Meisjes B2

Subtopklasse Meisjes B regulier Poule B

4e in poule Subtopklasse Meisjes B regulier Poule B
1e in poule 2e klasse Meisjes B voorcompetitie Poule D
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Zoetermeer MB2
Meisjes B2
Uit
09-03-2019
Nr. 22680
Locatie: Sportp. 'Van Tuyll', ZOETERMEER
Meisjes B2
Derby MB1
Thuis
16-03-2019
Nr. 22793
Ommoord MB1
Meisjes B2
Uit
23-03-2019 14:00
WK Veld (uit)
Nr. 23011
Locatie: Sportpark Marcel Duchampplein, ROTTERDAM - Veld 2
Meisjes B2
Barendrecht MB1
Thuis
30-03-2019
Nr. 23053
Catwijck MB1
Meisjes B2
Uit
06-04-2019
Nr. 23240
Locatie: sportpark 'De Krom', KATWIJK
Meisjes B2
Pollux MB1
Thuis
13-04-2019
Nr. 23310

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Derby MB15410126013
2.Pollux MB1532096011
3.Rijswijk MB1530215709
4.Craeyenhout MB252129607
5.Barendrecht MB152129807
6.Zoetermeer MB25122101105
7.Catwijck MB1510451503
8.Ommoord MB1501461601
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Craeyenhout MB25500322015
2.Westland MB25311248010
3.Voorne MB15311226010
4.Dordrecht MB25203121206
5.Rijswijk MB2510482203
6.Berkel-Rodenrijs MB2500504800

Begeleiders (1)

Trainingen

ma
18:00
-
19:00
WK-veld (A)
Pieter A. / Paul K.
wo
16:30
-
18:00
WK-veld (B)
Gijs en Soef
vr
19:00
-
20:00
WK-veld (AB)
Volledig schema

Team resultaten

BarCatCraDerOmmPolRijZoe
Barendrecht MB12 - 22 - 12 - 3
Catwijck MB10 - 31 - 24 - 3
Craeyenhout MB23 - 03 - 10 - 1
Derby MB12 - 01 - 14 - 2
Ommoord MB10 - 61 - 1
Pollux MB12 - 11 - 1
Rijswijk MB12 - 31 - 2
Zoetermeer MB24 - 02 - 5
BerCraDorRijVooWes
Berkel-Rodenrijs MB20 - 50 - 10
Craeyenhout MB211 - 07 - 07 - 0
Dordrecht MB27 - 04 - 10 - 2
Rijswijk MB21 - 71 - 4
Voorne MB11 - 22 - 1
Westland MB215 - 01 - 52 - 2