Meisjes D4

2e in poule Meisjes D voorcompetitie 3e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 oktober
1
Kieviten MD2
0
Cartouche MD4
1
HGC MD4
2
Klein Zwitserland MD7
Zaterdag 2 oktober
7
Craeyenhout MD4
0
HGC MD4
0
Klein Zwitserland MD7
5
Kieviten MD2
Zaterdag 25 september
2
Cartouche MD4
2
Klein Zwitserland MD7
4
Kieviten MD2
0
Craeyenhout MD4

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (2e in poule Meisjes D voorcompetitie 3e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Kieviten MD25410153013
2.Craeyenhout MD453112111010
3.Leiden MD45311104010
4.Cartouche MD45122121005
5.Klein Zwitserland MD7511361904
6.HGC MD4500521900

Spelers (14)

Trainingen

ma
18:00
-
19:00
Zandveld (B)
Jos
wo
18:30
-
19:30
Zandveld (B)
Rick
Volledig schema

Team resultaten

LeideKleinKieviHGC MCraeyCarto
Leiden MD4
Klein Zwitserland MD70 - 51 - 7
Kieviten MD24 - 01 - 0
HGC MD41 - 2
Craeyenhout MD47 - 06 - 6
Cartouche MD42 - 24 - 0