JO11-3

10e in poule 3e klasse 5
1e in poule Groep 2 24
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 14 oktober
6
Vredenburch JO11-1
0
Wippolder JO11-1
6
HVV JO11-2
1
SEP JO11-1
6
Sportclub Monster JO11-2
5
Graaf W II VAC JO11-3
1
DSVP JO11-2
8
Nootdorp JO11-2
6
Neptunus-Schiebroek JO11-1
3
Wilhelmus JO11-2
1
DWO JO11-3
4
Zoetermeer, fc JO11-2
5
BVCB JO11-3
2
Oliveo JO11-2
3
BSC '68 JO11-2
7
RKDEO JO11-4
0
DSVP JO11-3
8
Berkel JO11-2
8
DSO JO11-3
4
HBS JO11-3
3
Full Speed JO11-1
1
REMO JO11-2

Wedstrijdschema

JO11-3
DSVP JO11-3
Thuis
28-10-2017 08:30
Veld: VB-V3A
Nr. 12247564CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer 3. Uit: Kleedkamer 12.
BVCB JO11-3
JO11-3
Uit
04-11-2017 08:30
Nr. 12247565CO
Sportpark: Sporthoekpad 1, 2661 GV BERGSCHENHOEK

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Vredenburch JO11-1330018209
2.HVV JO11-2430116709
3.Wilhelmus JO11-24211141207
4.DSVP JO11-24202132306
5.Nootdorp JO11-23111131504
6.Neptunus-Schiebroek JO11-111006303
7.Sportclub Monster JO11-221019903
8.Vitesse Delft JO11-1G310291203
9.Wippolder JO11-1310241103
10.Graaf W II VAC JO11-34103181703
11.SEP JO11-120114901
12.SVH JO11-2301291301
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.BVCB JO11-343102111010
2.Zoetermeer, fc JO11-2330015409
3.Berkel JO11-2321019607
4.Oliveo JO11-24202101206
5.RKDEO JO11-43111121104
6.DWO JO11-3311191004
7.DSO JO11-311008403
8.Full Speed JO11-121013403
9.BSC '68 JO11-2310291503
10.HBS JO11-310014800
11.REMO JO11-2300371700
12.DSVP JO11-3400462100
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS JO11-3330018509
2.RCL JO11-3311114604
3.Oegstgeest JO11-13111111504
4.GSC ESDO JO11-2300321900

Team nieuws

E3 toont veerkracht tegen sterk SVH

Dinsdag 25 oktober 2016

Tijdens de warming up is het al duidelijk deze zaterdag: die E1 van SVH is flink uit de kluiten gewassen. De tegenstanders zien eruit alsof ze nog nooit een boterham hebben laten staan en altijd al hun groenten opeten. Lorenzo wist dat al natuurlijk, want hij voetbalde tot deze zomer bij precies datzelfde SVH. Een extra bijzondere wedstrijd dus voor hem.

 

Lees meer
Toon al het nieuws

Begeleiders (1)

Spelers (9)

Trainingen

di
17:00
-
18:00
Veld 2 (B)
Jesper Visee
wo
16:00
-
17:00
Veld 1 (A)
Jesper Visee
Volledig schema

Team resultaten

DSVDUNGraHBSHVVNepNooSEPSpoSVHVitVreWilWip
DSVP JO11-21 - 86 - 4
DUNO JO11-13 - 5
Graaf W II VAC JO11-37 - 13 - 5
HBS JO11-31 - 5
HVV JO11-26 - 14 - 1
Neptunus-Schiebroek JO11-16 - 3
Nootdorp JO11-23 - 11 - 10
SEP JO11-11 - 03 - 3
Sportclub Monster JO11-26 - 5
SVH JO11-24 - 4
Vitesse Delft JO11-1G4 - 55 - 3
Vredenburch JO11-12 - 16 - 0
Wilhelmus JO11-24 - 34 - 0
Wippolder JO11-17 - 03 - 1
BerBSCBVCDSODSVDWOFulHaaHBSNepOliREMRKDZoe
Berkel JO11-28 - 3
BSC '68 JO11-23 - 03 - 7
BVCB JO11-33 - 35 - 2
DSO JO11-38 - 4
DSVP JO11-30 - 83 - 4
DWO JO11-34 - 91 - 4
Full Speed JO11-112 - 03 - 1
Haagse Hout JO11-31 - 15
HBS JO11-3
Neptunus-Schiebroek JO11-113 - 221 - 2
Oliveo JO11-22 - 11 - 4
REMO JO11-23 - 93 - 5
RKDEO JO11-43 - 32 - 5
Zoetermeer, fc JO11-27 - 213 - 0

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 24".