HBS 4

8e in poule 3e klasse B
1e in poule Groep 2 20
10e in poule Groep 1 1e KO ronde
7e in poule Groep 1 2e KO ronde (tussenronde)
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 7 april
1
Semper Altius 1
3
GSC ESDO 3
3
HBS 4
2
Taurus 2
3
Zoetermeer, fc 4
1
Quick 5
4
REMO 3
3
HVV 4
4
Wilhelmus 3
3
BMT 3
Zondag 14 april
7
BMT 3
2
Semper Altius 1
6
GSC ESDO 3
2
REMO 3
3
HVV 4
4
Zoetermeer, fc 4
2
CWO 1
2
Wilhelmus 3
2
Quick 5
5
HBS 4

Wedstrijdschema

Wilhelmus 3
HBS 4
Uit
22-04-2019 12:00
Nr. 13568105CO
Scheidsrechter: J. (Jay) van der Heiden, Heiden, Jay van der (Scheidsrechter). Sportpark: Groene Zoom 2, 2491 EH 'S-GRAVENHAGE
HBS 4
Zoetermeer 4
Thuis
05-05-2019 12:30
Nr. 13081614CO
HVV 4
HBS 4
Uit
12-05-2019 11:00
Nr. 13081592CO
Sportpark: Van Hogenhoucklaan 37, 2596 TA 'S-GRAVENHAGE
REMO 3
HBS 4
Uit
19-05-2019 11:00
Nr. 13081559CO
Sportpark: Asmansweg 104, 2571 DC 'S-GRAVENHAGE
HBS 4
Semper Altius 1
Thuis
26-05-2019 12:00
Nr. 13081620CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Taurus 21610154919031
2.GSC ESDO 3169435240031
3.CWO 1169255042029
4.Wilhelmus 3158433927028
5.Semper Altius 1168265044026
6.BMT 3168175555025
7.Zoetermeer, fc 4176293453020
8.HBS 4156184151019
9.HVV 4175393848018
10.Quick 51650113641015
11.REMO 31640123963012
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS 4321020507
2.REMO 23111161004
3.ODB 221013703
4.VCS 2200242100
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Foreholte 211006003
2.CVV Zwervers 211006003
3.RKDEO 211006103
4.CWO 211006303
5.DONK 211006303
6.GSC ESDO 311006303
7.fc Boshuizen 211004103
8.Olympia 211004103
9.Blijdorp 311003003
10.HBS 411007503
11.Spartaan'20 211003103
12.TOGB 211002003
13.VOC 211002003
14.Quick 411003203
15.Groeneweg 211002103
16.HBS 211002103
17.Excelsior'20 211001003
18.Leonidas 211001003
19.Swift Boys 211001003
20.dvv Delft 211001103
21.SJC 211001103
22.Antibarbari 200000000
23.DHC 200000000
24.VUC 200000000
25.Concordia 310011100
26.RVC '33 210011100
27.WIK 210012300
28.Quick 310011200
29.RKAVV 210011200
30.Full Speed 210010100
31.Oliveo 210010100
32.VFC 210010100
33.HMSH 210015700
34.VOC 410011300
35.Antibarbari 410010200
36.HVV 310010200
37.fc Boshuizen 310013600
38.Full Speed 310013600
39.VUC 310013600
40.Foreholte 410011400
41.Zoetermeer, fc 210011400
42.Charlois, sv 210010300
43.Antibarbari 310011600
44.Stompwijk'92 210010600
45.VEP 110010600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.RKDEO 211006303
2.Quick 411004103
3.TOGB 211004103
4.Spartaan'20 211004203
5.Leonidas 211003203
6.Antibarbari 211002103
7.HBS 211001003
8.DHC 211003303
9.Groeneweg 211002203
10.DONK 211001103
11.fc Boshuizen 200000000
12.CWO 200000000
13.Foreholte 200000000
14.GSC ESDO 300000000
15.FC IJsselmonde 200000000
16.Swift Boys 200000000
17.SJC 210013300
18.Blijdorp 310012200
19.HBS 410011100
20.VUC 210012300
21.CVV Zwervers 210011200
22.VOC 210010100
23.Olympia 210012400
24.Excelsior'20 310013600
25.dvv Delft 210011400
26.Excelsior'20 210011400

Spelers (5)

Trainingen

do
21:00
-
22:30
Veld 1 (B)
Volledig schema

Team resultaten

BMTCWOGSCHBSHVVQuiREMSemTauTOGWilZoe
BMT 31 - 20 - 58 - 17 - 2
CWO 11 - 46 - 22 - 02 - 24 - 2
GSC ESDO 34 - 32 - 06 - 26 - 1
HBS 42 - 51 - 13 - 2
HVV 44 - 41 - 33 - 4
Quick 52 - 50 - 31 - 22 - 0
REMO 34 - 33 - 03 - 1
Semper Altius 11 - 35 - 13 - 0
Taurus 25 - 04 - 01 - 2
TOGB 4 - 3 - 1
Wilhelmus 34 - 3 - 4 - 2
Zoetermeer, fc 43 - 33 - 12 - 4

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 20".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 1e KO ronde".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 2e KO ronde (tussenronde)".