Meisjes D2

2e in poule Meisjes D voorcompetitie 2e klasse D
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 21 september
4
Craeyenhout MD2
0
Leiden MD4
11
Alecto MD1
0
Kieviten MD2
11
Forescate MD2
0
Roomburg MD2
Zaterdag 14 september
1
Roomburg MD2
2
Leiden MD4
0
Kieviten MD2
7
Craeyenhout MD2
1
Forescate MD2
2
Alecto MD1
Zaterdag 7 september
5
Leiden MD4
3
Kieviten MD2
2
Craeyenhout MD2
0
Forescate MD2
3
Alecto MD1
0
Roomburg MD2

Wedstrijdschema

Meisjes D2
Roomburg MD2
Thuis
28-09-2019 08:30
WK-veld
Nr. 237179
Scheidsrechters: Noor van der Wal, Ellen Oude Lashof
Alecto/Augustinus MD1
Meisjes D2
Uit
05-10-2019 09:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 237182

Poule stand (2e in poule Meisjes D voorcompetitie 2e klasse D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alecto MD1330016109
2.Craeyenhout MD2330013009
3.Leiden MD432017806
4.Forescate MD2310212403
5.Roomburg MD2300311600
6.Kieviten MD2300332300

Begeleiders (1)

Trainingen

ma
16:00
-
17:00
WK-veld (A)
Paul Kuijvenhoven en Marieke H
wo
15:30
-
17:00
WK-veld (B)
Paul K. + Pieter Arnold
vr
18:00
-
19:00
Zandveld (B)
Volledig schema

Team resultaten

RoombLeideKieviForesCraeyAlect
Roomburg MD21 - 2
Leiden MD45 - 3
Kieviten MD20 - 7
Forescate MD211 - 01 - 2
Craeyenhout MD24 - 02 - 0
Alecto MD13 - 011 - 0