JO10-1

4e in poule Hoofdklasse 1
1e in poule Hoofdklasse 1
1e in poule Groep 1 26
1e in poule Groep 1 15
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 10 februari
Alexandria'66 JO10-1
msv De Betrokken Spartaan JO10-1
Rhoon JO10-1
Zwaluwen JO10-1
Excelsior M. JO10-1
FC 's-Gravenzande JO10-1
3
Westlandia JO10-1
5
HBS JO10-1
3
TOGB JO10-1
1
msv De Betrokken Spartaan JO10-2
Zaterdag 17 februari
9
VELO JO10-1
2
Zestienhoven JO10-1
5
FC 's-Gravenzande JO10-1
1
Alexandria'66 JO10-1
4
HBS JO10-1
0
PPSC JO10-1
1
Zwaluwen JO10-1
1
Westlandia JO10-1
6
msv De Betrokken Spartaan JO10-2
0
Excelsior M. JO10-1
3
msv De Betrokken Spartaan JO10-1
3
TOGB JO10-1

Wedstrijdschema

JO10-1
Alexandria'66 JO10-1
Thuis
03-03-2018 09:45
Nr. 12544952CO
Rhoon JO10-1
JO10-1
Uit
10-03-2018 09:00
Nr. 12554777CO
Sportpark: Omloopseweg 6 F, 3161 ER RHOON
Scheveningen JO10-1
JO10-1
Uit
14-03-2018 18:30
Nr.
1 E RONDE HVT

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.msv De Betrokken Spartaan JO10-197024729021
2.VELO JO10-1107034532021
3.Westlandia JO10-1106223828020
4.HBS JO10-196122715019
5.VOC JO10-195223330017
6.FC 's-Gravenzande JO10-1115154140016
7.PPSC JO10-164112320013
8.Quick JO10-1104153331013
9.HVV JO10-1114164536013
10.Forum Sport JO10-110226364608
11.Zestienhoven JO10-18116263304
12.Scheveningen JO10-1110011278100
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS JO10-122009306
2.TOGB JO10-121106404
3.VELO JO10-111009203
4.FC 's-Gravenzande JO10-111005103
5.msv De Betrokken Spartaan JO10-221017303
6.msv De Betrokken Spartaan JO10-110103301
7.Zwaluwen JO10-110101101
8.Westlandia JO10-120114601
9.Rhoon JO10-100000000
10.Alexandria'66 JO10-110011500
11.PPSC JO10-110010400
12.Excelsior M. JO10-110010600
13.Zestienhoven JO10-110012900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS JO10-1330021409
2.Quick JO10-23201131706
3.Scheveningen JO10-13102151703
4.Westlandia JO10-2300371800
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS JO10-110102201
2.Quick JO10-110102201

Spelers (10)

Trainingen

ma
16:00
-
17:00
Veld 1 (B)
Yoran Bos, Boyd Schildkamp
wo
17:00
-
18:00
Veld 1 (A)
Yoran Bos, Boyd Schildkamp
vr
17:00
-
18:00
Veld 2 (B)
Yoran Bos, Boyd Schildkamp
Volledig schema

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Hoofdklasse 1".

AleExcFC'HBSmsvPPSRhoTOGVELWesZesZwa
Alexandria'66 JO10-1 -
Excelsior M. JO10-1 -
FC 's-Gravenzande JO10-15 - 1
HBS JO10-14 - 0
msv De Betrokken Spartaan JO10-26 - 03 - 3
PPSC JO10-1
Rhoon JO10-1 -
TOGB JO10-13 - 1
VELO JO10-19 - 2
Westlandia JO10-13 - 5
Zestienhoven JO10-1
Zwaluwen JO10-11 - 1

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 26".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 15".