JO14-2

3e in poule Groep 1 12
12e in poule 3e klasse 2
3e in poule 4e klasse 2
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 februari
2
Rijnvogels, fc JO14-2
1
Quick Boys JO14-1
2
HBS JO14-2
1
Graaf W II VAC JO14-4
Zondag 10 februari
7
Voorschoten`97 JO14-3
2
HVV JO14-4
Zaterdag 16 februari
5
HVV JO14-4
3
Quick Boys JO14-1
5
Graaf W II VAC JO14-4
6
Voorschoten`97 JO14-3
0
HBS JO14-2
2
Rijnvogels, fc JO14-2

Wedstrijdschema

Rijnvogels, fc JO14-2
JO14-2
Uit
09-03-2019 08:30
Nr. 13365038CO
Sportpark: 1e Mientlaan 1, 2223 LG KATWIJK ZH
JO14-2
Voorschoten`97 JO14-3
Thuis
16-03-2019 13:15
Nr. 13365046CO
Quick Boys JO14-1
JO14-2
Uit
23-03-2019 08:30
Nr. 13365033CO
Sportpark: Laan van Nieuw-Zuid 25, 2225 SE KATWIJK ZH
Graaf W II VAC JO14-4
JO14-2
Uit
06-04-2019 11:30
Nr. 13365028CO
Sportpark: Buurtweg 124, 2244 AJ WASSENAAR
JO14-2
HVV JO14-4
Thuis
13-04-2019 12:15
Nr. 13365042CO
JO14-2
Quick Boys JO14-1
Thuis
04-05-2019 12:15
Nr. 13365044CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HVV Hercules Den Haag JO14-110811588025
2.FC Lisse JO14-110802526024
3.Laakkwartier JO14-1106132915019
4.DoCoS JO14-196032629018
5.Rijnsburgse Boys JO14-195222610017
6.Katwijk JO14-1105142121016
7.Alphense Boys JO14-194052525012
8.Rijnvogels, fc JO14-1103251530011
9.Blauw-Zwart JO14-19216193207
10.Concordia JO14-1910895903
11.SVS JO14-1900955000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick JO14-1220016206
2.Quick Steps JO14-1210113503
3.HBS JO14-2200222400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Sportief JO14-199006123027
2.Graaf W II VAC JO14-3106224621020
3.DHC JO14-17610509019
4.RKDEO JO14-294052533012
5.Blauw-Zwart JO14-2103342637012
6.MMO JO14-1G93151822010
7.Rijnsburgse Boys JO14-392432229010
8.UVS JO14-393152737010
9.Quick Boys JO14-19225234908
10.Voorschoten`97 JO14-25212101107
11.Alphense Boys JO14-210217174307
12.HBS JO14-28206213206
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rijnvogels, fc JO14-2330012309
2.Voorschoten`97 JO14-33201151206
3.HBS JO14-232014406
4.Quick Boys JO14-131029903
5.HVV JO14-4310281203
6.Graaf W II VAC JO14-4300381600

Begeleiders (1)

Spelers (3)

Trainingen

ma
18:00
-
19:00
Veld 2 (A)
Dave de Bruin
wo
17:00
-
18:00
Veld 3 (B)
Hans Apontoweil
Volledig schema

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "1e klasse 1".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 12".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "3e klasse 2".

GraHBSHVVQuiRijVoo
Graaf W II VAC JO14-42 - 85 - 6
HBS JO14-22 - 10 - 2
HVV JO14-41 - 25 - 3
Quick Boys JO14-15 - 2
Rijnvogels, fc JO14-22 - 1
Voorschoten`97 JO14-37 - 2