JO17-1

2e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O17 poulefase Groep 1 4
8e in poule Divisie 6 B
2e in poule Divisie 6 B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 20 april
0
HVV JO17-1
2
HBS JO17-1
1
TSC JO17-1
1
Spijkenisse JO17-1
2
DSO JO17-1
0
SHO JO17-1
2
Oranje Wit JO17-1
0
S.V. Den Hoorn JO17-1
3
Spartaan'20 JO17-2
0
Sparta (AV) JO17-1
4
JEKA JO17-1
0
Nootdorp JO17-1
Zaterdag 13 april
4
S.V. Den Hoorn JO17-1
1
TSC JO17-1
2
Sparta (AV) JO17-1
2
SHO JO17-1
2
Nootdorp JO17-1
1
HVV JO17-1
2
Spijkenisse JO17-1
4
Spartaan'20 JO17-2
4
JEKA JO17-1
1
DSO JO17-1
0
HBS JO17-1
1
Oranje Wit JO17-1

Wedstrijdschema

JO17-1
H.V. & C.V. QUICK JO17
Thuis
24-04-2024 20:00
Veld 1
Nr.
Haaglanden Cup 1/4 Finale
Nootdorp JO17-1
JO17-1
Uit
11-05-2024 15:00
veld 1
Nr. 96477CO
Sportpark 's-Gravenhout
JO17-1
JEKA JO17-1
Thuis
18-05-2024 15:15
Veld 1
Nr. 96460CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer A. Uit: Kleedkamer B.
JO17-1
Thuis
29-05-2024 20:00
Veld 1
Nr.
Reservering Haaglanden Cup

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.FC 's-Gravenzande JO17-132109607
2.HBS JO17-131207405
3.S.V. Den Hoorn JO17-131024703
4.LYRA JO17-130123601
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.JEKA JO17-19810409025
2.Nootdorp JO17-197022613021
3.S.V. Den Hoorn JO17-196032213018
4.DSO JO17-185122314016
5.HVV JO17-195132315016
6.Oranje Wit JO17-194141215013
7.Sparta (AV) JO17-18314926010
8.HBS JO17-193151722010
9.Spartaan'20 JO17-293151217010
10.Spijkenisse JO17-19225142308
11.TSC JO17-1911792704
12.SHO JO17-19027183102
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Jodan Boys, de JO17-11110013310030
2.HBS JO17-1116142924019
3.HVV JO17-1115242313017
4.Spartaan'20 JO17-2115242324017
5.Kolping Boys JO17-1115242225017
6.S.V. Den Hoorn JO17-1114432020016
7.Oranje Wit JO17-1115062322015
8.Nootdorp JO17-1114342823114
9.Spijkenisse JO17-1112632224012
10.Sparta (AV) JO17-1113261225011
11.Wilhelmus JO17-111236142418
12.Noordwijk JO17-111218132807

Teambegeleiders (3)

Spelers (16)

Trainingen

ma
19:30
-
21:00
Veld 4 (A)
Marco Vredenbregt
di
18:00
-
19:30
Veld 2 (A)
Marco Vredenbregt
do
18:00
-
19:30
Veld 2 (A)
Marco Vredenbregt
Volledig schema

Team resultaten

FC'HBSLYRSVD
FC 's-Gravenzande JO17-13 - 3
HBS JO17-11 - 13 - 0
LYRA JO17-11 - 3
S.V. Den Hoorn JO17-12 - 32 - 1
DSOHBSHVVJEKNooOraSVDSHOSpaSpaSpiTSC
DSO JO17-15 - 23 - 22 - 05 - 0
HBS JO17-10 - 10 - 61 - 21 - 1
HVV JO17-12 - 20 - 22 - 44 - 33 - 2
JEKA JO17-14 - 14 - 02 - 09 - 14 - 0
Nootdorp JO17-12 - 12 - 14 - 04 - 0
Oranje Wit JO17-11 - 30 - 12 - 72 - 03 - 0
S.V. Den Hoorn JO17-12 - 44 - 21 - 04 - 1
SHO JO17-15 - 62 - 51 - 12 - 5
Sparta (AV) JO17-10 - 82 - 10 - 12 - 2
Spartaan'20 JO17-20 - 21 - 21 - 23 - 02 - 1
Spijkenisse JO17-12 - 13 - 31 - 22 - 4
TSC JO17-13 - 20 - 40 - 51 - 21 - 1
HBSHVVJodKolNooNooOraSVDSpaSpaSpiWil
HBS JO17-10 - 13 - 22 - 03 - 01 - 2
HVV JO17-12 - 31 - 23 - 22 - 01 - 1
Jodan Boys, de JO17-15 - 32 - 05 - 12 - 17 - 0
Kolping Boys JO17-12 - 51 - 60 - 11 - 03 - 12 - 2
Noordwijk JO17-10 - 52 - 30 - 22 - 41 - 22 - 1
Nootdorp JO17-14 - 50 - 12 - 21 - 26 - 4
Oranje Wit JO17-11 - 53 - 42 - 35 - 03 - 2
S.V. Den Hoorn JO17-14 - 31 - 11 - 03 - 01 - 1
Sparta (AV) JO17-11 - 00 - 51 - 33 - 31 - 41 - 1
Spartaan'20 JO17-24 - 21 - 11 - 20 - 26 - 32 - 2
Spijkenisse JO17-12 - 22 - 12 - 11 - 22 - 23 - 3
Wilhelmus JO17-10 - 11 - 11 - 22 - 10 - 12 - 3