HBS 4

9e in poule 3e klasse B
1e in poule Groep 2 20
10e in poule Groep 1 1e KO ronde
7e in poule Groep 1 2e KO ronde (tussenronde)
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 10 februari
3
TOGB 4
1
HBS 4
2
GSC ESDO 3
0
Quick 5
0
BMT 3
5
HVV 4
4
Wilhelmus 3
2
REMO 3
4
CWO 1
2
Zoetermeer, fc 4
Zondag 17 februari
4
HVV 4
4
GSC ESDO 3
3
Zoetermeer, fc 4
3
BMT 3
3
REMO 3
1
TOGB 4
2
HBS 4
5
CWO 1
3
Semper Altius 1
0
Wilhelmus 3
2
Quick 5
0
Taurus 2

Wedstrijdschema

HBS 4
DONK 2
Thuis
24-02-2019 12:30
Veld 1
Nr. 13267877BE
Boutasghounte, Mohamed (Assistent-scheidsrechter)
Wilhelmus 3
HBS 4
Uit
10-03-2019 12:00
Nr. 13081669CO
Sportpark: Groene Zoom 2, 2491 EH 'S-GRAVENHAGE
HBS 4
GSC ESDO 3
Thuis
17-03-2019 12:30
Nr. 13081618CO
BMT 3
HBS 4
Uit
24-03-2019 11:00
Nr. 13081626CO
Sportpark: Melis Stokelaan 1750, 2541 EZ 'S-GRAVENHAGE
HBS 4
Taurus 2
Thuis
07-04-2019 12:30
Nr. 13081616CO
Quick 5
HBS 4
Uit
14-04-2019 12:45
Nr. 13081659CO
Sportpark: De Savornin Lohmanlaan 215, 2566 BZ 'S-GRAVENHAGE

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.CWO 1139134030028
2.Semper Altius 1128224927026
3.Taurus 2128134115025
4.Wilhelmus 3137333220024
5.BMT 3137155448022
6.GSC ESDO 3126333534021
7.Quick 5125073024015
8.HVV 4134363138015
9.HBS 4134093349012
10.Zoetermeer, fc 4133282341011
11.REMO 3133010344709
12.TOGB 413409245339
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS 4321020507
2.REMO 23111161004
3.ODB 221013703
4.VCS 2200242100
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Foreholte 211006003
2.CVV Zwervers 211006003
3.RKDEO 211006103
4.CWO 211006303
5.DONK 211006303
6.GSC ESDO 311006303
7.fc Boshuizen 211004103
8.Olympia 211004103
9.Blijdorp 311003003
10.HBS 411007503
11.Spartaan'20 211003103
12.TOGB 211002003
13.VOC 211002003
14.Quick 411003203
15.Groeneweg 211002103
16.HBS 211002103
17.Excelsior'20 211001003
18.Leonidas 211001003
19.Swift Boys 211001003
20.dvv Delft 211001103
21.SJC 211001103
22.Antibarbari 200000000
23.DHC 200000000
24.VUC 200000000
25.Concordia 310011100
26.RVC '33 210011100
27.WIK 210012300
28.Quick 310011200
29.RKAVV 210011200
30.Full Speed 210010100
31.Oliveo 210010100
32.VFC 210010100
33.HMSH 210015700
34.VOC 410011300
35.Antibarbari 410010200
36.HVV 310010200
37.fc Boshuizen 310013600
38.Full Speed 310013600
39.VUC 310013600
40.Foreholte 410011400
41.Zoetermeer, fc 210011400
42.Charlois, sv 210010300
43.Antibarbari 310011600
44.Stompwijk'92 210010600
45.VEP 110010600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.RKDEO 211006303
2.Quick 411004103
3.TOGB 211004103
4.Spartaan'20 211004203
5.Leonidas 211003203
6.Antibarbari 211002103
7.HBS 211001003
8.DHC 211003303
9.Groeneweg 211002203
10.fc Boshuizen 200000000
11.CWO 200000000
12.DONK 200000000
13.Foreholte 200000000
14.GSC ESDO 300000000
15.HBS 400000000
16.FC IJsselmonde 200000000
17.Swift Boys 200000000
18.SJC 210013300
19.Blijdorp 310012200
20.VUC 210012300
21.CVV Zwervers 210011200
22.VOC 210010100
23.Olympia 210012400
24.Excelsior'20 310013600
25.dvv Delft 210011400
26.Excelsior'20 210011400

Spelers (5)

Trainingen

do
21:00
-
22:30
Veld 1 (B)
Volledig schema

Team resultaten

BMTCWOGSCHBSHVVQuiREMSemTauTOGWilZoe
BMT 30 - 5
CWO 12 - 04 - 2
GSC ESDO 32 - 0
HBS 42 - 5
HVV 44 - 4
Quick 52 - 0
REMO 33 - 1
Semper Altius 13 - 0
Taurus 2
TOGB 43 - 1
Wilhelmus 34 - 2
Zoetermeer, fc 43 - 3

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 20".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 1e KO ronde".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 2e KO ronde (tussenronde)".