HBS 6
8e in poule 3e klasse 2
4e in poule Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 1 07
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Woensdag 1 mei
4
CWO 2
6
Wippolder 3
Dinsdag 30 april
2
Antibarbari 5
2
Moordrecht 2
Zondag 28 april
1
Slikkerveer 2
4
Bolnes 2
3
VOC 4
8
CWO 2
10
Wippolder 3
0
HBS 6
Zondag 21 april
6
Groeneweg 2
2
VOC 3
1
HBS 6
3
Antibarbari 5
4
DRL 2
2
Slikkerveer 2
2
Moordrecht 2
3
TOGB 2
Wedstrijdschema
HBS 6
Wippolder 3
Thuis
05-05-2024
10:30
Veld 1
Nr. 11635CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer A.
Uit: Kleedkamer B.
Scheidsrechters: T.H. (Taco) Risselada
HBS 6
VOC 4
Thuis
12-05-2024
10:00
Veld 1
Nr. 12635CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer 2.
Uit: Kleedkamer 7.
Scheidsrechters: T.H. (Taco) Risselada
TOGB 2
HBS 6
Uit
19-05-2024
11:00
veld 1-TOGB
Nr. 12366CO
Sportpark Het Hoge Land
HBS 6
VOC 3
Thuis
26-05-2024
10:00
Veld 1
Nr. 12755CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer 1.
Uit: Kleedkamer 6.
Scheidsrechters: T.H. (Taco) Risselada
HBS 6
VOC 3
Thuis
26-05-2024
10:30
Veld 1
Nr. 12755CO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Wippolder 3 | 18 | 15 | 0 | 3 | 76 | 35 | 0 | 45 |
2. | Antibarbari 5 | 19 | 13 | 4 | 2 | 64 | 23 | 0 | 43 |
3. | CWO 2 | 17 | 13 | 1 | 3 | 85 | 43 | 0 | 40 |
4. | Antibarbari 6 | 18 | 8 | 5 | 5 | 52 | 45 | 0 | 29 |
5. | Moordrecht 2 | 18 | 8 | 3 | 7 | 77 | 62 | 0 | 27 |
6. | Groeneweg 2 | 19 | 7 | 4 | 8 | 61 | 61 | 0 | 25 |
7. | VOC 3 | 19 | 7 | 2 | 10 | 45 | 58 | 0 | 23 |
8. | HBS 6 | 20 | 7 | 1 | 12 | 42 | 69 | 0 | 22 |
9. | Slikkerveer 2 | 19 | 6 | 3 | 10 | 41 | 52 | 0 | 21 |
10. | VOC 4 | 18 | 5 | 5 | 8 | 48 | 55 | 0 | 20 |
11. | Bolnes 2 | 19 | 5 | 3 | 11 | 55 | 78 | 0 | 18 |
12. | TOGB 2 | 18 | 4 | 4 | 10 | 38 | 65 | 0 | 16 |
13. | DRL 2 | 18 | 3 | 3 | 12 | 40 | 78 | 0 | 12 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Quick 4 | 3 | 3 | 0 | 0 | 12 | 2 | 0 | 9 |
2. | Wanica Star 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 5 | 0 | 3 |
3. | BMT 4 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 11 | 0 | 3 |
4. | HBS 6 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 6 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (4)
Spelers (19)
R. Baas
R de Rijke
J.J. Drost
J. van Gorkum
M. Knops
I. Noordenbos
D.T. Risselada
F.J. Vink
S.P. Vink
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
di
21:00
-
22:30
Veld 1 (B)
Tom van Dijk
do
21:00
-
22:30
Veld 3 (A)
Tom van Dijk
Overige activiteiten
Zondag 12 mei
13:00 – 15:30
Clubhuis 2*: HBS 6
Team resultaten
Ant | Ant | Bol | CWO | DRL | Gro | HBS | Moo | Sli | TOG | VOC | VOC | Wip | |
Antibarbari 5 | 3 - 3 | 6 - 0 | 1 - 1 | 5 - 1 | 2 - 2 | 5 - 0 | 6 - 1 | 5 - 0 | 1 - 2 | ||||
Antibarbari 6 | 1 - 1 | 5 - 3 | 2 - 3 | 3 - 2 | 3 - 1 | 5 - 1 | 3 - 1 | 3 - 3 | 1 - 4 | ||||
Bolnes 2 | 2 - 1 | 2 - 5 | 9 - 2 | 7 - 0 | 2 - 9 | 2 - 5 | 1 - 1 | 4 - 2 | |||||
CWO 2 | 3 - 4 | 3 - 5 | 4 - 4 | 8 - 1 | 6 - 4 | 5 - 4 | 5 - 0 | 4 - 0 | 4 - 6 | ||||
DRL 2 | 1 - 4 | 1 - 4 | 5 - 2 | 2 - 6 | 1 - 1 | 2 - 4 | 4 - 7 | 4 - 2 | 2 - 7 | 4 - 4 | |||
Groeneweg 2 | 0 - 5 | 5 - 1 | 3 - 11 | 4 - 1 | 2 - 2 | 7 - 1 | 6 - 2 | 8 - 3 | 3 - 4 | ||||
HBS 6 | 1 - 3 | 1 - 4 | 6 - 1 | 0 - 3 | 2 - 0 | 4 - 2 | 2 - 6 | 1 - 4 | 5 - 2 | ||||
Moordrecht 2 | 0 - 1 | 5 - 5 | 3 - 3 | 4 - 2 | 5 - 2 | 2 - 3 | 11 - 3 | 3 - 7 | 5 - 7 | ||||
Slikkerveer 2 | 2 - 2 | 1 - 4 | 1 - 2 | 8 - 3 | 2 - 5 | 4 - 2 | 4 - 3 | 4 - 0 | 2 - 0 | 1 - 3 | 0 - 5 | ||
TOGB 2 | 1 - 4 | 3 - 2 | 2 - 5 | 3 - 3 | 5 - 6 | 2 - 2 | 1 - 3 | 1 - 2 | |||||
VOC 3 | 1 - 4 | 5 - 3 | 5 - 3 | 0 - 2 | 3 - 1 | 0 - 2 | 3 - 0 | 5 - 0 | 3 - 3 | 2 - 3 | |||
VOC 4 | 1 - 4 | 1 - 1 | 8 - 1 | 3 - 8 | 1 - 2 | 1 - 2 | 2 - 4 | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 3 | 2 - 1 | ||
Wippolder 3 | 4 - 0 | 8 - 3 | 6 - 2 | 10 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | 3 - 4 | 3 - 1 |
BMT | HBS | Qui | Wan | |
BMT 4 | 3 - 2 | 1 - 5 | ||
HBS 6 | 1 - 3 | |||
Quick 4 | 4 - 0 | |||
Wanica Star 3 | 4 - 1 |