-6
SVC'08 JO13-1
Thuis
06-04-2024
11:15
Veld 1
Nr. 101159CO
JO12-1
Die Haghe JO12-2
Thuis
06-04-2024
10:00
Nr. 137676CO
HVV JO12-3
JO12-2
Uit
06-04-2024
08:30
4 A - KSD
Nr. 137258CO
Sportpark De Diepput
JO12-3
HDV JO12-2
Thuis
06-04-2024
08:30
Nr. 139128CO
HBS Vet 1
Hercules VET
Thuis
06-04-2024
15:00
Veld 2
Nr.
JO11-1
DWO JO11-1
Thuis
06-04-2024
10:00
Nr. 133047CO
JO11-2
Quick JO11-2
Thuis
06-04-2024
08:30
Nr. 132828CO
Wippolder JO11-1
JO11-3
Uit
06-04-2024
09:45
veld 3 B
Nr. 133106CO
Sportpark Pauwmolen
JO11-4
Loosduinen JO11-1
Thuis
06-04-2024
08:30
Nr. 132422CO
JO11-5
Die Haghe JO11-3
Thuis
06-04-2024
10:00
Nr. 132510CO
Duindorp sv JO11-2
JO11-6
Uit
06-04-2024
09:00
veld 2 B
Nr. 133115CO
Sportpark Duindorp
Vredenburch JO10-2
JO10-1
Uit
06-04-2024
08:30
veld 5 A1
Nr. 135317CO
Sportpark Vredenburch
JO10-2
Houtwijk sv JO10-1
Thuis
06-04-2024
08:30
Nr. 136274CO
Quick JO10-2
JO10-3
Uit
06-04-2024
11:00
veld 2 B1
Nr. 135322CO
Sportpark Nieuw Hanenburg
Semper Altius JO10-2
JO10-4
Uit
06-04-2024
10:35
veld 4 A1
Nr. 136405CO
Sportpark Hoekpolder
RAS JO11-3
JO11-7
Uit
06-04-2024
13:00
veld 3 A
Nr. 133117CO
Sportpark Albarda
Quick JO9-1
JO9-1
Uit
06-04-2024
09:45
veld 4 A1
Nr. 143598CO
Sportpark Nieuw Hanenburg
SVC'08 JO9-1
JO9-2
Uit
06-04-2024
08:30
veld 3 B2
Nr. 143602CO
Sportpark Oostersportpark Wassenaar
JO9-3
ODB JO9-1
Thuis
06-04-2024
08:30
Nr. 144762CO
RAS JO9-2
JO9-4
Uit
06-04-2024
09:45
veld 3 A2
Nr. 143606CO
Sportpark Albarda
JO9-5
HDV JO9-2
Thuis
06-04-2024
09:45
Nr. 143949CO
JO9-6
Erasmus JO9-3
Thuis
06-04-2024
08:30
Nr. 134229CO
VELO JO8-1
JO8-1
Uit
06-04-2024
10:00
veld 5 A1
Nr. 137495CO
Sportpark VELO
JO8-2
Quick JO8-2
Thuis
06-04-2024
08:30
Nr. 137728CO
RAS JO8-1
JO8-3
Uit
06-04-2024
10:45
veld 3 A1
Nr. 138767CO
Sportpark Albarda
JO8-4
Sportclub Monster JO8-2
Thuis
06-04-2024
09:45
Nr. 138987CO
JO8-5
GDA JO8-3
Thuis
06-04-2024
08:30
Nr. 139240CO
JO8-7
Quick Steps JO8-2
Thuis
06-04-2024
08:30
Nr. 139841CO
JO8-6
Forum Sport JO8-4
Thuis
06-04-2024
09:45
Nr. 138699CO
Zondag 7 april
HBS 2 (zo)
VOC 2
Thuis
07-04-2024
10:30
Veld 1
Nr. 12574CO
Scheidsrechters: M.J. (Maurice) Brouwer
HBS 3
Quick 3
Thuis
07-04-2024
12:30
Veld 1
Nr. 14722CO
Scheidsrechters: J.B. (John) Fernandes
Roodenburg 2
HBS 5
Uit
07-04-2024
12:00
veld 1
Nr. 12906CO
Sportpark Noord
HBS 7
ESTO 2
Thuis
07-04-2024
14:30
Veld 1
Nr. 15914CO
GSC ESDO 3
HBS 8
Uit
07-04-2024
15:00
veld 1
Nr. 61028CO
Sportpark Escamp I GSC ESDO
sv Zuid West DH 4
HBS 9
Uit
07-04-2024
10:00
veld 1
Nr. 60229CO
Sportpark Escamp III HMC
HMSH 6
HBS 10
Uit
07-04-2024
14:00
veld 2
Nr. 62723CO
Sportpark HMSH
Ster, De 3
HBS 11
Uit
07-04-2024
14:30
veld 2
Nr. 14611CO
Sportpark Brinckerinckstraat
HMSH 5
HBS 12
Uit
07-04-2024
14:30
veld 1
Nr. 60317CO
Sportpark HMSH
HBS 13
HDV 5
Thuis
07-04-2024
12:30
Veld 2
Nr. 13649CO