Dames 1

1e klasse Dames senioren Poule B

2e in poule 1e klasse Dames senioren Poule B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 24 maart
1
Roomburg D1
2
Craeyenhout D1
2
Rijswijk D1
0
IJsseloever D1
6
Zwart-Wit D1
3
Dordrecht D1
0
Breda D1
2
Warande D1
3
DSHC D1
2
HUDITO D1
2
Zoetermeer D1
0
Houten D1
Zondag 17 maart
1
Houten D1
2
DSHC D1
1
HUDITO D1
3
Breda D1
2
Warande D1
2
Zwart-Wit D1
1
Dordrecht D1
3
Rijswijk D1
1
IJsseloever D1
4
Craeyenhout D1
3
Zoetermeer D1
1
Roomburg D1

Wedstrijdschema

Dames 1
Rijswijk D1
Thuis
31-03-2019 12:45
WK-veld
Nr. 5389
Zwart-Wit D1
Dames 1
Uit
07-04-2019 12:30
WK Veld (uit)
Nr. 5699
Locatie: Sportpark Ginneken, BREDA - Hezelaer Energy Veld
Dames 1
Breda D1
Thuis
14-04-2019
Nr. 6109
DSHC D1
Dames 1
Uit
05-05-2019
Nr. 6360
Locatie: TU Delft - Sportcentrum DSHC, DELFT
Dames 1
Zoetermeer D1
Thuis
12-05-2019
Nr. 6829
Houten D1
Dames 1
Uit
19-05-2019 12:45
WK Veld (uit)
Nr. 7016
Locatie: Groene Hoon, HOUTEN - Veld 1 ABN-AMRO

Poule stand (2e in poule 1e klasse Dames senioren Poule B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Breda D11412113412037
2.Craeyenhout D1148243220026
3.DSHC D1148152322025
4.Zoetermeer D1147432925025
5.Houten D1147343017024
6.Zwart-Wit D1147343324024
7.Warande D1147343022024
8.Rijswijk D1146353024021
9.HUDITO D1144282539014
10.IJsseloever D1144191731013
11.Roomburg D1142111142907
12.Dordrecht D1140014144600

Team nieuws

Toon al het nieuws

Spelers (5)

Trainingen

ma
19:30
-
21:00
WK-veld (AB)
Gijs en Paul
wo
19:30
-
21:00
WK-veld (AB)
Gijs en Sebastiaan
do
19:30
-
21:00
WK-veld (AB)
Gijs en Sebastiaan
Volledig schema

Team resultaten

BreCraDorDSHHouHUDIJsRijRooWarZoeZwa
Breda D12 - 16 - 02 - 12 - 03 - 00 - 22 - 12 - 0
Craeyenhout D13 - 14 - 01 - 33 - 03 - 22 - 22 - 1
Dordrecht D11 - 32 - 31 - 21 - 30 - 21 - 21 - 5
DSHC D11 - 20 - 23 - 20 - 03 - 21 - 02 - 3
Houten D12 - 31 - 26 - 01 - 12 - 04 - 1
HUDITO D11 - 32 - 12 - 11 - 22 - 21 - 3
IJsseloever D11 - 21 - 44 - 13 - 21 - 32 - 00 - 2
Rijswijk D11 - 42 - 12 - 06 - 02 - 01 - 12 - 41 - 1
Roomburg D11 - 20 - 21 - 32 - 32 - 11 - 21 - 2
Warande D11 - 16 - 31 - 23 - 24 - 12 - 2
Zoetermeer D12 - 23 - 13 - 22 - 03 - 33 - 12 - 2
Zwart-Wit D16 - 30 - 21 - 12 - 33 - 24 - 22 - 02 - 1