Meisjes B4

4e in poule Meisjes B najaarscompetitie 4e klasse A
1e in poule Meisjes B voorcompetitie 5e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Roomburg MB45500204015
2.Ypenburg MB35401216012
3.HDS MB35302171409
4.Craeyenhout MB45203111906
5.Klein Zwitserland MB95104102303
6.Ring Pass Delft MB4500561900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Craeyenhout MB45500275015
2.Rijswijk MB35401283012
3.Wateringse veld MB35212151807
4.Kieviten MB4520371906
5.HDS MB4510462303
6.Klein Zwitserland MB7501472201

Spelers (16)

Trainingen

di
18:30
-
19:30
Zandveld (A)
Richard
do
18:30
-
19:30
Zandveld (A)
Hans
Volledig schema

Team resultaten

PijnaYpenbKleinHDS MRoombRing Craey
Pijnacker MB5
Ypenburg MB35 - 13 - 07 - 1
Klein Zwitserland MB93 - 23 - 4
HDS MB36 - 21 - 64 - 2
Roomburg MB42 - 16 - 1
Ring Pass Delft MB42 - 51 - 60 - 2
Craeyenhout MB41 - 43 - 1
WaterRijswHDS MKleinKieviCraey
Wateringse veld MB34 - 16 - 31 - 3
Rijswijk MB37 - 08 - 11 - 2
HDS MB40 - 93 - 1
Klein Zwitserland MB74 - 4
Kieviten MB40 - 31 - 02 - 11 - 9
Craeyenhout MB48 - 25 - 0