HBS 6

13e in poule 4e klasse 2
4e in poule Groep 4 11
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 7 oktober
2
WVC 3
1
ESTO 3
1
Nicolaas Boys 3
5
Sporting Leiden 3
3
Football Factory 1
0
Bernardus 2
2
DoCoS 1
2
KDO sv 3
2
Foreholte 6
7
Foreholte 5
Zondag 14 oktober
3
HBS 6
4
Nicolaas Boys 3
2
KDO sv 3
2
WVC 3
0
Bernardus 2
6
Alphen 3
2
Sporting Leiden 3
3
DoCoS 1
6
ESTO 3
1
Foreholte 6
5
Foreholte 5
3
Altior 3

Wedstrijdschema

Alphen 3
HBS 6
Uit
21-10-2018 11:00
Nr. 13079196CO
Sportpark: Sportlaan 7, 2406 LD ALPHEN AAN DEN RIJN
HBS 6
ESTO 3
Thuis
28-10-2018 10:30
Veld 2
Nr. 13079137CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer 1. Uit: Kleedkamer 6.
Foreholte 5
HBS 6
Uit
04-11-2018 14:00
Nr. 13079171CO
Sportpark: Sportlaan 10, 2215 NA VOORHOUT

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Football Factory 1330010009
2.ESTO 3430115609
3.Nicolaas Boys 34301141309
4.WVC 3321010607
5.DoCoS 14211141407
6.Foreholte 5320112606
7.KDO sv 331206505
8.Bernardus 2411241204
9.Alphen 33102121203
10.Sporting Leiden 331027703
11.Foreholte 6401361701
12.Altior 330035900
13.HBS 6300361400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick 6330013309
2.sv Madestein 331028703
3.HMSH 63102101203
4.HBS 6310261503

Spelers (8)

Trainingen

do
19:00
-
21:00
Boardingveld (AB)
Volledig schema

Team resultaten

AlpAltBerDoCESTFooForHBSKDONicSpoWVC
Alphen 33 - 5
Altior 31 - 2
Bernardus 20 - 62 - 1
DoCoS 12 - 24 - 7
ESTO 37 - 36 - 1
Football Factory 13 - 04 - 0
Foreholte 65 - 32 - 20 - 12 - 7
HBS 63 - 43 - 6
KDO sv 32 - 2
Nicolaas Boys 32 - 11 - 5
Sporting Leiden 32 - 30 - 3
WVC 32 - 1

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 4 11".