Meisjes O14-4
4e in poule Zuid-Holland - A
6e in poule Zuid-Holland - B
4e in poule Zuid-Holland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 13 april
1
HGC MO14-3
3
HDS MO14-5
1
HDM MO14-5
4
Berkel-Rodenrijs MO14-3
2
Cartouche MO14-4
1
Craeyenhout MO14-4
Zaterdag 6 april
4
Craeyenhout MO14-4
3
Berkel-Rodenrijs MO14-3
6
HDM MO14-5
1
HDS MO14-5
4
Cartouche MO14-4
0
HGC MO14-3
Zaterdag 23 maart
2
HGC MO14-3
3
HDM MO14-5
2
HDS MO14-5
2
Craeyenhout MO14-4
3
Berkel-Rodenrijs MO14-3
3
Cartouche MO14-4
Wedstrijdschema
Craeyenhout MO14-4
HDM MO14-5
Thuis
20-04-2024
08:30
WK-veld
Nr. 1306165
Scheidsrechters: Oliver Klumpers, Rob Panis
HGC MO14-3
Craeyenhout MO14-4
Uit
25-05-2024
Nr. 1306169
Locatie: Roggewoning (HGC), Wassenaar
Craeyenhout MO14-4
HDS MO14-5
Thuis
01-06-2024
Nr. 1306171
Berkel Rodenrijs MO14-3
Craeyenhout MO14-4
Uit
08-06-2024
Nr. 1306174
Locatie: Sportpark 'Het Hoge Land', Berkel en Rodenrijs
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Cartouche MO14-4 | 6 | 5 | 1 | 0 | 22 | 10 | 0 | 16 |
2. | HDM MO14-5 | 6 | 4 | 0 | 2 | 19 | 15 | 0 | 12 |
3. | Berkel-Rodenrijs MO14-3 | 6 | 2 | 1 | 3 | 21 | 14 | 0 | 7 |
4. | Craeyenhout MO14-4 | 6 | 2 | 1 | 3 | 16 | 14 | 0 | 7 |
5. | HGC MO14-3 | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | 14 | 0 | 6 |
6. | HDS MO14-5 | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | 24 | 0 | 4 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Kieviten MO14-1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 23 | 6 | 0 | 15 |
2. | Klein Zwitserland MO14-3 | 5 | 2 | 1 | 2 | 21 | 11 | 0 | 7 |
3. | Alecto MO14-2 | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | 10 | 0 | 7 |
4. | Catwijck MO14-2 | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | 11 | 0 | 7 |
5. | Leiden MO14-2 | 5 | 1 | 3 | 1 | 10 | 6 | 0 | 6 |
6. | Craeyenhout MO14-4 | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | 33 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Ring Pass Delft MO14-2 | 5 | 5 | 0 | 0 | 35 | 4 | 0 | 15 |
2. | Westland MO14-2 | 5 | 3 | 0 | 2 | 21 | 10 | 0 | 9 |
3. | Wateringse veld MO14-2 | 5 | 2 | 1 | 2 | 15 | 14 | 0 | 7 |
4. | Craeyenhout MO14-4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 18 | 13 | 0 | 6 |
5. | HDS MO14-3 | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 29 | 0 | 4 |
6. | HGC MO14-3 | 5 | 1 | 0 | 4 | 6 | 32 | 3 | 0 |
Teambegeleiders (2)
M. Franssen
Er is 1 speler geanonimiseerd
Spelers (14)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
ma
19:00
-
20:00
Zandveld CH (A)
Paul & Jos
vr
18:00
-
19:00
Zandveld CH (AB)
Team resultaten
HDS M | HDM M | Berke | HGC M | Craey | Carto | |
HDS MO14-5 | 0 - 1 | 2 - 2 | ||||
HDM MO14-5 | 6 - 1 | 1 - 4 | 3 - 2 | 2 - 3 | ||
Berkel-Rodenrijs MO14-3 | 8 - 1 | 3 - 4 | 3 - 3 | |||
HGC MO14-3 | 1 - 3 | 2 - 3 | 1 - 0 | |||
Craeyenhout MO14-4 | 4 - 3 | 4 - 0 | 3 - 4 | |||
Cartouche MO14-4 | 6 - 1 | 4 - 0 | 2 - 1 |
Leide | Klein | Kievi | Craey | Catwi | Alect | |
Leiden MO14-2 | 2 - 2 | 0 - 0 | ||||
Klein Zwitserland MO14-3 | 10 - 0 | 5 - 2 | ||||
Kieviten MO14-1 | 3 - 1 | 3 - 1 | 4 - 2 | |||
Craeyenhout MO14-4 | 0 - 6 | 1 - 10 | 2 - 4 | |||
Catwijck MO14-2 | 1 - 1 | 3 - 0 | 2 - 1 | |||
Alecto MO14-2 | 4 - 3 | 1 - 3 |
Water | HDS M | Westl | Ring | HGC M | Craey | |
Wateringse veld MO14-2 | 2 - 2 | 3 - 0 | ||||
HDS MO14-3 | 0 - 9 | 1 - 5 | 4 - 2 | |||
Westland MO14-2 | 11 - 0 | 0 - 5 | 7 - 0 | |||
Ring Pass Delft MO14-2 | 6 - 2 | 12 - 0 | ||||
HGC MO14-3 | 0 - 6 | 1 - 6 | ||||
Craeyenhout MO14-4 | 6 - 2 | 2 - 3 | 2 - 3 |