Meisjes C5

4e in poule Meisjes C najaarscompetitie 4e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule Meisjes C najaarscompetitie 4e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Klein Zwitserland MC85401297012
2.HDS MC354012711012
3.Ring Pass Delft MC45311258010
4.Craeyenhout MC55212161307
5.Wateringse veld MC55104151803
6.Cartouche MC7500535800

Teambegeleiders (2)

Spelers (14)

Trainingen

di
18:30
-
19:30
Zandveld (B)
Soet
do
17:30
-
18:30
Zandveld (B)
Matthijs
Volledig schema

Team resultaten

WaterCraeyCartoHDS MRing Klein
Wateringse veld MC52 - 41 - 70 - 3
Craeyenhout MC52 - 18 - 01 - 1
Cartouche MC72 - 110 - 12
HDS MC34 - 313 - 11 - 3
Ring Pass Delft MC414 - 00 - 5
Klein Zwitserland MC87 - 22 - 5