Meisjes C1

3e in poule Meisjes C herfstcompetitie Topklasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule Meisjes C herfstcompetitie Topklasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rotterdam MC1108113912025
2.Ring Pass Delft MC1107214217023
3.Craeyenhout MC1106042221018
4.Victoria MC1105142718016
5.Berkel-Rodenrijs MC110208104206
6.Schiedam MC1100010134300

Teambegeleiders (1)

Spelers (14)

Trainingen

ma
19:00
-
20:30
WK-veld (B)
Bonoor + Paul
wo
19:30
-
21:00
WK-veld (B)
Bonoor
vr
18:30
-
19:30
WK-veld (AB)
Blok C Tess H, Mila E, Merel B
Volledig schema

Team resultaten

SchieVictoRotteRing CraeyBerke
Schiedam MC11 - 22 - 41 - 63 - 61 - 2
Victoria MC13 - 11 - 44 - 11 - 26 - 1
Rotterdam MC17 - 13 - 02 - 23 - 05 - 0
Ring Pass Delft MC17 - 03 - 35 - 26 - 14 - 0
Craeyenhout MC12 - 02 - 11 - 31 - 43 - 0
Berkel-Rodenrijs MC14 - 30 - 60 - 63 - 40 - 4