Wedstrijdschema Voetbal
Vrijdag 17 mei
BMT 35+2
HBS 35+2
Uit
17-05-2024
20:00
veld 1 B
Nr. 130682CO
Sportpark Hoekpolder
HBS 35+2
FC Zoetermeer 35+3
Thuis
17-05-2024
20:30
Nr. 130694CO
HBS 35+2
Semper Altius 35+2
Thuis
17-05-2024
21:00
Nr. 130714CO
Zaterdag 18 mei
HBS
Zwaluwen 1
Thuis
18-05-2024
15:30
Veld 1
Nr. 4929CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer TR A.
Uit: Kleedkamer TR B.
Scheidsrechters: J. (Julian) Simonse
UNA O23-1
HBSO23
Uit
18-05-2024
18:00
veld 1
Nr. 8424CO
Scheidsrechters: Afgeschermd, Sportpark Zeelst
Spirit JO19-1
JO19-1
Uit
18-05-2024
14:45
veld 1
Nr. 96608CO
Scheidsrechters: B.A. (Ben) van der Spoel, Sportpark Ouderkerk
Quintus JO19-1
JO19-3
Uit
18-05-2024
12:00
veld 1
Nr. 104625CO
Sportpark Federatie Quintus
JO18-1
Excelsior M. JO18-1
Thuis
18-05-2024
11:00
Veld 2
Nr. 115414CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer 1.
Uit: Kleedkamer 6.
Scheidsrechters: C.P.P. (Cees) Dekkers
JO18-2
RVVH JO18-1
Thuis
18-05-2024
10:00
Veld 3
Nr. 121992CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer 2.
Uit: Kleedkamer 4.
JO17-1
JEKA JO17-1
Thuis
18-05-2024
13:00
Veld 1
Nr. 96460CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer A.
Uit: Kleedkamer B.
Scheidsrechters: M. (Mark) Horst
Loosduinen JO17-1
JO17-2
Uit
18-05-2024
11:00
veld 3-Loosduinen
Nr. 126010CO
Scheidsrechters: M. (Mitchel) Spaans, Sportpark Madestein
Die Haghe JO17-2
JO17-3
Uit
18-05-2024
14:30
veld 3-Die Haghe/PGS
Nr. 108111CO
Sportpark Ockenburgh
JO14-1
Alexandria'66 JO14-1
Thuis
18-05-2024
11:15
Veld 1
Nr. 7843CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer A.
Uit: Kleedkamer B.
Scheidsrechters: J.M. (Jurre) van der Kooij
VUC JO14-2
JO14-4
Uit
18-05-2024
10:30
veld 1
Nr. 126632CO
Sportpark VUC
De Betrokken Spartaan JO13-1
JO13-1
Uit
18-05-2024
12:45
veld 4
Nr. 8207CO
Scheidsrechters: Afgeschermd, Sportpark Nieuw Vreelust
GDA JO8-1
JO8-2
Uit
18-05-2024
09:00
veld 3-GDA A1
Nr. 137499CO
Sportpark Madestein
Zondag 19 mei
HBS 4
Voorschoten`97 3
Thuis
19-05-2024
10:30
Veld 1
Nr. 15388CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer A.
Uit: Kleedkamer B.
Scheidsrechters: P. (Pieter) Hogeweg
HBS 5
Boshuizen, fc 2
Thuis
19-05-2024
14:30
Veld 1
Nr. 14333CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer 1.
Uit: Kleedkamer 6.
Scheidsrechters: Afgeschermd
TOGB 2
HBS 6
Uit
19-05-2024
11:00
veld 1-TOGB
Nr. 12366CO
Sportpark Het Hoge Land
Quick 5
HBS 7
Uit
19-05-2024
14:00
veld 1
Nr. 12194CO
Sportpark Nieuw Hanenburg
Ouwe Schoen 4
HBS 9
Uit
19-05-2024
12:00
veld 1
Nr. 12616CO
Sportpark TU - Delft
HBS 13
SVH 2
Thuis
19-05-2024
12:30
Veld 1
Nr. 15843CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer 2.
Uit: Kleedkamer 7.
Scheidsrechters: T. (Tycho) Vermeire