HBS 8
1e in poule 4e klasse 02
2e in poule Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 1 18
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 21 april
6
BMT 4
4
sv Zuid West DH 5
4
Laakkwartier 2
2
Football Factory 3
15
Football Factory 4
1
sv Zuid West DH 2
2
Graaf W II VAC 4
4
HBS 8
5
Wanica Star 4
5
GSC ESDO 3
Zondag 14 april
6
BMT 4
3
Wanica Star 4
10
Ouwe Schoen 3
3
Graaf W II VAC 4
1
sv Zuid West DH 2
4
GSC ESDO 3
2
sv Zuid West DH 5
3
Laakkwartier 2
1
HBS 8
3
Football Factory 4
Wedstrijdschema
HBS 8
Laakkwartier 2
Thuis
28-04-2024
14:30
Veld 1
Nr. 14411CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer 4.
Uit: Kleedkamer 7.
Scheidsrechters: M.A. (Martijn) Hendriks
Laakkwartier 2
HBS 8
Uit
12-05-2024
12:00
veld 1
Nr. 12768CO
Sportpark Laakkwartier
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HBS 8 | 18 | 14 | 2 | 2 | 67 | 21 | 0 | 44 |
2. | Football Factory 4 | 16 | 13 | 1 | 2 | 104 | 32 | 0 | 40 |
3. | Laakkwartier 2 | 17 | 10 | 3 | 4 | 66 | 47 | 0 | 33 |
4. | GSC ESDO 3 | 18 | 8 | 5 | 5 | 64 | 47 | 0 | 29 |
5. | BMT 4 | 17 | 8 | 3 | 6 | 51 | 45 | 0 | 27 |
6. | sv Zuid West DH 5 | 18 | 6 | 2 | 10 | 72 | 111 | 0 | 20 |
7. | sv Zuid West DH 2 | 17 | 6 | 2 | 9 | 44 | 63 | 1 | 19 |
8. | Ouwe Schoen 3 | 15 | 5 | 3 | 7 | 42 | 58 | 0 | 18 |
9. | Football Factory 3 | 18 | 4 | 2 | 12 | 40 | 68 | 0 | 14 |
10. | Wanica Star 4 | 18 | 3 | 4 | 11 | 54 | 79 | 0 | 13 |
11. | Graaf W II VAC 4 | 16 | 2 | 3 | 11 | 42 | 75 | 0 | 9 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | sv Zuid West DH 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 13 | 5 | 0 | 9 |
2. | HBS 8 | 3 | 2 | 0 | 1 | 12 | 4 | 0 | 6 |
3. | BMT 5 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 12 | 0 | 3 |
4. | Wanica Star 5 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 11 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (2)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (18)
J.J. Backers
J. Gordijn
T.B.A. van der Hoeven
J.P. de Looze
J. Molleman
J.R.V. Raghoebarsing
J.J.W. Visee
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
di
21:00
-
22:30
Veld 2 (B)
Fabian Goldman
do
21:00
-
22:30
Veld 1 (A)
Fabian Goldman
Team resultaten
BMT | Foo | Foo | GSC | Gra | HBS | HVV | Laa | Ouw | Wan | svZ | svZ | |
BMT 4 | 2 - 1 | 1 - 4 | 3 - 4 | 4 - 3 | 2 - 3 | 2 - 0 | 6 - 3 | 6 - 4 | ||||
Football Factory 3 | 1 - 8 | 2 - 7 | 3 - 2 | 0 - 2 | 2 - 5 | 4 - 1 | 5 - 2 | 4 - 4 | 4 - 5 | |||
Football Factory 4 | 2 - 1 | 6 - 2 | 2 - 3 | 3 - 3 | 6 - 1 | 2 - 3 | 15 - 1 | 16 - 2 | ||||
GSC ESDO 3 | 2 - 4 | 2 - 4 | 4 - 0 | 3 - 4 | 2 - 2 | 3 - 3 | 2 - 2 | 0 - 1 | 9 - 4 | |||
Graaf W II VAC 4 | 4 - 4 | 1 - 1 | 3 - 9 | 2 - 4 | 2 - 4 | 5 - 5 | 3 - 4 | 2 - 0 | ||||
HBS 8 | 1 - 0 | 4 - 0 | 1 - 3 | 1 - 0 | 7 - 1 | 7 - 0 | 6 - 0 | 5 - 1 | 10 - 2 | |||
HVV 4 | 0 - 2 | 1 - 3 | 2 - 4 | 0 - 5 | ||||||||
Laakkwartier 2 | 3 - 3 | 4 - 2 | 0 - 6 | 5 - 5 | 6 - 1 | 15 - 2 | 10 - 0 | 4 - 0 | 4 - 3 | 8 - 9 | ||
Ouwe Schoen 3 | 4 - 3 | 3 - 1 | 2 - 8 | 0 - 4 | 10 - 3 | 1 - 1 | 13 - 1 | 4 - 4 | 4 - 1 | 10 - 3 | ||
Wanica Star 4 | 1 - 2 | 6 - 2 | 3 - 10 | 5 - 5 | 4 - 6 | 0 - 1 | 3 - 0 | 6 - 4 | 3 - 0 | 4 - 5 | ||
sv Zuid West DH 2 | 2 - 4 | 4 - 2 | 0 - 1 | 1 - 4 | 0 - 5 | 5 - 3 | 0 - 1 | 4 - 0 | 7 - 1 | |||
sv Zuid West DH 5 | 4 - 4 | 6 - 9 | 4 - 5 | 6 - 4 | 3 - 2 | 2 - 3 | 2 - 3 | 3 - 0 | 8 - 6 | 6 - 6 |
BMT | HBS | Wan | svZ | |
BMT 5 | 1 - 3 | |||
HBS 8 | 7 - 0 | |||
Wanica Star 5 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
sv Zuid West DH 3 | 8 - 2 | 3 - 2 |