JO11-1
2e in poule Hoofdklasse (4e fase) 22
3e in poule Hoofdklasse (3e fase) 22
5e in poule Hoofdklasse (2e fase) 101
1e in poule Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) E
Bekijk spelers en teambegeleiders
Wedstrijdschema
JO11-1
FC Skillz JO11-1
Thuis
21-05-2024
16:45
Nr. 134060CO
Forum Sport JO11-1
JO11-1
Uit
25-05-2024
08:30
veld 1 A
Nr. 133101CO
Sportpark 't Loo
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | FC Skillz JO11-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 15 | 9 | 0 | 6 |
2. | HBS JO11-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 11 | 8 | 0 | 6 |
3. | FC 's-Gravenzande JO11-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 7 | 0 | 6 |
4. | DWO JO11-1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 13 | 14 | 0 | 3 |
5. | Forum Sport JO11-1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 8 | 0 | 3 |
6. | ODB JO11-1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 9 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Quick Steps JO11-1 | 6 | 5 | 1 | 0 | 21 | 3 | 0 | 16 |
2. | Quick JO11-1 | 7 | 5 | 1 | 1 | 37 | 9 | 0 | 16 |
3. | HBS JO11-1 | 7 | 4 | 0 | 3 | 32 | 17 | 0 | 12 |
4. | FC Skillz JO11-1 | 7 | 3 | 1 | 3 | 19 | 22 | 0 | 10 |
5. | Westlandia JO11-1 | 7 | 3 | 1 | 3 | 13 | 27 | 0 | 10 |
6. | Forum Sport JO11-1 | 7 | 2 | 1 | 4 | 9 | 13 | 0 | 7 |
7. | Honselersdijk JO11-1 | 7 | 1 | 2 | 4 | 14 | 33 | 0 | 5 |
8. | Semper Altius JO11-1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 10 | 31 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | ARC JO11-1 | 7 | 5 | 1 | 1 | 41 | 36 | 0 | 16 |
2. | VELO JO11-1 | 7 | 5 | 0 | 2 | 38 | 21 | 0 | 15 |
3. | Wilhelmus JO11-1 | 7 | 4 | 0 | 3 | 28 | 18 | 0 | 12 |
4. | UVS JO11-1 | 7 | 3 | 2 | 2 | 25 | 19 | 0 | 11 |
5. | HBS JO11-1 | 7 | 3 | 1 | 3 | 25 | 26 | 0 | 10 |
6. | FC Zoetermeer JO11-1 | 7 | 3 | 1 | 3 | 22 | 27 | 0 | 10 |
7. | Westlandia JO11-1 | 7 | 1 | 1 | 5 | 18 | 33 | 0 | 4 |
8. | Foreholte JO11-1JM | 7 | 1 | 0 | 6 | 21 | 38 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HBS JO11-1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 39 | 2 | 0 | 15 |
2. | Quick JO11-1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 26 | 7 | 0 | 12 |
3. | FC 's-Gravenzande JO11-1 | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 | 15 | 0 | 9 |
4. | Die Haghe JO11-1 | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 15 | 0 | 6 |
5. | DUNO JO11-1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 12 | 26 | 0 | 3 |
6. | ODB JO11-1 | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | 31 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (3)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (10)
O. Tghanimt
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
di
16:30
-
18:00
Veld 2 (B)
Ferry + ass.
do
16:30
-
18:00
Veld 2 (B)
Ferry + ass.
Team resultaten
DWO | FC' | FCS | For | HBS | ODB | |
DWO JO11-1 | 4 - 1 | 4 - 6 | ||||
FC 's-Gravenzande JO11-1 | 3 - 2 | |||||
FC Skillz JO11-1 | 3 - 4 | 6 - 1 | ||||
Forum Sport JO11-1 | 1 - 2 | |||||
HBS JO11-1 | 7 - 5 | 2 - 0 | ||||
ODB JO11-1 | 3 - 1 |
FCS | For | HBS | Hon | Qui | Qui | Sem | Wes | |
FC Skillz JO11-1 | 2 - 1 | 6 - 2 | 8 - 0 | |||||
Forum Sport JO11-1 | 1 - 0 | 0 - 3 | 1 - 2 | 1 - 3 | ||||
HBS JO11-1 | 4 - 2 | 0 - 1 | 10 - 1 | |||||
Honselersdijk JO11-1 | 8 - 0 | 1 - 1 | 0 - 9 | 3 - 3 | ||||
Quick JO11-1 | 1 - 1 | 10 - 1 | 9 - 2 | 7 - 0 | ||||
Quick Steps JO11-1 | 6 - 0 | 6 - 0 | 5 - 1 | |||||
Semper Altius JO11-1 | 2 - 4 | 2 - 8 | 1 - 3 | |||||
Westlandia JO11-1 | 5 - 0 | 0 - 6 | 1 - 1 |
ARC | FCZ | For | HBS | UVS | VEL | Wes | Wil | |
ARC JO11-1 | 6 - 6 | 6 - 5 | 7 - 10 | 5 - 4 | ||||
FC Zoetermeer JO11-1 | 3 - 7 | 5 - 1 | 2 - 7 | |||||
Foreholte JO11-1JM | 5 - 6 | 3 - 4 | 3 - 6 | 3 - 2 | ||||
HBS JO11-1 | 3 - 4 | 2 - 2 | 5 - 4 | |||||
UVS JO11-1 | 5 - 3 | 4 - 2 | 0 - 1 | |||||
VELO JO11-1 | 9 - 4 | 3 - 2 | 6 - 0 | 4 - 2 | ||||
Westlandia JO11-1 | 2 - 2 | 0 - 5 | 2 - 6 | |||||
Wilhelmus JO11-1 | 2 - 3 | 7 - 1 | 8 - 3 | 4 - 2 |
DUN | Die | FC' | HBS | ODB | Qui | |
DUNO JO11-1 | 2 - 3 | 7 - 1 | 0 - 6 | |||
Die Haghe JO11-1 | 4 - 3 | 0 - 2 | 0 - 4 | |||
FC 's-Gravenzande JO11-1 | 0 - 7 | 4 - 1 | ||||
HBS JO11-1 | 12 - 0 | 6 - 2 | ||||
ODB JO11-1 | 1 - 2 | 0 - 10 | ||||
Quick JO11-1 | 5 - 0 | 5 - 1 | 8 - 0 |