Dames 1

8e in poule Dames senioren 1e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 10 november
3
DSHC D1
2
Westland D1
3
Warande D1
1
DES D1
4
Zoetermeer D1
1
Zwart-Wit D1
5
Alphen D1
2
Rijswijk D1
4
HUDITO D1
2
IJsseloever D1
Zondag 3 november
3
DES D1
3
Rijswijk D1
4
Etten-Leur D1
2
HUDITO D1
2
Zwart-Wit D1
1
Alphen D1
1
IJsseloever D1
2
DSHC D1
1
Westland D1
6
Zoetermeer D1
Zondag 27 oktober
3
HUDITO D1
3
Warande D1
0
DSHC D1
2
Etten-Leur D1
2
Rijswijk D1
2
Zwart-Wit D1
6
Zoetermeer D1
0
IJsseloever D1
2
Alphen D1
2
Westland D1
Zondag 20 oktober
2
Westland D1
3
Rijswijk D1
0
Warande D1
0
DSHC D1
2
IJsseloever D1
2
Alphen D1
2
DES D1
6
Zwart-Wit D1
1
Etten-Leur D1
0
Zoetermeer D1

Wedstrijdschema

IJsseloever D1
Dames 1
Uit
17-11-2019 12:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 209548
Dames 1
Westland D1
Thuis
24-11-2019 12:45
WK-veld
Nr. 209553
Dames 1
Zwart-Wit D1
Thuis
08-03-2020
Nr. 209559
Rijswijk D1
Dames 1
Uit
15-03-2020
Nr. 209569
Dames 1
Alphen D1
Thuis
22-03-2020
Nr. 209571
Zoetermeer D1
Dames 1
Uit
29-03-2020
Nr. 209583

Poule stand (8e in poule Dames senioren 1e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Warande D195402010019
2.Zoetermeer D196032510018
3.Zwart-Wit D194322016015
4.Etten-Leur D194321311015
5.DSHC D194141315013
6.HUDITO D193422218013
7.Rijswijk D193332120012
8.Craeyenhout D193331517012
9.Alphen D193241617011
10.IJsseloever D19225132308
11.DES D19135182606
12.Westland D19126152805

Team nieuws

Toon al het nieuws

Spelers (12)

Trainingen

di
19:30
-
21:15
WK-veld (AB)
Gijs en Ralph
do
19:30
-
21:00
WK-veld (AB)
Gijs en Ralph
Volledig schema

Team resultaten

DES DEttenCraeyRijswZoeteWaranIJsseAlpheZwartWestlDSHC HUDIT
DES D13 - 34 - 02 - 61 - 1
Etten-Leur D10 - 41 - 00 - 14 - 2
Craeyenhout D1
Rijswijk D11 - 31 - 22 - 23 - 3
Zoetermeer D13 - 11 - 26 - 04 - 11 - 0
Warande D13 - 13 - 00 - 00 - 0
IJsseloever D11 - 12 - 20 - 11 - 2
Alphen D10 - 25 - 22 - 23 - 2
Zwart-Wit D11 - 12 - 15 - 3
Westland D12 - 31 - 61 - 32 - 5
DSHC D13 - 10 - 21 - 33 - 2
HUDITO D14 - 43 - 34 - 22 - 03 - 0