Indeling Jo13

De afgelopen weken heeft de jeugdcommissie in samenspraak met technischecommissie en trainers de volgende indeling voor de Jo13-lijn samengesteld. 
We hebben geprobeerd dit zo gedegen mogelijk te doen. Mocht u toelichting willen op een bepaalde keuze dan kunt u contact opnemen met de lijn-coordinator . Ook voor andere vragen en/of opmerkingen over het jeugdvoetbal kunt u hier terecht.

 

Jo13-1  (2e divise)   Jo13-2  (1e klasse)
Graaf, Mees de   keeper uit de Jo13-1 selectie
Haket, Sem   Beemer, Pim
Husselin, M (Mateo) (k)   Beer, Alec de
Hyndman, WE (William)   Decker, Tommy
Jansen, Willem   Eersel, Dante van
Jeurissen, Olle   Ferrier, Raoul
Kairan, K (Wang)   Gehrke, Rio
Knoester, Sam   Hanninen, Liam
Nasri, Azzam el   Harthoorn, Niels
Nieuwenhuizen, Bram (k)   Heijzen, Mees van
Schildkamp, Tim   Kagie, Billy
Soekardi, MLS (Mitchell-Kay)   Kroft, Rueben van der
Spronsen, Pepijn van   Lijster, Pepijn de
Tjin, Miguel   Vliet, Milo van
Weebers, Daan    

 

Jo13-3  (2e klasse)   Jo13-4  (3e klasse)
Alberts, Camiel   Blasband, Eyal
Berg, Willem van den   Buitenhuis, Luuk
Bruin, Kas de   Englebert, Max
Celliee Muller, Quinten du   Gaag, Sem van der
Deeleman, Allard   Guinée, Pepijn
Galestien, Nino   Jager, Martijn
Hoek, Quinten van der   Janssen, Benjamin
Lange, Merlijn de   Ketting, Vincent
Leeuwe, Connor de   Luyn, Milan van
Livius, Mels   Morete de Jong, Iben
Morrison, Hugo   Naborn, Karsten
Navarro, Gio   Parijs, Milan
Oerlemans, Lev   Simdorn, Sebastiaan
Plomp, Jarno (k)   Zeledon-Garcia, Noah (k)
Polanen, Jore van    

 

Jo13-5  (5e klasse)   Jo13-6  (6e klasse)
Boom, Wouter   Bajnath, Jesse
Bruijn, Stijn de   Bluemink, Timon
Dekker, Ralf (k)   Bos, Vito
Greeven, Thom   Coll, Bodhi
Hamel, Tom   Goderie,  Cas
Jansen, Buck   Gorkum, Julian van
Korevaar, Joep   Jeitler, Pyke
Marchau, Thomas   Kramer, Maarten (k)
Monpellier, Mees   Loon, Stijn van
Noordhoek, Robin   Montenarie, Heime
Schofaerts, Yannick   Montenarie, Mees
Stevens, Kees   Oosterom, Joris van
White, Quinten   Warries, Per
Williams, Roy   Wartna, Ouren

 

Jo13-7  (7e klasse)   Jo13-8  (8e klasse)
Alkemade, Sem   Beekman, Daan
Bron, Boris   Bol, Vigo
Dijk, Juan van   Botrot, Matteo
Harteveld, Olav   Dorst, Maurits van
Jager, Bart (k)   Fuchs, Arthur
Janssen, Casper   Hardenbroek, Joris van
Lans, Rover    Lange, Mischa de
Mesters, Finn   Leideman, Max
Rault, Erwan   Meinderts, Jonas
Roi, Gijs la (k)   Oskam, David
Scheren, Simon   Paalvast, Bing (k)
Scheepers, Ties   Parijs, T. (Taco)
Sorgdrager, Marijn   Putten, Thijs van
Spaans, Paddy   Zeeuw, Flor de
 Wawoeroentoe, Joshua    
Voorlopige indeling jeugdvoetbal overzicht