JO13-3

12e in poule Hoofdklasse C
2e in poule Groep 1 14
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 5 oktober
Leonidas JO13-1
HBS JO13-3
4
Nieuwerkerk JO13-3
0
RKDEO JO13-1
1
Concordia JO13-1
1
Berkel JO13-1
4
Graaf W II VAC JO13-1
3
VOC JO13-1
2
Excelsior'20 JO13-1
0
DWO JO13-1
5
Zoetermeer, fc JO13-1
2
DSVP JO13-1
1
Den Hoorn JO13-1
2
DHC JO13-2
Zaterdag 12 oktober
1
RKDEO JO13-1
1
Concordia JO13-1
5
Berkel JO13-1
1
Nieuwerkerk JO13-3
0
DSVP JO13-1
5
Den Hoorn JO13-1
3
Zoetermeer, fc JO13-1
7
Graaf W II VAC JO13-1
3
VOC JO13-1
0
HBS JO13-3
4
DHC JO13-2
1
Excelsior'20 JO13-1

Wedstrijdschema

Den Hoorn JO13-1
JO13-3
Uit
19-10-2019 10:00
Nr. 14170201CO
Scheidsrechter: R.G.A. (Rob) Toonssen, Toonssen, Rob (Scheidsrechter), Sportpark: Zuidhoornseweg 4, 2635 DJ DEN HOORN ZH
Berkel JO13-1
JO13-3
Uit
26-10-2019 08:30
Nr. 14016860CO
Sportpark: Het Hoge Land 25, 2652 EA BERKEL EN RODENRIJS
FC 's-Gravenzande JO13-1
JO13-3
Uit
30-10-2019 18:30
Nr. OEFENWEDSTR
JO13-3
DWO JO13-1
Thuis
02-11-2019 10:30
Nr. 14016591CO
Westlandia JO12
JO13-3
Uit
06-11-2019 18:30
Nr. OEFENWEDSTR
JO13-3
Concordia JO13-1
Thuis
09-11-2019 11:30
Nr. 14016593CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Graaf W II VAC JO13-14400219012
2.RKDEO JO13-15311127010
3.Den Hoorn JO13-143018209
4.DHC JO13-25302211109
5.VOC JO13-1530217909
6.Zoetermeer, fc JO13-15302121109
7.DWO JO13-142029906
8.Excelsior'20 JO13-152035906
9.Concordia JO13-1512291005
10.Nieuwerkerk JO13-34112101404
11.Berkel JO13-1511392504
12.HBS JO13-330125901
13.DSVP JO13-1400441700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.FC Lisse JO13-1330015309
2.HBS JO13-332017806
3.Sportlust '46 JO13-1310291003
4.Zoetermeer, fc JO13-1300341400

Begeleiders (2)

Spelers (14)

Trainingen

ma
18:00
-
19:30
Veld 2 (B)
Ferry v Heusden
wo
17:45
-
19:00
Veld 3 (B)
Ferry v Heusden
vr
18:00
-
19:15
Veld 2 (A)
(optioneel) Ferry v Heusden
Volledig schema

Team resultaten

BerConDenDHCDSVDWOExcGraHBSLeoNieRKDVOCZoe
Berkel JO13-15 - 10 - 50 - 6
Concordia JO13-11 - 10 - 1
Den Hoorn JO13-11 - 21 - 0 -
DHC JO13-212 - 34 - 1
DSVP JO13-10 - 510 - 01 - 3
DWO JO13-14 - 34 - 1
Excelsior'20 JO13-12 - 01 - 4
Graaf W II VAC JO13-16 - 2 - 4 - 3
HBS JO13-31 - 2
Leonidas JO13-1 - 0 - 23
Nieuwerkerk JO13-31 - 54 - 44 - 0
RKDEO JO13-11 - 13 - 1
VOC JO13-14 - 13 - 0
Zoetermeer, fc JO13-12 - 05 - 20 - 13 - 7

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 14".