JO13-1

6e in poule 2e divisie B
1e in poule Groep 1 13
30e in poule Groep 1 1e KO ronde
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 februari
0
Barendrecht JO13-1
6
Feyenoord JO12
0
Roosendaal JO13-1
6
Spijkenisse JO13-1
2
Quick Boys JO13-1
0
Westlandia JO13-1
1
HBS JO13-1
1
TOGB JO13-1
2
Baronie JO13-1
1
OJC ROSMALEN JO13-1
6
Feyenoord, sc JO13-1
0
Smitshoek JO13-1

Wedstrijdschema

JO13-1
H.V. & C.V. QUICK
Thuis
06-03-2019 19:30
Nr.
Feyenoord JO12
JO13-1
Uit
09-03-2019 10:00
Nr. 12606652CO
Sportpark: Olympiaweg 272, 3078 HT ROTTERDAM
JO13-1
Spijkenisse JO13-1
Thuis
16-03-2019 10:45
Nr. 12606345CO
JO13-1
Den Hoorn
Thuis
20-03-2019 18:30
Nr.
2e ronde HVT
Smitshoek JO13-1
JO13-1
Uit
23-03-2019 11:00
Nr. 12606455CO
Sportpark: Smitshoekse Baan 25, 2993 BZ BARENDRECHT
JO13-1
Barendrecht JO13-1
Thuis
06-04-2019 10:45
Nr. 12606346CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Westlandia JO13-11311113610034
2.Feyenoord, sc JO13-11310124114031
3.Quick Boys JO13-1139223413029
4.Feyenoord JO12139134617028
5.TOGB JO13-1136343826021
6.HBS JO13-1134541518017
7.Baronie JO13-1134272233014
8.OJC ROSMALEN JO13-1134271029014
9.Spijkenisse JO13-1134182530013
10.Smitshoek JO13-1133191627010
11.Barendrecht JO13-113301083109
12.Roosendaal JO13-113111175004
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS JO13-1330016009
2.HVV JO13-131117604
3.GDA JO13-130211802
4.Graaf W II VAC JO13-1301201001
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Spijkenisse JO13-111008203
2.Strijen JO13-1G11007103
3.Alphense Boys JO13-211006103
4.Alphense Boys JO13-311005003
5.Be Fair JO13-111005003
6.Feyenoord, sc JO13-111005003
7.Quick Boys JO13-111005003
8.Nootdorp JO13-111006203
9.VELO JO13-111005103
10.Westlandia JO13-111004003
11.Feyenoord JO1211003003
12.Katwijk JO13-111006403
13.Berkel JO13-111004203
14.Den Hoorn JO13-111004203
15.UVS JO13-111003103
16.SJZ JO13-111002003
17.Charlois, sv JO13-111002103
18.DHC JO13-111002103
19.Olympia JO13-111002103
20.TOGB JO13-111002103
21.ASC JO13-111001003
22.Zwaluwen JO13-111001003
23.ARC JO13-111002203
24.VFC JO13-111001103
25.Barendrecht JO13-111001103
26.VOC JO13-111000003
27.Die Haghe JO13-110012200
28.Excelsior M. JO13-110011100
29.Feyenoord JO1110011100
30.HBS JO13-110010000
31.FC 's-Gravenzande JO13-110011200
32.Nieuwerkerk JO13-110011200
33.Verburch JO13-110011200
34.Zestienhoven JO13-110011200
35.Bergambacht JO13-110010100
36.Concordia JO13-110010100
37.FC Oudewater JO13-110014600
38.BVCB JO13-110012400
39.Meerburg JO13-110012400
40.Blauw-Zwart JO13-110011300
41.SJC JO13-110010200
42.Smitshoek JO13-210010300
43.Hillegersberg, vv JO13-110012600
44.SVS JO13-110011500
45.Sparta (AV) JO13-110010400
46.Voorschoten`97 JO13-110011600
47.Hellevoetsluis JO13-110010500
48.HVV JO13-110010500
49.Jodan Boys, de JO13-110010500
50.RCL JO13-110010500
51.OVV JO13-1G10012800
52.Brielle, VV JO13-110011700

Begeleiders (1)

Spelers (2)

Trainingen

ma
17:15
-
18:15
Veld 1 (A)
Mike de Geer
wo
18:00
-
19:30
Veld 1 (B)
Mike de Geer
do
16:45
-
18:15
Veld 2 (A)
Mike de Geer
Volledig schema

Team resultaten

BarBarFeyFeyHBSOJCQuiRooSmiSpiTOGWes
Barendrecht JO13-10 - 6
Baronie JO13-12 - 1
Feyenoord JO124 - 1
Feyenoord, sc JO13-16 - 0
HBS JO13-11 - 1
OJC ROSMALEN JO13-11 - 1
Quick Boys JO13-12 - 0
Roosendaal JO13-10 - 6
Smitshoek JO13-10 - 1
Spijkenisse JO13-15 - 0
TOGB JO13-14 - 1
Westlandia JO13-15 - 0

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 13".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 1e KO ronde".