HBSO23
15e in poule O23 beker 2e ronde Groep 1 2e ronde
5e in poule O23 beker 1e ronde Groep 1 1e ronde
1e in poule O23 beker poulefase Groep 1 04
2e in poule Divisie 1 B
6e in poule Divisie 1 B
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 20 april
0
Kozakken Boys O23-1
1
UNA O23-1
1
Westlandia O23-1
1
Barendrecht O23-1
0
Gemert O23-1
4
Katwijk O23-1
0
HBS O23-1
0
VELO O23-1
Zaterdag 13 april
3
Barendrecht O23-1
1
HBS O23-1
1
Katwijk O23-1
3
Westlandia O23-1
2
VELO O23-1
2
Kozakken Boys O23-1
2
UNA O23-1
3
Gemert O23-1
Wedstrijdschema
HBSO23
Katwijk O23-1
Thuis
11-05-2024
17:45
Veld 1
Nr. 8479CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer A.
Uit: Kleedkamer B.
UNA O23-1
HBSO23
Uit
18-05-2024
18:00
veld 1
Nr. 8424CO
Sportpark Zeelst
HBSO23
Gemert O23-1
Thuis
01-06-2024
12:30
Veld 1
Nr. 8480CO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | TOGB O23-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 9 | 1 | 0 | 3 |
2. | S.V. Den Hoorn O23-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 3 |
3. | Forum Sport O23-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | 3 |
4. | Rijnsburgse Boys O23-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 3 |
5. | VELO O23-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 3 |
6. | Jodan Boys, de O23-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 |
7. | SSA FC Skillz Wateringse Veld O23-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 3 | 0 | 3 |
8. | Nieuwerkerk O23-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 3 |
9. | Katwijk O23-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 |
10. | VFC O23-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 |
11. | Barendrecht O23-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
12. | Sparta (AV) O23-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13. | Alexandria'66 O23-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 5 | 0 | 0 |
14. | ARC O23-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
15. | HBS O23-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
16. | VVSB O23-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
17. | VOC O23-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 |
18. | Nootdorp O23-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
19. | KMD O23-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 |
20. | BVCB O23-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
21. | SVC'08 O23-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 |
22. | Sportlust '46 O23-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 9 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Barendrecht O23-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 | 3 |
2. | VOC O23-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 9 | 1 | 0 | 3 |
3. | Sportlust '46 O23-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | 1 | 0 | 3 |
4. | Forum Sport O23-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | 3 |
5. | HBS O23-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | 3 |
6. | SSA FC Skillz Wateringse Veld O23-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | 3 |
7. | S.V. Den Hoorn O23-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 3 |
8. | Rijnsburgse Boys O23-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 |
9. | TOGB O23-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 |
10. | ARC O23-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 3 |
11. | VFC O23-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 3 |
12. | RKAVV O23-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 |
13. | Sparta (AV) O23-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 |
14. | VVSB O23-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 |
15. | Alexandria'66 O23-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 3 |
16. | Katwijk O23-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 3 |
17. | TAC'90 O23-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 3 |
18. | Nieuwerkerk O23-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 |
19. | VELO O23-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 |
20. | BVCB O23-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 |
21. | KMD O23-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 |
22. | SVC'08 O23-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 3 |
23. | Jodan Boys, de O23-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
24. | Westlandia O23-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 |
25. | Slikkerveer O23-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 |
26. | Laakkwartier O23-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 |
27. | vv Smitshoek O23-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28. | EMM'21 O23-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
29. | Schoonhoven O23-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
30. | XerxesDZB O23-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
31. | DHC O23-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
32. | SHO O23-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
33. | CKC O23-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
34. | sv Poortugaal O23-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
35. | HBSS O23-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
36. | Nootdorp O23-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
37. | Quick O23-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
38. | RVVH O23-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 |
39. | DSO O23-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
40. | Nieuwkoop O23-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
41. | Sportclub Excelsior O23-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 |
42. | Nieuwenhoorn O23-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 |
43. | Spartaan'20 O23-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 |
44. | Floreant O23-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 |
45. | Blijdorp O23-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 9 | 0 | 0 |
46. | SV Warmunda O23-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HBS O23-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | 3 |
2. | Scheveningen O23-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Barendrecht O23-1 | 14 | 9 | 2 | 3 | 32 | 19 | 0 | 29 |
2. | HBS O23-1 | 14 | 8 | 4 | 2 | 32 | 19 | 0 | 28 |
3. | Westlandia O23-1 | 14 | 8 | 1 | 5 | 38 | 23 | 0 | 25 |
4. | Gemert O23-1 | 14 | 6 | 2 | 6 | 27 | 18 | 0 | 20 |
5. | S.V. Houten O23-1 | 14 | 6 | 0 | 8 | 25 | 30 | 0 | 18 |
6. | UNA O23-1 | 14 | 6 | 0 | 8 | 29 | 37 | 0 | 18 |
7. | ASWH O23-1 | 14 | 4 | 3 | 7 | 23 | 28 | 0 | 15 |
8. | Argon O23-1 | 14 | 2 | 2 | 10 | 13 | 45 | 0 | 8 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Westlandia O23-1 | 11 | 8 | 2 | 1 | 23 | 13 | 0 | 26 |
2. | Katwijk O23-1 | 11 | 8 | 0 | 3 | 37 | 12 | 0 | 24 |
3. | Kozakken Boys O23-1 | 11 | 5 | 2 | 4 | 19 | 14 | 0 | 17 |
4. | Barendrecht O23-1 | 11 | 5 | 2 | 4 | 16 | 14 | 0 | 17 |
5. | Gemert O23-1 | 11 | 4 | 4 | 3 | 15 | 19 | 0 | 16 |
6. | HBS O23-1 | 11 | 3 | 3 | 5 | 10 | 21 | 0 | 12 |
7. | UNA O23-1 | 11 | 3 | 0 | 8 | 17 | 24 | 0 | 9 |
8. | VELO O23-1 | 11 | 0 | 3 | 8 | 9 | 29 | 0 | 3 |
Teambegeleiders (7)
R. van Steekelenburg
R. van Steekelenburg
H. Rademakers
S.M. Visee
T. Risselada
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (24)
K.B. Franken
S. Heins
K van Heusden
N.W.R. de Leeuw
C.F. Pit
J.P.M. van den Raad
B.J. Schildkamp
S. Spijkerman
M.A. Tjin
D.B. Wetzel
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
ma
20:00
-
21:30
Veld 2 (A)
Ramon v. Steekelenburg
di
19:30
-
21:00
Veld 2 (A)
Ramon v. Steekelenburg
do
19:30
-
21:00
Veld 2 (A)
Ramon v. Steekelenburg
Overige activiteiten
Zaterdag 11 mei
14:30 – 16:30
Bardienst clubhuis 4: HBS O23-1
Team resultaten
ARC | Ale | BVC | Bar | For | HBS | Jod | KMD | Kat | Nie | Noo | Rij | SVD | SSA | SVC | Spa | Spo | TOG | VEL | VFC | VOC | VVS | |
ARC O23-1 | 1 - 3 | |||||||||||||||||||||
Alexandria'66 O23-1 | ||||||||||||||||||||||
BVCB O23-1 | ||||||||||||||||||||||
Barendrecht O23-1 | 0 - 0 (4 | |||||||||||||||||||||
Forum Sport O23-1 | 5 - 1 | |||||||||||||||||||||
HBS O23-1 | 0 - 2 | |||||||||||||||||||||
Jodan Boys, de O23-1 | 3 - 0 | |||||||||||||||||||||
KMD O23-1 | ||||||||||||||||||||||
Katwijk O23-1 | 2 - 0 | |||||||||||||||||||||
Nieuwerkerk O23-1 | ||||||||||||||||||||||
Nootdorp O23-1 | ||||||||||||||||||||||
Rijnsburgse Boys O23-1 | 4 - 0 | |||||||||||||||||||||
S.V. Den Hoorn O23-1 | 6 - 0 | |||||||||||||||||||||
SSA FC Skillz Wateringse Veld O23-1 | 5 - 3 | |||||||||||||||||||||
SVC'08 O23-1 | ||||||||||||||||||||||
Sparta (AV) O23-1 | ||||||||||||||||||||||
Sportlust '46 O23-1 | ||||||||||||||||||||||
TOGB O23-1 | 9 - 1 | |||||||||||||||||||||
VELO O23-1 | 4 - 1 | |||||||||||||||||||||
VFC O23-1 | ||||||||||||||||||||||
VOC O23-1 | ||||||||||||||||||||||
VVSB O23-1 |
ARC | Ale | BVC | Bar | Bli | CKC | DHC | DSO | EMM | Flo | For | HBS | HBS | Jod | KMD | Kat | Laa | Nie | Nie | Nie | Noo | Qui | RKA | RVV | Rij | SVD | SHO | SSA | SVW | SVC | Sch | Sli | Spa | Spa | Spo | Spo | TAC | TOG | VEL | VFC | VOC | VVS | Wes | Xer | svP | vvS | |
ARC O23-1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alexandria'66 O23-1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
BVCB O23-1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Barendrecht O23-1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Blijdorp O23-1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
CKC O23-1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
DHC O23-1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
DSO O23-1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
EMM'21 O23-1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Floreant O23-1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Forum Sport O23-1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
HBS O23-1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
HBSS O23-1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Jodan Boys, de O23-1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KMD O23-1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Katwijk O23-1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Laakkwartier O23-1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Nieuwenhoorn O23-1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Nieuwerkerk O23-1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Nieuwkoop O23-1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Nootdorp O23-1 | 0 - 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Quick O23-1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
RKAVV O23-1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
RVVH O23-1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Rijnsburgse Boys O23-1 | 3 - 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
S.V. Den Hoorn O23-1 | 4 - 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
SHO O23-1 | 0 - 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
SSA FC Skillz Wateringse Veld O23-1 | 5 - 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
SV Warmunda O23-1 | 0 - 9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
SVC'08 O23-1 | 2 - 2 (4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Schoonhoven O23-1 | 1 - 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Slikkerveer O23-1 | 3 - 3 (2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Sparta (AV) O23-1 | 2 - 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Spartaan'20 O23-1 | 1 - 5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Sportclub Excelsior O23-1 | 1 - 5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Sportlust '46 O23-1 | 6 - 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
TAC'90 O23-1 | 2 - 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
TOGB O23-1 | 3 - 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
VELO O23-1 | 1 - 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
VFC O23-1 | 3 - 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
VOC O23-1 | 9 - 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
VVSB O23-1 | 2 - 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Westlandia O23-1 | 3 - 3 (4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
XerxesDZB O23-1 | 1 - 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
sv Poortugaal O23-1 | 1 - 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
vv Smitshoek O23-1 | 0 - 0 (6 |
HBS | Sch | |
HBS O23-1 | 7 - 0 | |
Scheveningen O23-1 |
ASW | Arg | Bar | Gem | HBS | SVH | UNA | Wes | |
ASWH O23-1 | 4 - 1 | 0 - 5 | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 1 | 4 - 0 | 2 - 4 | |
Argon O23-1 | 2 - 2 | 0 - 2 | 1 - 8 | 0 - 4 | 0 - 2 | 2 - 4 | 2 - 1 | |
Barendrecht O23-1 | 2 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 1 | 0 - 4 | 6 - 4 | |
Gemert O23-1 | 0 - 0 | 1 - 0 | 3 - 1 | 0 - 1 | 1 - 2 | 5 - 1 | 1 - 3 | |
HBS O23-1 | 4 - 3 | 2 - 3 | 4 - 2 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 3 - 0 | |
S.V. Houten O23-1 | 3 - 2 | 4 - 2 | 0 - 3 | 1 - 5 | 0 - 3 | 2 - 3 | 3 - 0 | |
UNA O23-1 | 3 - 1 | 3 - 0 | 1 - 4 | 0 - 2 | 5 - 3 | 2 - 3 | 1 - 3 | |
Westlandia O23-1 | 1 - 0 | 8 - 0 | 1 - 2 | 4 - 0 | 0 - 0 | 3 - 2 | 6 - 1 |
Bar | Gem | HBS | Kat | Koz | UNA | VEL | Wes | |
Barendrecht O23-1 | 1 - 2 | 3 - 1 | 0 - 2 | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 2 | ||
Gemert O23-1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 4 | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | ||
HBS O23-1 | 0 - 4 | 1 - 3 | 2 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | |||
Katwijk O23-1 | 4 - 0 | 3 - 0 | 6 - 0 | 1 - 0 | 7 - 2 | 1 - 3 | ||
Kozakken Boys O23-1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 0 - 1 | 3 - 1 | 2 - 3 | |||
UNA O23-1 | 0 - 2 | 2 - 3 | 2 - 0 | 1 - 3 | 7 - 1 | 1 - 3 | ||
VELO O23-1 | 0 - 2 | 0 - 2 | 2 - 7 | 2 - 2 | 1 - 2 | |||
Westlandia O23-1 | 1 - 1 | 5 - 2 | 1 - 0 | 1 - 3 | 1 - 0 |