Meisjes B2

Subtopklasse Meisjes B regulier Poule B

5e in poule Subtopklasse Meisjes B regulier Poule B
1e in poule 2e klasse Meisjes B voorcompetitie Poule D
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 13 april
6
Barendrecht MB1
3
Catwijck MB1
2
Zoetermeer MB2
3
Ommoord MB1
6
Derby MB1
1
Rijswijk MB1
1
Craeyenhout MB2
2
Pollux MB1
Zaterdag 6 april
7
Rijswijk MB1
1
Zoetermeer MB2
4
Ommoord MB1
3
Barendrecht MB1
3
Catwijck MB1
1
Craeyenhout MB2
0
Pollux MB1
0
Derby MB1

Wedstrijdschema

Rijswijk MB1
Meisjes B2
Uit
11-05-2019
Nr. 23460
Locatie: Sportp. Lange Kleiweg , RIJSWIJK
Meisjes B2
Zoetermeer MB2
Thuis
18-05-2019 16:00
WK-veld
Nr. 23568
Derby MB1
Meisjes B2
Uit
25-05-2019 16:00
WK Veld (uit)
Nr. 23697
Locatie: Sportp. Bakestein, ZWIJNDRECHT - Veld 1

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Derby MB111920339029
2.Pollux MB1117401811025
3.Rijswijk MB1117043421021
4.Barendrecht MB1115152422016
5.Craeyenhout MB2114161715013
6.Zoetermeer MB211236182909
7.Ommoord MB111218143107
8.Catwijck MB111209163606
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Craeyenhout MB25500322015
2.Westland MB25311248010
3.Voorne MB15311226010
4.Dordrecht MB25203121206
5.Rijswijk MB2510482203
6.Berkel-Rodenrijs MB2500504800

Begeleiders (1)

Trainingen

ma
18:00
-
19:00
WK-veld (A)
Pieter A. / Paul K.
wo
16:30
-
18:00
WK-veld (B)
Gijs en Soef
vr
19:00
-
20:00
WK-veld (AB)
Volledig schema

Team resultaten

BarCatCraDerOmmPolRijZoe
Barendrecht MB16 - 32 - 22 - 32 - 12 - 32 - 0
Catwijck MB10 - 33 - 11 - 24 - 32 - 32 - 3
Craeyenhout MB20 - 13 - 00 - 23 - 11 - 20 - 1
Derby MB12 - 06 - 04 - 01 - 16 - 14 - 2
Ommoord MB14 - 30 - 30 - 10 - 61 - 1
Pollux MB12 - 12 - 10 - 03 - 21 - 1
Rijswijk MB14 - 12 - 32 - 11 - 27 - 1
Zoetermeer MB24 - 01 - 32 - 31 - 12 - 5
BerCraDorRijVooWes
Berkel-Rodenrijs MB20 - 50 - 10
Craeyenhout MB211 - 07 - 07 - 0
Dordrecht MB27 - 04 - 10 - 2
Rijswijk MB21 - 71 - 4
Voorne MB11 - 22 - 1
Westland MB215 - 01 - 52 - 2