Dames 4
9e in poule Zuid-Holland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 12 mei
5
Leonidas D21
2
Cartouche D4
3
Klein Zwitserland D6
0
Groen-Geel D13
2
Forescate D2-O
4
Leiden D10
3
Alecto-Augustinus D8
5
Schiedam D9
3
Roomburg D9
0
Craeyenhout D4
3
Leonidas D25
1
Groen-Geel D14
Zondag 5 mei
1
Craeyenhout D4
1
Leonidas D25
Woensdag 24 april
8
Leonidas D21
0
Groen-Geel D13
Zondag 21 april
2
Groen-Geel D13
4
Alecto-Augustinus D8
1
Groen-Geel D14
3
Klein Zwitserland D6
1
Leiden D10
2
Roomburg D9
1
Schiedam D9
3
Leonidas D21
2
Cartouche D4
1
Forescate D2-O
Wedstrijdschema
Craeyenhout D4
Groen-Geel D14
Thuis
26-05-2024
Nr. 1172984
Craeyenhout D4
Forescate D2-O
Thuis
02-06-2024
Nr. 1172990
Groen-Geel D13
Craeyenhout D4
Uit
09-06-2024
09:00
Groene Weide (Semiveld)
Nr. 1172996
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), Wassenaar
Poule stand (9e in poule Zuid-Holland - A)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Leonidas D21 | 19 | 18 | 1 | 0 | 92 | 21 | 0 | 55 |
2. | Roomburg D9 | 18 | 14 | 2 | 2 | 65 | 14 | 0 | 44 |
3. | Klein Zwitserland D6 | 19 | 13 | 1 | 5 | 62 | 31 | 0 | 40 |
4. | Leiden D10 | 19 | 13 | 0 | 6 | 50 | 24 | 0 | 39 |
5. | Forescate D2-O | 19 | 12 | 1 | 6 | 72 | 27 | 0 | 37 |
6. | Cartouche D4 | 18 | 6 | 2 | 10 | 30 | 32 | 0 | 20 |
7. | Leonidas D25 | 19 | 5 | 4 | 10 | 25 | 52 | 0 | 19 |
8. | Alecto-Augustinus D8 | 19 | 6 | 3 | 10 | 36 | 68 | 3 | 18 |
9. | Craeyenhout D4 | 19 | 5 | 3 | 11 | 24 | 46 | 0 | 18 |
10. | Schiedam D9 | 19 | 5 | 2 | 12 | 31 | 68 | 3 | 14 |
11. | Groen-Geel D14 | 19 | 3 | 2 | 14 | 15 | 62 | 0 | 11 |
12. | Groen-Geel D13 | 19 | 2 | 1 | 16 | 12 | 69 | 0 | 7 |
Teambegeleiders (1)
Spelers (13)
C.A.M. van Keulen
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
do
20:00
-
21:00
Zandveld CH (A)
Fred
Team resultaten
Schie | Leoni | Alect | Leoni | Roomb | Leide | Klein | Groen | Groen | Fores | Craey | Carto | |
Schiedam D9 | 1 - 3 | 3 - 2 | 1 - 3 | 1 - 10 | 1 - 5 | 3 - 1 | 1 - 7 | 0 - 2 | 1 - 1 | |||
Leonidas D25 | 2 - 0 | 1 - 5 | 0 - 7 | 0 - 1 | 2 - 6 | 3 - 1 | 2 - 3 | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 0 | ||
Alecto-Augustinus D8 | 3 - 5 | 4 - 0 | 0 - 8 | 0 - 6 | 3 - 3 | 4 - 2 | 3 - 0 | 2 - 7 | 3 - 2 | 1 - 6 | ||
Leonidas D21 | 4 - 1 | 6 - 1 | 3 - 3 | 6 - 1 | 3 - 2 | 6 - 0 | 8 - 0 | 4 - 3 | 6 - 2 | 5 - 2 | ||
Roomburg D9 | 1 - 1 | 2 - 2 | 0 - 2 | 1 - 0 | 3 - 2 | 4 - 0 | 5 - 0 | 3 - 0 | 1 - 1 | |||
Leiden D10 | 4 - 2 | 2 - 0 | 10 - 0 | 1 - 2 | 4 - 0 | 2 - 0 | 0 - 3 | 4 - 0 | 2 - 0 | |||
Klein Zwitserland D6 | 3 - 0 | 3 - 1 | 3 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | 1 - 0 | 6 - 0 | 3 - 0 | 3 - 2 | 8 - 0 | ||
Groen-Geel D14 | 1 - 3 | 2 - 2 | 1 - 1 | 0 - 10 | 0 - 1 | 2 - 1 | 1 - 3 | 0 - 6 | 0 - 2 | 2 - 1 | ||
Groen-Geel D13 | 1 - 4 | 2 - 4 | 0 - 4 | 0 - 9 | 2 - 4 | 0 - 6 | 2 - 0 | 0 - 5 | 0 - 0 | |||
Forescate D2-O | 8 - 1 | 6 - 0 | 4 - 1 | 1 - 2 | 2 - 4 | 5 - 1 | 3 - 2 | 3 - 1 | 1 - 1 | 4 - 0 | ||
Craeyenhout D4 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | 0 - 2 | 0 - 4 | 1 - 3 | 4 - 5 | 3 - 0 | 2 - 0 | |||
Cartouche D4 | 7 - 1 | 3 - 4 | 3 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | 0 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 |