Meisjes C4

1e in poule Meisjes C voorcompetitie 4e klasse G
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 oktober
1
Capelle MC1
3
Craeyenhout MC4
3
Westland MC5
2
Ring Pass Delft MC4
1
Ypenburg MC4
2
Rotterdam MC9
Zaterdag 2 oktober
1
Rotterdam MC9
3
Westland MC5
4
Ring Pass Delft MC4
1
Capelle MC1
Zaterdag 25 september
8
Ring Pass Delft MC4
0
Rotterdam MC9
0
Ypenburg MC4
4
Capelle MC1
1
Westland MC5
6
Craeyenhout MC4

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule Meisjes C voorcompetitie 4e klasse G)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Craeyenhout MC45500182015
2.Ring Pass Delft MC4530223509
3.Capelle MC15302171109
4.Westland MC55212131707
5.Rotterdam MC9510452303
6.Ypenburg MC4501452301

Teambegeleiders (3)

Spelers (14)

Trainingen

ma
19:00
-
20:00
Zandveld (A)
Jos
wo
17:30
-
18:30
Zandveld (B)
Petra + Olivier
Volledig schema

Team resultaten

WestlYpenbRotteRing CraeyCapel
Westland MC53 - 21 - 62 - 4
Ypenburg MC44 - 41 - 20 - 4
Rotterdam MC91 - 3
Ring Pass Delft MC49 - 08 - 04 - 1
Craeyenhout MC41 - 0
Capelle MC11 - 3