JO19-4
7e in poule 3e klasse (3e fase) 02
2e in poule 3e klasse (2e fase) 03
1e in poule 4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 05
2e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O19 1/2 finale Groep 3 1/2 finale
3e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O19 1/4 finale Groep 3 1/4 finale
7e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O19 1/8 finale Groep 3 1/8 finale
4e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O19 2e ronde Groep 3 Tussenronde
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 20 april
2
HBS JO19-4
4
DSO JO19-1
2
Graaf W II VAC JO19-1
0
Valken'68 JO19-1
1
DHL JO19-2
2
Wippolder JO19-2
1
Voorschoten`97 JO19-3
2
SJZ JO19-2
1
Concordia JO19-3
2
HVV JO19-3
Woensdag 17 april
4
HVV JO19-2
2
FC 's-Gravenzande JO19-4
Wedstrijdschema
RKDEO JO19-1
JO19-4
Uit
04-05-2024
13:45
veld 2
Nr. 145094BE
Scheidsrechters: Afgeschermd, Sportpark Centrum
JO19-4
DHL JO19-2
Thuis
11-05-2024
16:15
Veld 3
Nr. 97494CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer 1.
Uit: Kleedkamer 6.
Wippolder JO19-2
JO19-4
Uit
25-05-2024
15:30
veld 1
Nr. 97518CO
Sportpark Pauwmolen
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Valken'68 JO19-1 | 8 | 6 | 1 | 1 | 23 | 9 | 0 | 19 |
2. | Graaf W II VAC JO19-1 | 7 | 5 | 1 | 1 | 22 | 8 | 0 | 16 |
3. | HVV JO19-3 | 8 | 5 | 1 | 2 | 17 | 9 | 0 | 16 |
4. | Wippolder JO19-2 | 9 | 5 | 1 | 3 | 20 | 19 | 0 | 16 |
5. | HVV JO19-2 | 9 | 4 | 2 | 3 | 36 | 31 | 0 | 14 |
6. | DSO JO19-1 | 9 | 4 | 2 | 3 | 25 | 28 | 0 | 14 |
7. | HBS JO19-4 | 9 | 3 | 2 | 4 | 23 | 22 | 0 | 11 |
8. | DHL JO19-2 | 8 | 3 | 1 | 4 | 12 | 21 | 0 | 10 |
9. | SJZ JO19-2 | 8 | 2 | 1 | 5 | 15 | 32 | 0 | 7 |
10. | FC 's-Gravenzande JO19-4 | 9 | 2 | 1 | 6 | 19 | 24 | 0 | 7 |
11. | Voorschoten`97 JO19-3 | 8 | 1 | 3 | 4 | 11 | 15 | 0 | 6 |
12. | Concordia JO19-3 | 8 | 1 | 2 | 5 | 14 | 19 | 0 | 5 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Concordia JO19-3 | 7 | 5 | 0 | 2 | 18 | 10 | 0 | 15 |
2. | HBS JO19-4 | 7 | 5 | 0 | 2 | 18 | 12 | 0 | 15 |
3. | FC 's-Gravenzande JO19-2 | 7 | 5 | 0 | 2 | 17 | 11 | 0 | 15 |
4. | DHL JO19-2 | 7 | 3 | 2 | 2 | 15 | 15 | 0 | 11 |
5. | HVV JO19-2 | 7 | 2 | 3 | 2 | 20 | 19 | 0 | 9 |
6. | Graaf W II VAC JO19-1 | 7 | 1 | 3 | 3 | 16 | 25 | 0 | 6 |
7. | Westlandia JO19-1 | 7 | 1 | 1 | 5 | 15 | 17 | 0 | 4 |
8. | S.V. Den Hoorn JO19-3 | 7 | 1 | 1 | 5 | 17 | 27 | 0 | 4 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HBS JO19-4 | 5 | 5 | 0 | 0 | 26 | 6 | 0 | 15 |
2. | Quintus JO19-2 | 5 | 4 | 0 | 1 | 14 | 13 | 0 | 12 |
3. | KMD JO19-2 | 5 | 2 | 0 | 3 | 15 | 26 | 0 | 6 |
4. | Sportclub Monster JO19-1 | 5 | 1 | 1 | 3 | 20 | 22 | 0 | 4 |
5. | VELO JO19-3 | 5 | 1 | 1 | 3 | 10 | 15 | 0 | 4 |
6. | FC 's-Gravenzande JO19-5 | 5 | 1 | 0 | 4 | 14 | 17 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | BVCB JO19-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2. | HBS JO19-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3. | RKDEO JO19-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4. | Zinkwegse Boys JO19-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | RKDEO JO19-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 |
2. | BVCB JO19-3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 3 |
3. | HBS JO19-4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 |
4. | Zinkwegse Boys JO19-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
5. | Moerkapelle JO19-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
6. | Brielle, VV JO19-3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7. | Westlandia JO19-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | 0 | 0 |
8. | Valken'68 JO19-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Moerkapelle JO19-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 3 |
2. | BVCB JO19-3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 2 | 0 | 3 |
3. | RKDEO JO19-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 3 |
4. | Brielle, VV JO19-3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 |
5. | Zinkwegse Boys JO19-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 3 | 0 | 3 |
6. | Westlandia JO19-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 3 |
7. | HBS JO19-4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | 5 | 0 | 3 |
8. | Valken'68 JO19-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 3 |
9. | Graaf W II VAC JO19-3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 6 | 0 | 0 |
10. | Voorschoten`97 JO19-5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
11. | Meeuwenplaat JO19-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 5 | 0 | 0 |
12. | DHL JO19-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
13. | Soccer Boys JO19-2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 5 | 0 | 0 |
14. | Katwijk JO19-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 |
15. | VDL JO19-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
16. | ONA JO19-2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Zinkwegse Boys JO19-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 |
2. | Katwijk JO19-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 3 |
3. | Moerkapelle JO19-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 3 |
4. | HBS JO19-4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
5. | Brielle, VV JO19-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6. | BVCB JO19-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7. | DHL JO19-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8. | Graaf W II VAC JO19-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9. | Meeuwenplaat JO19-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10. | ONA JO19-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11. | RKDEO JO19-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12. | Soccer Boys JO19-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13. | Valken'68 JO19-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14. | VDL JO19-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15. | Voorschoten`97 JO19-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16. | Westlandia JO19-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17. | ARC JO19-2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 |
18. | Westlandia JO19-2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19. | Ter Leede JO19-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
20. | vv Smitshoek JO19-4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (1)
Spelers (15)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
ma
19:30
-
20:30
Veld 3 (B)
Dave de Bruin
wo
18:00
-
19:00
Veld 2 (A)
Dave de Bruin
Team resultaten
Con | DHL | DSO | FC' | Gra | HBS | HVV | HVV | SJZ | Val | Voo | Wip | |
Concordia JO19-3 | 1 - 2 | 5 - 2 | 2 - 3 | 3 - 3 | 1 - 2 | |||||||
DHL JO19-2 | 1 - 4 | 3 - 1 | 2 - 1 | 1 - 4 | 1 - 2 | |||||||
DSO JO19-1 | 4 - 3 | 1 - 4 | 2 - 0 | 3 - 3 | ||||||||
FC 's-Gravenzande JO19-4 | 1 - 2 | 1 - 4 | 1 - 1 | 0 - 4 | ||||||||
Graaf W II VAC JO19-1 | 3 - 0 | 5 - 3 | 9 - 0 | 2 - 0 | ||||||||
HBS JO19-4 | 2 - 4 | 2 - 3 | 4 - 1 | 2 - 3 | 3 - 3 | |||||||
HVV JO19-2 | 8 - 2 | 5 - 5 | 4 - 2 | 1 - 3 | 3 - 2 | |||||||
HVV JO19-3 | 0 - 0 | 1 - 3 | 3 - 0 | 0 - 1 | ||||||||
SJZ JO19-2 | 0 - 7 | 1 - 1 | 6 - 7 | |||||||||
Valken'68 JO19-1 | 5 - 0 | 4 - 3 | 3 - 0 | |||||||||
Voorschoten`97 JO19-3 | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 2 | 4 - 1 | ||||||||
Wippolder JO19-2 | 3 - 1 | 3 - 2 | 2 - 5 | 1 - 3 |
Con | DHL | FC' | Gra | HBS | HVV | SVD | Wes | |
Concordia JO19-3 | 1 - 2 | 1 - 0 | 5 - 1 | 2 - 1 | ||||
DHL JO19-2 | 2 - 2 | 2 - 0 | 3 - 2 | |||||
FC 's-Gravenzande JO19-2 | 4 - 2 | 1 - 0 | 1 - 2 | 4 - 3 | ||||
Graaf W II VAC JO19-1 | 2 - 5 | 4 - 4 | 3 - 3 | |||||
HBS JO19-4 | 2 - 1 | 3 - 1 | 5 - 2 | 3 - 2 | ||||
HVV JO19-2 | 3 - 4 | 3 - 3 | 3 - 0 | 3 - 5 | ||||
S.V. Den Hoorn JO19-3 | 1 - 4 | 2 - 5 | 3 - 6 | |||||
Westlandia JO19-1 | 1 - 2 | 1 - 2 | 2 - 2 |
FC' | HBS | KMD | Qui | Spo | VEL | |
FC 's-Gravenzande JO19-5 | 1 - 2 | 2 - 7 | 1 - 2 | |||
HBS JO19-4 | 4 - 1 | 5 - 1 | ||||
KMD JO19-2 | 2 - 9 | 1 - 9 | 8 - 4 | |||
Quintus JO19-2 | 2 - 1 | 4 - 3 | ||||
Sportclub Monster JO19-1 | 3 - 4 | 3 - 5 | ||||
VELO JO19-3 | 0 - 4 | 2 - 3 | 3 - 3 |
BVC | Bri | HBS | Moe | RKD | Val | Wes | Zin | |
BVCB JO19-3 | 4 - 2 | |||||||
Brielle, VV JO19-3 | 0 - 0 (3 | |||||||
HBS JO19-4 | 1 - 1 (4 | |||||||
Moerkapelle JO19-1 | ||||||||
RKDEO JO19-1 | ||||||||
Valken'68 JO19-1 | 0 - 3 | |||||||
Westlandia JO19-1 | ||||||||
Zinkwegse Boys JO19-1 |
BVC | Bri | DHL | Gra | HBS | Kat | Mee | Moe | ONA | RKD | Soc | VDL | Val | Voo | Wes | Zin | |
BVCB JO19-3 | ||||||||||||||||
Brielle, VV JO19-3 | 3 - 0 | |||||||||||||||
DHL JO19-1 | 1 - 3 | |||||||||||||||
Graaf W II VAC JO19-3 | 5 - 6 | |||||||||||||||
HBS JO19-4 | ||||||||||||||||
Katwijk JO19-1 | ||||||||||||||||
Meeuwenplaat JO19-1 | ||||||||||||||||
Moerkapelle JO19-1 | 5 - 0 | |||||||||||||||
ONA JO19-2 | ||||||||||||||||
RKDEO JO19-1 | 4 - 1 | |||||||||||||||
Soccer Boys JO19-2 | 2 - 5 | |||||||||||||||
VDL JO19-1 | ||||||||||||||||
Valken'68 JO19-1 | ||||||||||||||||
Voorschoten`97 JO19-5 | 1 - 2 | |||||||||||||||
Westlandia JO19-1 | ||||||||||||||||
Zinkwegse Boys JO19-1 | 5 - 3 |
ARC | HBS | Kat | Moe | Ter | Wes | Zin | vvS | |
ARC JO19-2 | 2 - 2 (4 | |||||||
HBS JO19-4 | ||||||||
Katwijk JO19-1 | 2 - 1 | |||||||
Moerkapelle JO19-1 | ||||||||
Ter Leede JO19-1 | ||||||||
Westlandia JO19-2 | 0 - 0 (3 | |||||||
Zinkwegse Boys JO19-1 | ||||||||
vv Smitshoek JO19-4 | 0 - 3 |