JO16-4
7e in poule 2e klasse (3e fase) 04
7e in poule 2e klasse (2e fase) 06
4e in poule 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 07
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Woensdag 24 april
7
SVH JO16-2
1
FC 's-Gravenzande JO16-3
Zaterdag 20 april
4
Erasmus JO16-1
2
HBS JO16-4
2
VELO JO16-2
1
Westlandia JO16-3
2
Quick JO16-3
1
Die Haghe JO16-2
Wedstrijdschema
VELO JO16-2
JO16-4
Uit
11-05-2024
09:00
veld 2
Nr. 117294CO
Sportpark VELO
JO16-4
S.V. Den Hoorn JO16-2
Thuis
25-05-2024
10:30
Veld 3
Nr. 117251CO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HVC'10 JO16-1 | 7 | 7 | 0 | 0 | 31 | 11 | 0 | 21 |
2. | SVH JO16-2 | 7 | 5 | 2 | 0 | 26 | 11 | 0 | 17 |
3. | Quick JO16-3 | 8 | 5 | 0 | 3 | 25 | 13 | 0 | 15 |
4. | Westlandia JO16-3 | 8 | 4 | 0 | 4 | 23 | 17 | 0 | 12 |
5. | Erasmus JO16-1 | 7 | 3 | 0 | 4 | 23 | 28 | 0 | 9 |
6. | FC 's-Gravenzande JO16-3 | 7 | 3 | 0 | 4 | 14 | 19 | 0 | 9 |
7. | HBS JO16-4 | 7 | 3 | 0 | 4 | 18 | 26 | 0 | 9 |
8. | VELO JO16-2 | 8 | 1 | 3 | 4 | 15 | 28 | 0 | 6 |
9. | S.V. Den Hoorn JO16-2 | 7 | 1 | 2 | 4 | 13 | 25 | 0 | 5 |
10. | Die Haghe JO16-2 | 8 | 1 | 1 | 6 | 10 | 20 | 0 | 4 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Erasmus JO16-1 | 6 | 5 | 0 | 1 | 27 | 15 | 0 | 15 |
2. | Quick JO16-3 | 7 | 3 | 2 | 2 | 17 | 10 | 0 | 11 |
3. | REMO JO16-1 | 6 | 3 | 0 | 3 | 18 | 30 | 0 | 9 |
4. | HVV JO16-1 | 6 | 2 | 2 | 2 | 17 | 10 | 0 | 8 |
5. | Die Haghe JO16-2 | 6 | 1 | 4 | 1 | 11 | 13 | 0 | 7 |
6. | SVH JO16-2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 16 | 16 | 0 | 6 |
7. | HBS JO16-4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 18 | 21 | 0 | 4 |
8. | Forum Sport JO16-3 | 6 | 1 | 1 | 4 | 9 | 18 | 0 | 4 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Quick JO16-3 | 4 | 3 | 0 | 1 | 20 | 9 | 0 | 9 |
2. | Die Haghe JO16-2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | 7 | 0 | 6 |
3. | Erasmus JO16-1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 12 | 17 | 0 | 6 |
4. | HBS JO16-4 | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 16 | 0 | 6 |
5. | SVH JO16-2 | 4 | 1 | 0 | 3 | 14 | 12 | 0 | 3 |
Teambegeleiders (2)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (14)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
ma
17:00
-
18:00
Veld 1 (A)
Richard Rommers
wo
19:00
-
20:00
Veld 3 (A)
Richard Rommers
Team resultaten
Die | Era | FC' | HBS | HVC | Qui | RKD | SVD | SVH | VEL | Wes | |
Die Haghe JO16-2 | 4 - 2 | 1 - 2 | 2 - 2 | 0 - 3 | |||||||
Erasmus JO16-1 | 4 - 2 | 2 - 4 | 1 - 7 | 5 - 2 | 3 - 5 | ||||||
FC 's-Gravenzande JO16-3 | 5 - 1 | 3 - 1 | |||||||||
HBS JO16-4 | 3 - 2 | 2 - 5 | 5 - 3 | 1 - 5 | |||||||
HVC'10 JO16-1 | 4 - 0 | 3 - 2 | 5 - 2 | ||||||||
Quick JO16-3 | 2 - 1 | 2 - 0 | 4 - 1 | 0 - 2 | |||||||
RKDEO JO16-5 | 0 - 7 | 1 - 2 | |||||||||
S.V. Den Hoorn JO16-2 | 1 - 0 | 3 - 3 | 3 - 3 | ||||||||
SVH JO16-2 | 3 - 1 | 7 - 1 | 6 - 3 | 6 - 2 | 3 - 1 | ||||||
VELO JO16-2 | 4 - 6 | 1 - 6 | 0 - 5 | 2 - 2 | 2 - 1 | ||||||
Westlandia JO16-3 | 1 - 3 | 2 - 4 | 5 - 1 |
Die | Era | For | HBS | HVV | Qui | REM | SVH | |
Die Haghe JO16-2 | 1 - 0 | 4 - 4 | 2 - 2 | |||||
Erasmus JO16-1 | 6 - 5 | 4 - 3 | 9 - 2 | |||||
Forum Sport JO16-3 | 1 - 1 | 3 - 4 | 2 - 1 | |||||
HBS JO16-4 | 2 - 1 | 2 - 3 | ||||||
HVV JO16-1 | 1 - 4 | 3 - 1 | 10 - 1 | |||||
Quick JO16-3 | 2 - 2 | 0 - 0 | 6 - 0 | |||||
REMO JO16-1 | 4 - 1 | 7 - 5 | 2 - 1 | |||||
SVH JO16-2 | 7 - 1 | 0 - 2 | 8 - 3 |
Die | Era | HBS | Qui | SVH | VUC | |
Die Haghe JO16-2 | 0 - 1 | 3 - 2 | 1 - 4 | |||
Erasmus JO16-1 | 1 - 4 | 4 - 3 | 2 - 6 | |||
HBS JO16-4 | 2 - 6 | 3 - 1 | ||||
Quick JO16-3 | 3 - 1 | 9 - 1 | ||||
SVH JO16-2 | 8 - 1 | 3 - 5 | 0 - 8 | |||
VUC JO16-1 | 16 - 1 | 5 - 0 |