JO11-2

5e in poule 1e klasse 5
2e in poule Groep 2 04
8e in poule 1e klasse 6
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 februari
3
KMD JO11-1
5
Schipluiden JO11-1
3
Quick JO11-4
2
Quintus JO11-1
1
DUNO JO11-1
5
GDA JO11-1
2
Honselersdijk JO11-1
6
LYRA JO11-1
4
Loosduinen JO11-1
0
HBS JO11-2
Zaterdag 16 februari
3
Westlandia JO11-2
2
Quintus JO11-1
6
KMD JO11-1
3
Loosduinen JO11-1
3
Schipluiden JO11-1
3
Quick JO11-4
3
GDA JO11-1
4
LYRA JO11-1
2
Sportclub Monster JO11-1
9
HBS JO11-2

Wedstrijdschema

JO11-2
LYRA JO11-1
Thuis
09-03-2019 09:30
Nr. 13349715CO
Quick JO11-4
JO11-2
Uit
16-03-2019 10:15
Nr. 13349771CO
Sportpark: De Savornin Lohmanlaan 215, 2566 BZ 'S-GRAVENHAGE
JO11-2
GDA JO11-1
Thuis
23-03-2019 09:30
Nr. 13349710CO
JO11-2
Schipluiden JO11-1
Thuis
30-03-2019 08:30
Nr. 13349713CO
Quintus JO11-1
JO11-2
Uit
06-04-2019 09:30
Nr. 13349722CO
Sportpark: Leeuwerik 1, 2295 PE KWINTSHEUL
JO11-2
Westlandia JO11-2
Thuis
13-04-2019 09:30
Nr. 13349714CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.SVH JO11-1119026720027
2.Die Haghe JO11-1107124016022
3.DUNO JO11-1117134026022
4.GDA JO11-1116145936019
5.HBS JO11-2116144628019
6.Zoetermeer, fc JO11-1116143837019
7.KMD JO11-1105323933018
8.Sportclub Monster JO11-1103253437011
9.Westlandia JO11-2113262848011
10.VELO JO11-211218293307
11.FC 's-Gravenzande JO11-210118185004
12.BMT JO11-1700737700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alphense Boys JO11-2320113806
2.HBS JO11-2311110404
3.Ter Leede JO11-13111131304
4.Scheveningen JO11-1310271803
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick JO11-4321017507
2.LYRA JO11-1321014907
3.Schipluiden JO11-1321012707
4.GDA JO11-13201171006
5.Loosduinen JO11-13111111004
6.DUNO JO11-121016703
7.Westlandia JO11-2210131303
8.HBS JO11-23102111103
9.KMD JO11-13102141703
10.Honselersdijk JO11-120113701
11.Quintus JO11-130125701
12.Sportclub Monster JO11-1200231300

Spelers (2)

Trainingen

di
16:45
-
18:00
Veld 3 (A)
Nemo van Hijkoop (11-2)
do
16:45
-
18:00
Veld 1 (B)
Nemo van Hijkoop (11-2)
Volledig schema

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "1e klasse 5".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 04".

DUNGDAHBSHonKMDLooLYRQuiQuiSchSpoWes
DUNO JO11-11 - 5
GDA JO11-19 - 53 - 4
HBS JO11-22 - 5
Honselersdijk JO11-1 - 2 - 6
KMD JO11-16 - 33 - 5
Loosduinen JO11-14 - 0
LYRA JO11-14 - 4
Quick JO11-43 - 2
Quintus JO11-11 - 1
Schipluiden JO11-13 - 34 - 1
Sportclub Monster JO11-12 - 9
Westlandia JO11-20 - 113 - 2