JO14-1

4e in poule Divisie 3 B
31e in poule voorronde 1e ronde
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

JO14-1
Waterwijk asc JO14-1
Thuis
24-08-2024
Nr. 4927BE
JO14-1
Alexandria'66 JO14-1
Thuis
31-08-2024
Nr. 4735CO
JO14-1
TVC Breda JO14-1
Thuis
07-09-2024 09:45
Veld 1
Nr. 4551CO
FC Dordrecht JO14-1
JO14-1
Uit
14-09-2024 12:00
veld 1
Nr. 4574CO
Jeugdhome FC Dordrecht
JO14-1
Spartaan'20 JO14-2
Thuis
21-09-2024 09:45
Veld 1
Nr. 4399CO
SC Feyenoord JO14-1
JO14-1
Uit
28-09-2024 10:00
veld 1
Nr. 4433CO
Sportpark Varkenoord

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alexandria'66 JO14-100000000
2.FC Dordrecht JO14-100000000
3.SC Feyenoord JO14-100000000
4.HBS JO14-100000000
5.Quick JO14-100000000
6.Spartaan'20 JO14-200000000
7.Sparta (AV) JO14-100000000
8.TVC Breda JO14-100000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Achilles E JO14-100000000
2.ADO Den Haag JO14-100000000
3.AFC JO14-100000000
4.AFC 34 JO14-100000000
5.AFC Ajax JO14-100000000
6.Alexandria'66 JO14-100000000
7.Almere City JO14-100000000
8.Alphense Boys JO14-100000000
9.csv Apeldoorn JO14-100000000
10.ATC '65 JO14-100000000
11.AZ JO14-100000000
12.Barendrecht JO14-100000000
13.Bennekom JO14-100000000
14.Berghem Sport JO14-100000000
15.BFC JO14-100000000
16.FC Den Bosch JO14-100000000
17.msv De Betrokken Spartaan JO14-100000000
18.DEM (RKVV) JO14-100000000
19.FC Dordrecht JO14-100000000
20.FC Eindhoven JO14-100000000
21.FC Emmen JO14-100000000
22.Excelsior Rotterdam JO14-100000000
23.Feyenoord O1400000000
24.SC Feyenoord JO14-100000000
25.Fortuna Sittard JO14-100000000
26.Fortuna Wormerveer sv JO14-100000000
27.Go Ahead Eagles JO14-100000000
28.De Graafschap JO14-200000000
29.De Graafschap JO14-100000000
30.FC Groningen JO14-100000000
31.HBS JO14-100000000
32.sc Heerenveen JO14-100000000
33.Helmond Sport JO14-100000000
34.JVOZ JO14-100000000
35.Koninklijke HFC JO14-1JM00000000
36.Meern De JO14-100000000
37.MVV Maastricht JO14-100000000
38.NAC Breda JO14-100000000
39.OJC ROSMALEN JO14-100000000
40.PEC Zwolle JO14-100000000
41.PSV JO14-100000000
42.PSV JO14-200000000
43.Quick JO14-100000000
44.Roda JC JO14-100000000
45.Roda '46 JO14-100000000
46.Sparta Rotterdam JO14-100000000
47.Spartaan'20 JO14-100000000
48.Spartaan'20 JO14-200000000
49.Sparta (AV) JO14-100000000
50.Spijkenisse JO14-100000000
51.TSC JO14-100000000
52.TVC Breda JO14-100000000
53.FC Twente/Heracles Academie JO14-100000000
54.Unicum JO14-100000000
55.FC Utrecht JO14-100000000
56.VA N.E.C. JO14-100000000
57.Victoria JO14-100000000
58.FC Volendam JO14-100000000
59.VVOG Harderwijk JO14-1JM00000000
60.Waterwijk asc JO14-100000000
61.Willem II JO14-100000000
62.WV-HEDW JO14-100000000
63.SC 't Zand JO14-100000000
64.Zeeburgia avv JO14-100000000

Teambegeleiders (2)

Spelers (16)

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Divisie 3 B".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "voorronde 1e ronde".