JO13-1

7e in poule 2e divisie B
1e in poule Groep 1 13
23e in poule Groep 1 1e KO ronde
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 6 oktober
3
Westlandia JO13-1
2
Feyenoord JO12
2
Smitshoek JO13-1
2
TOGB JO13-1
3
Quick Boys JO13-1
2
Baronie JO13-1
5
Feyenoord, sc JO13-1
0
OJC ROSMALEN JO13-1
3
Barendrecht JO13-1
1
Spijkenisse JO13-1
Zaterdag 13 oktober
0
Roosendaal JO13-1
4
Quick Boys JO13-1
1
Spijkenisse JO13-1
5
Feyenoord, sc JO13-1
2
TOGB JO13-1
3
Westlandia JO13-1
3
Feyenoord JO12
1
Smitshoek JO13-1
1
OJC ROSMALEN JO13-1
1
HBS JO13-1
2
Baronie JO13-1
0
Barendrecht JO13-1
Maandag 15 oktober
6
Nootdorp JO13-1
2
Hillegersberg, vv JO13-1

Wedstrijdschema

JO13-1
Roosendaal JO13-1
Thuis
20-10-2018 10:45
Veld 1
Nr. 12606339CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer A. Uit: Kleedkamer B.
Scheidsrechter: S.M. (Sietze) vanMeeuwen, Meeuwen, Sietze van (Scheidsrechter)
JO13-1
Quick Boys JO13-1
Thuis
27-10-2018 10:45
Nr. 12606340CO
VOC JO13-1
JO13-1
Uit
31-10-2018 19:00
Nr. 13235706BE
Sportpark: Hazelaarweg 7, 3053 PM ROTTERDAM

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Feyenoord, sc JO13-14400164012
2.Westlandia JO13-14400125012
3.Feyenoord JO12430115409
4.Quick Boys JO13-1430114509
5.Baronie JO13-142029806
6.Barendrecht JO13-142024606
7.HBS JO13-131112404
8.OJC ROSMALEN JO13-1411231304
9.Spijkenisse JO13-1410371303
10.Smitshoek JO13-140135901
11.TOGB JO13-140135901
12.Roosendaal JO13-1300311300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS JO13-1330016009
2.HVV JO13-131117604
3.GDA JO13-130211802
4.Graaf W II VAC JO13-1301201001
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Nootdorp JO13-111006203
2.Alphense Boys JO13-200000000
3.Alphense Boys JO13-300000000
4.ARC JO13-100000000
5.ASC JO13-100000000
6.Barendrecht JO13-100000000
7.Be Fair JO13-100000000
8.Bergambacht JO13-100000000
9.Berkel JO13-100000000
10.Blauw-Zwart JO13-100000000
11.Brielle, VV JO13-100000000
12.BVCB JO13-100000000
13.Charlois, sv JO13-100000000
14.Concordia JO13-100000000
15.Den Hoorn JO13-100000000
16.DHC JO13-100000000
17.Die Haghe JO13-100000000
18.Excelsior M. JO13-100000000
19.Feyenoord, sc JO13-100000000
20.Feyenoord JO1200000000
21.Feyenoord JO1100000000
22.FC 's-Gravenzande JO13-100000000
23.HBS JO13-100000000
24.Hellevoetsluis JO13-100000000
25.HVV JO13-100000000
26.Jodan Boys, de JO13-100000000
27.Katwijk JO13-100000000
28.Meerburg JO13-100000000
29.Nieuwerkerk JO13-100000000
30.Olympia JO13-100000000
31.FC Oudewater JO13-100000000
32.OVV JO13-1G00000000
33.Quick Boys JO13-100000000
34.RCL JO13-100000000
35.SJC JO13-100000000
36.SJZ JO13-100000000
37.Smitshoek JO13-200000000
38.Sparta (AV) JO13-100000000
39.Spijkenisse JO13-100000000
40.Strijen JO13-1G00000000
41.SVS JO13-100000000
42.TOGB JO13-100000000
43.UVS JO13-100000000
44.VELO JO13-100000000
45.Verburch JO13-100000000
46.VFC JO13-100000000
47.VOC JO13-100000000
48.Voorschoten`97 JO13-100000000
49.Westlandia JO13-100000000
50.Zestienhoven JO13-100000000
51.Zwaluwen JO13-100000000
52.Hillegersberg, vv JO13-110012600

Begeleiders (1)

Spelers (2)

Trainingen

ma
17:15
-
18:15
Veld 1 (A)
Mike de Geer
wo
18:00
-
19:30
Veld 1 (B)
Mike de Geer
do
16:45
-
18:15
Veld 2 (A)
Mike de Geer
Volledig schema

Team resultaten

BarBarFeyFeyHBSOJCQuiRooSmiSpiTOGWes
Barendrecht JO13-11 - 03 - 1
Baronie JO13-12 - 04 - 3
Feyenoord JO123 - 03 - 1
Feyenoord, sc JO13-15 - 03 - 1
HBS JO13-10 - 3
OJC ROSMALEN JO13-12 - 11 - 1
Quick Boys JO13-13 - 26 - 0
Roosendaal JO13-10 - 70 - 4
Smitshoek JO13-12 - 32 - 2
Spijkenisse JO13-11 - 52 - 1
TOGB JO13-10 - 12 - 3
Westlandia JO13-13 - 23 - 1

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 13".

HilNoo
Hillegersberg, vv JO13-1
Nootdorp JO13-16 - 2