JO11-3

5e in poule 3e klasse 7
2e in poule Groep 4 13
5e in poule 3e klasse 2
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 6 april
3
WIK JO11-1
3
BMT JO11-1
2
Den Hoorn JO11-3
5
TAC'90 JO11-2
5
SVH JO11-2
1
Die Haghe JO11-2
10
Quick JO11-7
0
HMSH JO11-2
4
Naaldwijk JO11-1
3
RAS JO11-1
1
HBS JO11-3
3
FC 's-Gravenzande JO11-2
Zaterdag 13 april
5
FC 's-Gravenzande JO11-2
1
WIK JO11-1
4
TAC'90 JO11-2
4
HBS JO11-3
1
RAS JO11-1
3
Den Hoorn JO11-3
1
Die Haghe JO11-2
9
Quick JO11-7
3
HMSH JO11-2
14
Naaldwijk JO11-1
0
BMT JO11-1
16
SVH JO11-2

Wedstrijdschema

Die Haghe JO11-2
JO11-3
Uit
11-05-2019 09:45
Nr. 13362396CO
Scheidsrechter: C.I. (Chris) van Bellegem, Bellegem, Chris van (Scheidsrechter). Sportpark: Wijndaelerweg 9, 2554 BZ 'S-GRAVENHAGE
Naaldwijk JO11-1
JO11-3
Uit
25-05-2019 10:15
Nr. 13362400CO
Sportpark: De Hoge Bomen 1, 2671 NZ NAALDWIJK

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HMSH JO11-198014018024
2.Semper Altius JO11-187016517021
3.SVH JO11-296034116018
4.REMO JO11-175113313016
5.HBS JO11-383143127010
6.Den Hoorn JO11-393153242010
7.Die Haghe JO11-28305304609
8.RAS JO11-18206224006
9.KMD JO11-29117264504
10.BMT JO11-2500546000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.REMO JO11-1330035409
2.HBS JO11-3320125506
3.Die Haghe JO11-33102102503
4.DUNO JO11-2300313700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.SVH JO11-288007312024
2.FC 's-Gravenzande JO11-288004210024
3.Naaldwijk JO11-187016016021
4.TAC'90 JO11-284133945013
5.HBS JO11-394144740013
6.RAS JO11-184044131012
7.Den Hoorn JO11-384042526012
8.WIK JO11-183142730010
9.Quick JO11-78305373909
10.HMSH JO11-29117127504
11.Die Haghe JO11-28017134801
12.BMT JO11-18017135701

Team nieuws

E3 toont veerkracht tegen sterk SVH

Dinsdag 25 oktober 2016

Tijdens de warming up is het al duidelijk deze zaterdag: die E1 van SVH is flink uit de kluiten gewassen. De tegenstanders zien eruit alsof ze nog nooit een boterham hebben laten staan en altijd al hun groenten opeten. Lorenzo wist dat al natuurlijk, want hij voetbalde tot deze zomer bij precies datzelfde SVH. Een extra bijzondere wedstrijd dus voor hem.

 

Lees meer
Toon al het nieuws

Trainingen

di
17:00
-
18:00
Veld 2 (A)
Djordi Huisman (11-3)
do
17:00
-
18:00
Veld 3 (A)
Djordi Huisman (11-3)
Volledig schema

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "3e klasse 7".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 4 13".

BMTDenDieFC'HBSHMSNaaQuiRASSVHTACWIK
BMT JO11-12 - 42 - 33 - 40 - 163 - 4
Den Hoorn JO11-38 - 10 - 91 - 32 - 5
Die Haghe JO11-23 - 50 - 71 - 94 - 7
FC 's-Gravenzande JO11-23 - 04 - 24 - 15 - 1
HBS JO11-310 - 02 - 61 - 314 - 25 - 7
HMSH JO11-21 - 13 - 141 - 11
Naaldwijk JO11-113 - 04 - 34 - 2
Quick JO11-72 - 93 - 410 - 01 - 9
RAS JO11-11 - 310 - 12 - 710 - 3
SVH JO11-25 - 112 - 210 - 17 - 2
TAC'90 JO11-24 - 43 - 136 - 53 - 7
WIK JO11-13 - 33 - 16 - 23 - 57 - 3